Car Driver Russian Racing Para Hileli MOD APK [v1.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Car Driver Russian Racing Para Hileli MOD APK [v1.12] 1 Car Driver Russian Racing Para Hileli MOD APK [v1.12] 2 Car Driver Russian Racing Para Hileli MOD APK [v1.12] 3 Car Driver Russian Racing Para Hileli MOD APK [v1.12] 4 Car Driver Russian Racing Para Hileli MOD APK [v1.12] 5 Car Driver Russian Racing Para Hileli MOD APK [v1.12] 6

Car Driver Russian Racing Para Hileli MOD APK [1.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni başlayanlardan profesyonel bir sürücüye kadar kazanmak ve gitmek için tüm becerilerinizi göstermelisiniz.


Car Driver Russian Racing 1.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. ikinci kez para almak için oyuna gir
Oyun, sokakta koşmak için favori aksesuarlarına sahip araçları seçebildikleri zaman oyunculara heyecan getiriyor. Araçlar farklı zaman koşullarında yollardan geçecek. Sabahları güneş var ve oyuncular yolda koşuşturacak. Ancak sürücüler her zaman ağaçlar ve diğer trafik gibi yol engellerine dikkat etmelidir. Araba Sürücüsü Rus Yarışı sizi profesyonel ve heyecan verici bir yarışa sokacak.


Car Driver Russian Racing v1.12 MOD APK


Farklı araçlara geçmek veya arabaların diğer parçalarını değiştirmek isteyen oyuncular araba tamirhanesine gidecekler. Burada arabayı nasıl kontrol edeceğinizi ve araç için modern otomatik kutu veya kumandalı sürüş modlarını öğrenebilirsiniz. 


Car Driver Russian Racing Para Hilesi


Oyuncular, yarışa girmek için grafiksel bir arayüze, sese ve kontrole sahip olabilir. Ok, direksiyon simidi, ivmeölçer, otogaz ekranındaki butonlar gibi yöntemlerle oyuncular kamerayı ve kamerayı geri getirebiliyor. Ayrıca kamera dönüşünü ve ivmeölçeri de seçebilirsiniz.


Car Driver Russian Racing Hile Apk


Car Driver Russian Racing'de araba her türlü hava koşulunda sokakta koşacak. Ek olarak, dolambaçlı köşeleri olan tozlu çölde de çalışır. Yarışa yalnız başlamak zorunda kalmayacaksınız, ancak başka yarışmacılar da olacak. 


Car Driver Russian Racing Apk indir


Oyuncular diğer arabalarla yarışlara katıldığında, yoldaki zorluklar bir heyecan ve bağımlılık hissi yaratacaktır. Araç kaldırıma savrulur ve diğer araçlara çarpar. Bu sırada arabanızın camı kırılmış, hasar görmüş ve hatta patlamış olacak. Araba çok ağırlaşırsa oyunu kaybedersiniz ve yeniden başlatmanız gerekir.


Car Driver Russian Racing indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Crime Santa APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar