Bridge Constructor Portal Tam Sürüm Full MOD APK [v6.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bridge Constructor Portal Tam Sürüm Full MOD APK [v6.0] 1 Bridge Constructor Portal Tam Sürüm Full MOD APK [v6.0] 2 Bridge Constructor Portal Tam Sürüm Full MOD APK [v6.0] 3 Bridge Constructor Portal Tam Sürüm Full MOD APK [v6.0] 4 Bridge Constructor Portal Tam Sürüm Full MOD APK [v6.0] 5 Bridge Constructor Portal Tam Sürüm Full MOD APK [v6.0] 6

Bridge Constructor Portal Tam Sürüm Full MOD APK [6.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Benzersiz ve heyecan verici bir inşaat ve köprü yapma oyunudur.


Bridge Constructor Portal 6.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm (10 TL değerinde olan bu oyun ücretsiz.)

Köprü mühendisi değilseniz ancak inşaat oyununa katılmak istiyorsanız, Bridge Constructor Portal ile ilgilenmelisiniz. Bu sürüm, bu oyun serisinin başarılı gelişimini işaret ediyor. Adından da anlaşılacağı gibi oyun size Portal evreninde köprüleri simüle etme ve inşa etme deneyimini yaşatacak. Oyunun geri dönüşü pek çok profesyonel oyuncunun arzusudur. Oyun, sizi bağımlısı yapan harika içeriğin ve özel oyunun keyfini çıkarmanızı sağlar. Bu sadece bir köprü kurma simülasyon oyunu değil, aynı zamanda güzel bir bulmaca oyunudur.


Bridge Constructor Portal v6.0 MOD APK


Bridge Constructor Portal, Portal evreninde geçen bir yapı ve bulmaca oyunudur. Oyunda Aperture Science laboratuvarında yeni bir çalışan olarak oynuyorsunuz. Oyunun asıl görevi, araç veya insanların bu iskele sisteminden geçmesine izin vererek, işletmeye almadan önce köprülerin yükünü dikkatli bir şekilde kontrol etmeye çalışmanızdır. Oyun deneyimli bir kişi olmanızı gerektirmez, ancak her eylemde size ayrıntılı olarak rehberlik edecektir. Bu görevlerin çoğu çoğunlukla oyunda kapsanmaktadır. Oyunun adı kuru görünse de, onu fethetmeniz için her zaman mükemmel hissi yaratırlar.


Bridge Constructor Portal İndir


Bridge Constructor Portal, profesyonel bir inşaat mühendisi olmanızı sağlar. Ancak, gerçek bir mühendis her zaman şantiye ile ilgili sorunları anlamak için gerekli tüm becerilere sahiptir. İnşa etmekte olduğunuz proje ile ilgili tüm aktivitelerin organizatörü siz olacaksınız. Ancak oyundaki tüm zorluklara karşı mükemmel bir inşaat mühendisi olduğunuzu kanıtlayın. Göreviniz köprüyü inşa etmek için doğru yapı malzemelerini seçmek. Ayrıca, köprünün dışını sabitlemek için payandalar ve kablolar kullanarak her köprüyü tasarlayan sizsiniz.


Bridge Constructor Portal apk indir


Eksiksiz bir köprü oluşturmak için oyuncuların onları mükemmelleştirmek için saatler harcaması gerekir. Bridge Constructor Portal'da çelik, payandalar ve kablolar gibi malzemeler en önemli yapı malzemeleridir. Ancak bir tasarım mühendisi rolünde, her eyleminiz ve sözünüz her aşamada her zaman doğrudur. Tasarım, yapım ve test aşamasının çok önemli bir aşama olduğu görülüyor. Köprü kullanıma açıldıktan sonra köprünün dayanıklılığını ve güvenliğini belirleyecek olan faktör budur. Ek olarak, inşa edilen köprüler, ağır kamyonlar veya daha fazlası gibi gereksinimleri ve mükemmel taşıma kapasitelerini karşılamalıdır.


Bridge Constructor APK hilesiz


Özünde, Bridge Constructor Portal oldukça benzersiz ve heyecan verici bir inşaat oyunudur. Oyuncuları oyun sırasında her zaman yaratıcı kılar. Ancak ilk başta oynaması kolay olacak gibi görünüyor ama ne kadar derine inerseniz o kadar zor oluyor ve çok fazla emek harcamanıza neden oluyor. Ayrıca, köprünün sağlam ve güvenli olduğunu kanıtlamak için, oyunun tüm katı kurallarına uymalısınız, böylece köprü bittiğinde deney beklenmedik sorunlara neden olmaz. Her köprünün iyi bir kuvvet taşıması gerekir, böylece birçok ağır araç geçtiğinde deforme olmaz ve yine de herkes için güvenliği sağlar.


Bridge Constructor APK Dayı


Tamamladığınız köprüler ancak tüm yönlerinden emin değilseniz, işinizi simüle etmek için inşa, test ve araç modları arasında geçiş yapmanıza izin verilir. Yani, kullanmadan önce güvenliğini kontrol etmek için test modunda kullanın. Oyuncu, fizik simülasyonu test modu için köprü bileşenlerinin yerçekimi altında ayağa kalktığını görecek. Ayrıca, köprünün gücünü test etmek için denemeniz için kamyonlar da simüle edilir. Herhangi bir sorununuz varsa, lütfen oynatıcı desteği özelliğini kullanın. Bununla da kalmayıp Tiltin takımadalarındaki mağaralarda ve adalarda da rengarenk köprüler kurabilirsiniz. Hayal gücünüzün dünyada eşsiz köprüler yaratmasına izin verin.


Bridge Constructor Portal Hile apk


Bu özellik, tüm inşaat sürecini basitleştirmenize, tüm köprü bağlantısını tek bir adımda oluşturmanıza ve daha fazla zaman kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, bu işlev için oyuncular çok kötü niyetli olmamalıdır, ancak projenin kesinlikle güvenli olması için ayarlamalar yapmak için lütfen dikkatlice kontrol edin.


Bridge Constructor Portal Son Sürüm apk


Oyun, diğer eğlenceli oyunlardan tamamen farklı bir tarza sahip olsa da, oyuncuların fethetmesi için her zaman çekici ve ilginç seviyeler getiriyor. Güzel grafiklerle birçok oyuncu giderek daha fazla heyecanlanıyor. Oyun bazı ilgili hataları düzeltti ve oyuncuların herhangi bir cihazda otomatik olarak kaydetmesine ve senkronize etmesine izin veriyor.


Bridge Constructor Portalı'nı İndirin (MOD, Tam Sürüm - Full)


Bir önceki android oyun Levelhead APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar