Parkour Simulator 3D Mega Hileli MOD APK [v3.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Parkour Simulator 3D Mega Hileli MOD APK [v3.4.0] 1 Parkour Simulator 3D Mega Hileli MOD APK [v3.4.0] 2 Parkour Simulator 3D Mega Hileli MOD APK [v3.4.0] 3 Parkour Simulator 3D Mega Hileli MOD APK [v3.4.0] 4 Parkour Simulator 3D Mega Hileli MOD APK [v3.4.0] 5

Parkour Simulator 3D Mega Hileli MOD APK [3.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Daha fazla engel, daha muhteşem parkur hileleri ve garantili daha fazla heyecan!


Parkour Simulator 3D 3.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Saygı Hilesi
  2. Reklam yok
En iyi parkur ustası olmayı arzuluyor musunuz? Öyleyse, isteklerinizi gerçekleştirecek en çekici simülasyon oyunu olan Parkour Simulator 3D'yi deneyin . Parkour Simulator 3D, temelde şimdiye kadar gördüğünüz tüm parkur tekniklerine sahip dinamik bir parkur spor simülasyon oyunudur ve bu oyun bile diğer birçok tekniği simüle eder. Şimdiye kadar bildiğiniz en gerçekçi teknik efektlere ve göz alıcı grafiklere sahip bir parkur simülasyon oyunu olduğu söylenebilir. 


Parkour Simulator 3D v3.4.0 MOD APK


Bu oyunun belki de en ilginç noktalarından biri getirdiği zorlu oyun modlarıdır. Bu oyun, pratik yapmanız ve parkur ustası olmanız için size birçok farklı zorluk sunar. Özellikle Hikaye modunda, zamanla artan zorluklarla birçok farklı zorluk keşfedeceksiniz. Ve reflekslerinizin standartlara uygun olduğunu garanti etmezseniz, o seviyeyi başarıyla tamamlayamazsınız. Her seviye oyunculara benzersiz zorluklar ve hedefler getirecek. Parkour Simulator 3D, bu oyunu oynama deneyiminizi her zaman taze hale getirir ve sizi heyecanlandırır. Ayrıca, bu oyun ayrıca iki oyun modu daha getiriyor: Hasar Modu ve bir diğer dramatik oyun modu Savaş Modu. İçinde Hasar Modu büyük zorluklar yaşayacak ve bu modda tökezlemenize izin verilmiyor. Ve Savaş Modu sizi dramatik ve aynı derecede çekici parkur yarışlarına götürecektir. Sonuç olarak, bu modlar size en iyi eğlenceyi verebilir ve bundan memnun kalacağınızdan eminim.


Parkour Simulator 3D 3.4.0 Para Hile Apk


Bu oyunda karakteri kontrol etmenin yolu, geliştiricisinin sağladığı orijinal oyuna kıyasla birçok değişiklik içeriyor. Daha önce olduğu gibi engelleri aşmak için kaydırma mekanizmasını kullanmak yerine, artık karakteri 3D bir ortamda özgürce kontrol edebilirsiniz. Bu, profesyonel parkur hareketlerini hareket ettirmek ve gerçekleştirmek için karakteri manuel olarak kontrol etmeniz gerektiği anlamına gelir. Bu kontrol mekanizması nispeten karmaşık olsa da, karşılığında parkur tekniklerini uygularken size daha otantik bir his verecektir. Bu oyunun sunduğu her zorluk, kendinize meydan okumak ve öğrendiğiniz tekniklerle üstesinden gelmek için birçok engele sahip olacak.


Parkour simulator Roblox Hilesi


Ne kadar çok seviye geçerseniz, bu oyun karakterinizin öğrenebileceği yeni Parkour becerilerinin kilidini o kadar çok açar. Bu şekilde, yeni teknikleri gösterirken her zaman yeni ve heyecan verici duygulara sahip olacaksınız. Ve bu aynı zamanda bu oyunun onu bağımlılık yapıcı hale getirme şeklidir ve eminim bu oyunu seveceksiniz.


Parkour Simulator 3D Hile Apk


Bu oyunun en önemli özelliklerinden biri, yeni karakterlerin kilidini açabilmeniz ve bunları zorluklar yaparken kullanabilmenizdir. Her biri kendi kıyafet stiline sahip ve bazen hareket halindeyken özel tekniklerle seçilebilecek birçok karakter var. En sevdiğiniz karakteri bulursanız, parkur becerilerinizi sergilemekten daha da heyecanlanacağınıza eminim. Peki bu oyunla ilgileniyor musunuz? Deneyimlemek için şimdi telefonunuza indirin.


Parkour Simulator 3D İndir (MOD, Sınırsız Saygı Hilesi)


Bir önceki android oyun Real Drift Car Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar