Cube Surfer Elmas Hileli MOD APK [v2.6.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Cube Surfer Elmas Hileli MOD APK [v2.6.0] 1 Cube Surfer Elmas Hileli MOD APK [v2.6.0] 2 Cube Surfer Elmas Hileli MOD APK [v2.6.0] 3 Cube Surfer Elmas Hileli MOD APK [v2.6.0] 4 Cube Surfer Elmas Hileli MOD APK [v2.6.0] 5

Cube Surfer Elmas Hileli MOD APK [2.6.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Blokların üzerinden geçmeye çalışın!


Cube Surfer 2.6.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi. Elmas artışı için bişeyler alın.
Voodoo, Aquapark.io, Crown City ve Helix Jump gibi birçok basit ama bağımlılık yapan oyunla tanınan yeni bir yaratıcı geliştiricidir. Şirket sürekli olarak benzersiz oyunlar geliştiriyor ve size son derece ilginç şekillerde ödüller veriyor. Cube Surfer, bir blok üzerinde kaymak için karakteri kontrol ettiğiniz, yoldaki diğer blokları topladığınız ve bir sürü elmas toplamaya çalıştığınız eğlenceli bir Voodoo oyunudur. Bu oyunda oyuncular mümkün olan en yüksek başarıyı elde etmeye çalışacaklar. Cube Surfer aynı zamanda Voodoo'nun en sevilen oyunlarından biridir. Bu oyun alanında, aynı renkteki blokları toplamak için engel parkuru boyunca kayan bir blok üzerinde duran bir karakteri kontrol edeceksiniz. Bloklar çok yüksek birikecektir. Ancak, engellere çarparsanız veya yoldaki derin deliklerden geçerseniz, topladığınız bloklar yavaş yavaş kaybolacaktır.


Cube Surfer v2.6.0 MOD APK


Yolda elmasları toplamanın avantajını yaşayacaksınız. Toplanan her elmas için bir blok kaybedersiniz. Bu nedenle, daha fazla elmas toplamak ve kayda değer başarılar elde etmek için engellerden kaçınmaya ve mümkün olduğunca çok kare blok biriktirmeye çalışın. Bu elmaslar, blok için hamburger küpleri, karpuz ve kediler gibi yeni görünümlerin kilidini açacak. Cube Surfer, yeni bir arcade tarzı engel oyunu kategorisine giriyor. Oyunda, oyuncular blokları bir kaykay gibi kullanarak mümkün olduğunca çok yol boyunca hareket edecekler. Cube Surfer'daki amacınız, büyük bir blok yığını oluşturmak için mümkün olduğunca çok küp toplamaktır. Yol boyunca farklı yükseklikte duvarlarla karşılaşacaksınız.


Cube Surfer Apk Android oyun Club


Oynamak için birçok seviyeye sahip küp Sörfçüler tasarlarlar. İlk olarak, karakterinizin küçük sarı bir küp üzerinde kaymasını kontrol edeceksiniz. Yolda, duvar olan engellerle karşılaşacaksınız. Farklı yükseklikler küplerle geçilmelidir. Duvara çarpmamaya çalışarak büyük bir blok yığını oluşturmak için mümkün olduğunca çok blok toplarken hareket edin.Cube Surfer, zorlukların üstesinden gelirken becerilerinizi ve reflekslerinizi test eder. Ayrıca mor küreleri toplayabilir ve onları küplere dönüştürebilirsiniz. Oyun seviyesi yükseldikçe, seviyelerin zorluğu da artacaktır. Bu nedenle, oyuncuların yoldan çıkmamak için daha dikkatli ve esnek hareket etmesi gerekiyor. Oyun ayrıca kare bloklardan ve çevreleyen bağlamdan oluşan zengin bir renkli grafik arayüzü sunarak son derece açık bir alan yaratıyor.


Cube Surfer Elmas Hilesi


Engel parkuru oyununu seviyorsanız ve benzersiz bir oyun tarzına sahip bir oyun arıyorsanız, telefonunuza Cube Surfer'ı yükleyip oynamayı deneyin. Çalışma saatleri, stres ve yorgunluktan sonra rahatlamanıza yardımcı olacak eğlenceli bir oyun olacak. Cube Surfer'da oyuncunun görevi, önündeki engelleri aşmak için blokları yemektir. Ne kadar akıllıca daha fazla kare blok yiyebilirseniz, o seviyede kazanma şansınız o kadar yüksek olur. Cube Surfer'ın basit bir oynanışı var. Bu nedenle, çocuklardan yaşlılara kadar her yaş için uygundur. Cube Surfer'ın oynanışı nispeten basittir. Hareket mesafesindeki karakteri kontrol etmek için ekranı sola ve sağa hareket ettirmeniz gerekiyor. Yol boyunca, mümkün olan en yüksek puanı elde etmek için bitiş çizgisine ulaşmak için mümkün olduğunca çok kare yiyin. Önünüzdeki engellere her çarptığınızda blokları kaybedeceğiz.


Cube Surfer Para Hilesi


Engeli aşmak için yeterli blok yoksa kaybedersiniz ve tekrar oynamak zorunda kalırsınız. Engellerden sonra ne kadar çok aşama oynarsanız, zorluklar o kadar zor olur. Karakteri ustalıkla idare etmenizi ve kontrol etmenizi gerektirir. Her seviyeden sonra elde edilen elmaslar, mağazada yeni bloklar veya karakterler satın alacak. Yeterli değilse, görüntüleme başına 1000 ekstra elmas almak için reklamı izleyebilirsiniz. Cube Surfer'da oyuncunun birincil görevi, hedefe ulaşmak için engelleri aşmak için karakteri hareket ettirmektir. Oyuncunun, karakterin konumunu geliştirmek için yığılmış tahta sandıkları kullanması gerekecek. Çünkü engellerin üstesinden gelirken, oyuncunun olabildiğince çok tahta sandık bırakması gerekecek. Karakterin ayaklarının dibinde her zaman ilerlemek için en az bir tahta sandık olmalıdır.


Cube Surfer APK Dayı


Ayrıca, yolculuğunda oyuncuların mor elmasları toplamaya da dikkat etmesi gerekiyor. Oyuncuların her oyun seviyesinden sonra alabilecekleri ödüllerdir. Hedefe ulaştıktan sonra oyuncular kalan tahta sandıkları kullanarak oyuncunun alabileceği bonus puanlarını artıracak. Oyuncuların zorlukların üstesinden daha kolay gelmesine ve üstesinden gelmesine yardımcı olmak için, her oyun ekranından önce oyuncular ilk tahta sandıkların sayısını yükseltebilir ve ekran başına verilen elmas sayısını artırabilir. Cube Surfer'da oyuncunun hareket etmesi gereken yol, sadece düz bir çizgi olacak basit seviyelerle sanal bir dönüşüme sahip olacak. Ancak, hedefe ulaşmak için oyuncunun her durumda uyum sağlamasını gerektiren dönüşler ve tekmeler içeren ekranlar olacaktır. Oyundaki engeller arasında duvarları koruma, tuğla döndürme ve lav gölü yer alacak. Oyuncunun kaçması gerekecek. Ya da ayak altındaki tahta sandıkların sayısını hesaplayabilirsiniz, bu yüzden onları geçip devam etmek mantıklıdır. Oyunu daha ilginç hale getirmek için, Cube Surfer'da oyuncu, seviyelerde kazanılan elmas puanlarını kullanacak. Karakterler ve tahta sandıkların şekilleri için yeni kostümlerin kilidini açabilirsiniz. Oyuncuların kilidini açıp kullanabileceği sayısız karakter kıyafeti ve tahta sandık görünümü var.


Cube Surfer Hile Apk


Oyunda fon müziği yok. Cube Surfer'daki baskın ses, esas olarak hareket etmekten, bonus puan yemekten veya engelleri aşmaktan gelir. Basit olmasına rağmen, oyunu daha eğlenceli ve ilginç hale getirdi.Cube Surfer'ın grafikleri göz alıcı tonlarla parlak. Oyunda eğlenceli ve sevimli karakterler tasarlarlar. Oyun ekranında değişen sayısız unsur ile oyuncuları sürpriz bir şekilde bekliyor. Oyun çok fazla efekte sahip değil ancak basit efektleriyle Cube Surfer oyuncuları cezbedecek güce sahip.Parkour Race , çılgın yarışlarda binadan binaya atlayacağınız ve rakiplerinize karşı kazanacağınız heyecan verici bir parkour macera sporu simülasyon oyunudur. Parkour Yarışında yer alan oyuncular, karakterlerini kontrol edecek, duvarlardan atlayacak, engelleri aşacak, duvarlara atlayıp vuracak, duvarlara tırmanacak ve doğru bir şekilde inecek. Başarılı ve doğru bir şekilde inerseniz daha hızlı bir hıza ulaşırsınız.


Cube Surfer apk indir


Özellikle oyun sırasında oyuncular kazandıkları ganimeti karakterleri için benzersiz yeni görünümlerin kilidini açmak ve onları süper kahramanlara, örümceklere veya Son Goku'ya dönüştürmek için kullanabilirler. Parkour Race'in oldukça basit kontrolleri var, oyuncuların sadece ekrana dokunması ve karakterin gezinmesine ve doğru pozisyonda inmesine yardımcı olmak için parmaklarını sola ve sağa hareket ettirmesi gerekiyor. Diğer rakiplerin üstesinden gelmek için hız kaydıraklarından yararlanmaya çalışın, tırmanma duvarlarını sınırlayın çünkü bu eylem karakterin çabuk yorulmasına ve orijinal hızı önemli ölçüde düşürmesine neden olur. Cube Surfer mükemmel bir seçimdir ve yumuşak, rahatlatıcı bir oyun arayanlar için uygundur. Oyun, oyuncuların durumları idare ederken yetenekli, çevik ve yargılayıcı olmasını gerektirir. Basit zorluklarla dolu ama aynı derecede ilginç maceraları seven biriyseniz. Cube Surfer ile şimdi deneyin.


Cube Surfer indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Kayıp Ada Patlayan Macera APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar