Clumsy Ninja Para Hileli MOD APK [v1.33.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Clumsy Ninja Para Hileli MOD APK [v1.33.2] 1 Clumsy Ninja Para Hileli MOD APK [v1.33.2] 2 Clumsy Ninja Para Hileli MOD APK [v1.33.2] 3 Clumsy Ninja Para Hileli MOD APK [v1.33.2] 4 Clumsy Ninja Para Hileli MOD APK [v1.33.2] 5

Clumsy Ninja Para Hileli MOD APK [1.33.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. oyuncular çırak ninjalara dönüşme fırsatına sahipler. Usta ve pratikten beceriler öğrenin; yavaş yavaş, en iyi ninja ustası olacaksın!


Clumsy Ninja 1.33.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.

Clumsy Ninja, ilk kez ninja deneyimine sahip, eğlence dolu bir macera rol yapma oyunudur. Cahil bir ninjadan profesyonel bir usta olma yolculuğu, her oyuncu için bir keşif serüvenidir. Nasıl oynadığınıza bağlı olarak, ninja istediğiniz şekilde gelişecektir. Her gün neşe getiren bir oyun!


Clumsy Ninja v1.33.2 MOD APK


Clumsy Ninja'da oyuncu oyuna bir çırak ninja konumundan başlayacak. Lütfen cinsiyet seçin ve karakterinizi adlandırın. İlk egzersizler en temel olanlardır. Çevik hareket etmeyi öğrenmek sizin acil görevinizdir. Bir ninja için yürümek bir buluta binmek kadar hafif olmalı ve koşmak esinti kadar hızlı olmalıdır. 


Clumsy Ninja Para Hilesi


Dokunmatik ekran kontrolleriyle hızlı hareket edin. Daha ilginç olanlara geçmek için bu ilk dersi geçin. Her gün beceri dersleri verilmektedir. Başka bir deyişle, ninjanız her gün yeni becerilerle büyüyecek. 


Clumsy ninja APK oyun indir Club son SÜRÜM


Balonları asmak, büyük kanvas çantalara vurmak, dövüş sanatlarını öğrenmek vb. bunların hepsi ninjanızın her gün daha iyi olmasına yardımcı olacak derslerdir. Her gün dersler zorunlu ve isteğe bağlı görevler olarak tasarlanmıştır. 


Clumsy Ninja Altın Hilesi


Zorunlu görevler sahip olunması gereken becerilerdir ve isteğe bağlı dersler ninjalar için ekstra becerilerdir. Dersler zorluk derecesine göre düzenlenmiştir, böylece oyuncular bunalmadan kolayca takip edebilirler. İlk kez bir ninja sınıfı deneyimi yaşamak çok canlandırıcı ve teşvik edici, değil mi?


Clumsy Ninja Elmas Hilesi


Daha iyi olup olmadığınızı söylemenin yolu kemerinizdir. Her dersten sonra öğretmen size bir test ve uygulama yapacaktır. Testi geçerseniz yeni bir renkli kemerle yeni bir seviyeye yükseleceksiniz. Suikastçılar ve suikastçılar ile savaşlarda öğrenilen becerileri uygulayın. 


Clumsy Ninja hile apk indir Son Sürüm


Silah becerilerinizi geliştirmek, yeni başlayanlar için dersi hızlı bir şekilde geçmenize yardımcı olacak büyük bir adım olacaktır. En yüksek renk kemerini almaya çalışın, usta olduğunuzu kanıtlayın ve antrenmana çıkabilirsiniz.


Clumsy Ninja Hile Apk


Clumsy Ninja'daki eğitim oturumları, öğrenme becerilerini tamamladıktan hemen sonra, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yapılır. Antrenman bahçesinde veya çatı katında vb. olabilir. Ayrıca, birçok macera gezisine çıkın ve yeni beceriler öğrenmek için dünyayı keşfedin.


Clumsy Ninja Apk indir


Yol boyunca oyundaki birçok olay ve hikayeyle tanışma ve tanık olma fırsatım oluyor. Arkadaşınız ninja ile oyunda birçok unutulmaz an yaratın. Bir ninja ustası olmak artık uzak bir şey olmayacak, artık öğrenme kararlılığınız ve treniniz arttı! 


Clumsy Ninja Apk Dayı


Seviyeyi her geçtiğinizde elmas alacaksınız. Dükkandaki harika eşyalarla takas edilebilecek son derece değerli eşyalardır. Ayrıca günlük görev ve aktivitelerde bolca altın da toplayabilirsiniz. Daha fazla altın ve elmas almak için son etkinliklere katılın. İstediğiniz ürünleri satın almak için mağazaya gidin. 


Clumsy Ninja Apk Son Sürüm


Ninja benzeri dayanıklılık yemeğiniz, tavuk, top tabancası, kum torbası vb. için 70'den fazla süper eğlenceli ve kullanışlı öğe var. Özellikle ninjanızın istediğiniz şekilde daha güzel görünmesini de sağlayabilirsiniz. 


Clumsy Ninja Apk Android oyun club


Clumsy Ninja'nın mağazasında, ninjanız için yeni kıyafetler ve saç bantları, kemerler gibi aksesuarlar seçin. Becerilerden göz alıcı bir görünüme kadar karakterinizi özel yapın. Ninjanız dövüş sanatlarındaki hünerlerini sergilerken aksiyon anlarını çabucak yakalayın. Bu güzel anı kaydetmek için deklanşör düğmesini kullanın!


Clumsy Ninja indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Land of Legends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar