Era of Magic Wars Para Hileli MOD APK [v1.3.01]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Era of Magic Wars Para Hileli MOD APK [v1.3.01] 1 Era of Magic Wars Para Hileli MOD APK [v1.3.01] 2 Era of Magic Wars Para Hileli MOD APK [v1.3.01] 3 Era of Magic Wars Para Hileli MOD APK [v1.3.01] 4 Era of Magic Wars Para Hileli MOD APK [v1.3.01] 5

Era of Magic Wars Para Hileli MOD APK [1.3.01] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Size kahramanları toplama ve onları yaratıcı savaşlara gönderme görevini verir.


Era of Magic Wars 1.3.01 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın hilesi
  2. Sınırsız Elmas hilesi
  3. Sınırsız Kaynak
  4. Önce yeterince kaynağa ihtiyacınız var ve harcadıkça hepsi asla azalmaz

Era of Magic Wars, yetenekli kahraman sistemini fethetmenizin yolunu açan eşsiz bir fırsattır. Bu oyun bilmeyenleriniz için günümüzün en son stratejisine göre en efsane oyunlardan biridir. Buraya geldiğinizde, sınırsız savaşlar etrafında dönen birçok yepyeni destansı kahramanın koleksiyonunu yapmanız gerekecek. Ayrıca bol bol sihir içeren bir krallık da savaşmanız için sizi bekliyor.


Era of Magic Wars v1.3.01 MOD APK


Era of Magic Wars oyununda İlk olarak, bu dünyaya taşınırken asıl göreviniz, birçok farklı kahramanın görünümünü toplayabilmenizdir. Savaş alanında zayıf mı yoksa güçlü mü olduğunuzu belirleyen koz onlar. Olağanüstü destansı kahramanları topladıktan sonra onlara daha fazla enerji katmanız gerekiyor. Başka bir deyişle, onu bir sonraki seviyeye taşımanız gerekiyor. Spesifik olarak, bunu yapmak için çok fazla güç sağlayan daha benzersiz silahlar ve zırhlar donatabilirsiniz.


Era of Magic Wars Para Hilesi


Bununla da kalmıyor, destansı kahramanınızın daha fazla güce sahip olması için birçok farklı eser sistemi de eklemeniz gerekiyor. Bu, başka hiçbir kahramanda görmediğiniz nadirliğin yanı sıra daha fazla yetenek geliştirmenize yardımcı olan kurtarıcıdır. 


Era of Magic Wars Altın Hilesi


Daha spesifik olarak, bu dünya size bir kahraman ordusunun gücünü verdiğinde sizi yalnız bırakmayacaktır. Yetenek edinme stratejisinde yetenekli bir lider misiniz?  Kahramanları toplayıp bir sonraki seviyeye yükselttikten sonra sınırsız sıra tabanlı stratejik savaşlara katılabilirsiniz.


Era of Magic Wars Elmas Hilesi


Bununla da kalmıyor, bu aynı zamanda gezegendeki en görkemli ve gösterişli PVP arenalarına ayak basman için bir fırsat. Kahraman ordunun gücünü rakiple test edip rekabet etmezseniz neyi bekliyorsunuz?


Era of Magic Wars Apk Hile


Sınırsız keşfiniz için DUNGEONS'un gelişiyle karanlık kulelerin dünyasında kaybolun. Kudretli yaratıkların ve korkunç büyülü yaratıkların ezici gücüyle yüzleşin. Bu, şimdiye kadarki en başarılı sıra tabanlı dövüş oyunlarından biri olarak biliniyor.


Era of Magic Wars Apk indir


Kendi topladığınız destansı kahramanların eşsiz gücünü göstermek için canlı maçlara katılın. Şövalyeler ve Ejderhalardan Medusa'ya kadar farklı güçlere sahip pek çok destansı kahramanı toplamak ve onları eğitmek için görevi tamamlayın.


Era of Magic Wars indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Superpower Squad APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar