Bid Wars: Pawn Empire - Depo Müzayede Simülatörü V2.37 MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Bid Wars: Pawn Empire - Depo Müzayede Simülatörü V2.37 MOD APK 1 Bid Wars: Pawn Empire - Depo Müzayede Simülatörü V2.37 MOD APK 2 Bid Wars: Pawn Empire - Depo Müzayede Simülatörü V2.37 MOD APK 3 Bid Wars: Pawn Empire - Depo Müzayede Simülatörü V2.37 MOD APK 4 Bid Wars: Pawn Empire - Depo Müzayede Simülatörü V2.37 MOD APK 5 Bid Wars: Pawn Empire - Depo Müzayede Simülatörü V2.37 MOD APK 6

Bid Wars: Pawn Empire - Depo Müzayede Simülatörü 2.37 Para Hileli MOD APK, Bid Wars'da sezginiz en değerli silahınızdır!


Bid Wars: Pawn Empire - Depo Müzayede Simülatörü AÇIKLAMASI


Bid Wars: Pawn Empire, mümkün olan en düşük fiyata en iyi lotları elde etmek, onları yeniden satmak ve kar elde etmek amacıyla müzayedelerde teklif veren bir oyundur. Kim bilir, belki kişisel koleksiyonunuz için olağanüstü nadir nesneler bile bulabilirsiniz.


Bid Wars'da oynanış: Pawn Empire birkaç farklı bölüme ayrılmıştır. Bir yandan, kimin en iyi fiyata en çok lotu alabileceğini görmek için diğer teklif verenlerle rekabet ettiğiniz müzayedelere gitmelisiniz. Bir yandan da kar etmek için aldığınız ürünleri satmanız gerekiyor.


Bid Wars enerji hilesi


Gerçek para kazanma zamanı! Bu olağanüstü müzayede oyununda büyük zaman kazanmak için cesaretinizi izleyin: Bakalım kimin en zeki ve en hızlısı! Rakiplerinizden yüksek teklif verin ve satın aldığınız şeyden kâr edin! 

Bid Wars Storage Auctions oyunu, Heyecan verici müzayede dünyasına girin ve beklemeyeceğiniz yerlerde garip ve nadir nesneler bulun! Eski bir sepet topundan veya tuvalet kağıdı rulosundan kayıp hazinelere ve uzaylı nesnelere ulaşabilirsiniz! Garaj satışlarında çok para kazanın ve kendinize bir efsane olun!

Ne kadar yüksek kar ederseniz, müzayedeler o kadar iyi olur! Özel etkinliklere katılabilir, en iyi şehirlere seyahat edebilir ve en iyi müzayedecilerle tanışabilirsiniz!

Bid Wars Storage Auctions 2.37 para hile apk, Daha fazla para kazanıp seviye atladıkça, yeni müzayede yerlerinin ve yeni binaların kilidini açacaksınız. Oyundaki paraya para denir. Ve para kazanmaya başladığınızda, uzun bir yol kat edebilirsiniz.


Depo Savaşları OyunuBid Wars: Pawn Empire, her türden yüzlerce eşyayı alıp satabileceğiniz eğlenceli bir gündelik oyundur: neredeyse hiç değeri olmayan gerçek çöplerden, ağırlıklarından daha değerli olan sanat eserlerine kadar.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar