Flight Simulator 2017 FlyWings Uçak Hileli MOD APK [v6.2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Flight Simulator 2017 FlyWings Uçak Hileli MOD APK [v6.2.2] 1 Flight Simulator 2017 FlyWings Uçak Hileli MOD APK [v6.2.2] 2 Flight Simulator 2017 FlyWings Uçak Hileli MOD APK [v6.2.2] 3 Flight Simulator 2017 FlyWings Uçak Hileli MOD APK [v6.2.2] 4 Flight Simulator 2017 FlyWings Uçak Hileli MOD APK [v6.2.2] 5 Flight Simulator 2017 FlyWings Uçak Hileli MOD APK [v6.2.2] 6

Flight Simulator 2017 FlyWings Uçak Hileli MOD APK [6.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünya çapında 9 farklı şehirde +2000'den fazla görevde, +600'den fazla havaalanında uçun.


Flight Simulator 2017 FlyWings 6.2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm kilitler açık
En gelişmiş ve gerçekçi uçuş simülasyon oyununa hoş geldiniz. Flight Simulator 2017 FlyWings - Bu, birçok oyuncuyu günümüze çeken uçuş simülasyon oyunudur. Devasa uçak setlerinin keyfini çıkarın ve bu oyun neredeyse tüm havayolu şirketlerini kapsar. İşte kesinlikle test etmeniz gereken en iyi uçuş simülatörü. Bu oyunun getirdiği büyüleyici şeyleri görmek için sabırsızlanıyorum.


Flight Simulator 2017 FlyWings v6.2.2 MOD APK


Oyun heyecan verici uçuşlar yaratacak; 2000'den fazla görevde uçuş gerçekleştireceksiniz. Flight Simulator 2017 FlyWings ayrıca dünya çapında 9 farklı büyük şehirde 600'den fazla havalimanı oluşturuyor. Birçok büyük mekansal arazide oyun, her yolculuk için ayrı bir harita tasarlayacaktır. Oyuncular kendi rotalarını oluşturmak için oyunun GPS motorunu kullanacaklar. İlk uçuş simülasyonu şehirdeki tüm büyük binalarda ve küçük evlerde yapıldı.


Flight Simulator 2017 FlyWings Para Hilesi


Binalar üzerindeki uçuş testlerinin yanı sıra, tüm havaalanları, terminaller veya taksi yollarındaki güzergahlar,… PAPI aydınlatması ve çok daha fazlası ile neredeyse gerçekçi pist aydınlatması! Flight Simulator 2017 FlyWings Free ile ortamlar, senaryolar veya 3B modeller gibi öğeler oldukça ayrıntılıdır. Hava ve kara trafiğinin pratik sorunları. Ayrıca oyun, görüş, sıcaklık, türbülans, rüzgar yönü ve uçuşun tüm hava koşulları gibi parametreleri de ekler.


Flight Simulator 2017 FlyWings Uçak Hilesi


Bir yolculuğa başlarken, uçak tipini seçmek son derece önemlidir. Oyuncular, uçak türleri arasında seçim yapma hakkına sahiptir: helikopterler, jet avcı uçakları, akrobasi ve daha fazlası. Ancak, güneşli veya şiddetli yağmurlu fırtınalı havalarda uçmak becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Simülatöre dahil olan tüm uçaklar belirli modifikasyonlara ve özel özelliklere sahiptir. İhtiyaçlarınıza en uygun uçağı seçebilirsiniz.Flight Simulator 2017 FlyWings Free'deki her uçak güzel bir şekilde seçilmiş ve tasarlanmıştır. Dış formlara ek olarak, oyuncular dahili özelliklere kendileri karar verebilir. Tercihlerinize bağlıdır; bir ev tekniği veya genel bir model seçeceksiniz. Ayrıca uçağınızı göndermek ve üretmek için onlarca havayolu şirketinden birini seçebileceksiniz.


Flight Simulator 2017 FlyWings Hile apk


Flight Simulator 2017 FlyWings Free'nin tüm zamanların en iyi uçuş simülasyon oyunlarından biri olduğunu söylemek abartı olmaz. Bu oyun, diğer oyunların getirmediği mükemmel noktaları içerir. Bu sürüm, her yolculuk için uygun yük yapılandırmasını ve yakıt ağırlığını açıkça gösterecektir. Uçağın kanatlarından trimine, hasarından viteslerine, motorlarını açıp kapamaya kadar tüm aktiviteleri kontrol sizde olacak.


Flight Simulator 2017 FlyWings apk indir


Bu oyun, her tür uçağın çok detaylı 3D modellerini verir. Strobe, Landing, Transponder gibi kontrol düğmeleri ve sinyal lambaları olacak… Ayrıca, deneyiminizi serbest bırakmanıza yardımcı olacak 9 farklı kamera türü de içeriyor. Ayrıca kendini yüksek hızda, dikey hızda ve farklı yönlerde de sürebilmektedir. Oyun ayrıca benzersiz ve yeni ses efektleri getiriyor. Bu gerçekten kaçırmamanız gereken bir oyun.


Flight Simulator 2017 FlyWings'i İndirin (MOD, Tümünün Kilidi Açık)


Bir önceki android oyun Butchero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar