Scrapyard Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [v2.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Scrapyard Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 1 Scrapyard Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 2 Scrapyard Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 3 Scrapyard Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 4 Scrapyard Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 5 Scrapyard Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 6

Scrapyard Tycoon Idle Game Para Hileli MOD APK [2.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir hurdalık kralı olabilirsiniz!


Scrapyard Tycoon Idle Game 2.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sonsuz yıldız hilesi;
  2. Para Hilesi
  3. Satın alımlarla para artar.
Scrapyard Tycoon Idle Game, oyuncunun bir araba çöplüğünün sahibi olduğu bir arcade tycoon simülatörüdür. Başlangıçta, kullanıcı emrinde eski arabaların kendisine getirileceği çok yetersiz bir bölgeye sahip olacak. Oyuncunun ve birkaç koğuşunun görevi, arabaları parçalara ayırmak ve baskı altındaki vücudu yok etmek olacaktır. Alınan parçalar, daha sonra modernizasyon için alınabilecekleri depoya gönderilecektir. Düzenli depolama ve depo alanlarını genişleterek ve ekipmanı iyileştirerek, işletme müdürü verimliliği artırabilecek ve hatta kendi başına yeni arabalar monte edebilecektir.


Scrapyard Tycoon Idle Game v2.1.1 MOD APK


Scrapyard Tycoon Idle Game'de gerçek bir hurdalık çalıştırarak büyük miktarlarda para kazanmayı deneyebilirsiniz. İlk başta, çok az işlevsel ekipman ve depolama tesisleri ile oldukça ıssız bir yer olacak, ancak zamanla bölgeleri yükseltebilir ve bunlardan en iyi şekilde yararlanmaya çalışabilirsiniz. Böylelikle kırık arabalar size getirilecek ve bunlardan yararlı ve çalışan parçaları çıkarabilecek ve yapının geri kalanını baskı altına alabileceksiniz.


Scrapyard APK PARA Hilesi


Milyonlar kazanabilir misin? Üretim salonlarını doğrudan çöp sahanızın arazisine yerleştirerek arabadan toplanan parçaları yükseltebilir ve yenilerini oluşturmak için kullanabilirsiniz. Her şeyin işlemesi ve faydalı olması için, bölgeyi genişletmek, ekipman satın almak, depolama tesisleri yerleştirmek, çalışanları işe almak ve kaynakları doğru şekilde tahsis etmek önemlidir. Scrapyard Tycoon Idle Game, sizin için çeşitli ve ilginç bir oyun, basit tıklama kontrolleri, hurdalık geliştirmek için geniş fırsatlar ve renkli grafikler sunar.


Scrapyard Apk hile


Scrapyard Tycoon Idle Game kralı olmak için büyüyebileceksiniz! Hayalinizdeki işi tam burada, hurdalığınızda, muhtemelen en çok parayı kazanmak ve olabildiğince çok gelir elde etmek için tüm makineleri ve iş istasyonlarını idare etmek için edindiğiniz yerde elde ettiniz - her şeye rağmen…! Araçları eziyor musunuz yoksa geri dönüştürüyor musunuz? Vincinizi geliştirmek mi? Deponuz çok dolu ise artırın. Buna siz karar vereceksiniz.


Scrapyard apk Android oyun club


Otomobiller otomotiv sahasına teslim edilir, ardından vinç onları otomotiv kırıcısına vurur, çalışanların istasyonlardan parçaları araçlardan almak için gittikleri yer. Bunlar daha sonra kırıcıya taşınır ve yedek parçalar depoya gider. Oyuncular daha sonra tekerlekli iş istasyonu gibi üretim istasyonlarının kilidini açar. Tamamen farklı nesneler üretmek için planlar satın alacaklar. Hepsi boş bir hurdalık kralı olacak ve bir milyoner kapitalist olacak!


Scrapyard Tycoon APK Elmas hilesi


Müşterilerinizin tüm siparişlerini bu kadar eksiksiz bir şekilde tatmin etmesini sağladınız! Otomotiv bayisine gidin, böylece eski araçları satın alıp yedek parçaları çıkarmalısınız… veya onları sadece büyük kırıcıya mı götürüyorsunuz! Başa çıkabilmeniz için tamamen farklı çalışma istasyonları vardır. Hurdalık kralı olarak kazancınızı artırmak için burada bir pozisyon almak isteyeceksiniz. Bu, milyoner olmak için yepyeni bir imparatorluğun başlangıcıdır! Çevrimdışı veya çevrimiçi olarak kazanabileceksiniz.


Scrapyard Tycoon APK Altın hilesi


Zanaatkarlık, para kazanmak ve gelirinizi ve kazancınızı geliştirmek için sporun son derece önemli bir parçasıdır. Lastiklerden pencerelere, camdan oturmaya kadar tüm parçalar. Hurdalıklarınızda tamamen farklı otomotiv unsurlarının tümünü işlemek için planlar satın aldınız. Satın alın, tanıtın, ticaret yapın, kazanın ve gelir elde edin.Otomotiv elemanlarını tam burada geri dönüştürmeye hizmet ediyorsunuz, böylece tüm bu zanaat, satın alma ve satış ve geri dönüşüm ile gezegeni de kurtarmış oluyorsunuz. Teşekkürler! Birinin çöpü muhtemelen sizin hazineniz olabilir - parayı ve kazancı bir düşünün,


Scrapyard tycoon - araba şirketi apk


Öğelerinizi burada satabileceğiniz için deponuz çok önemlidir, ancak deponuzun gelir yatırımlarınızla birlikte yükseltildiğinden emin olmak isteyeceksiniz, böylece bir milyoner, hatta bir milyarder olmak için ek nakit elde etmek için yeterli alana sahip olabilirsiniz. ! Kapitalist imparatorluğunuzu geliştirmeyi başardınız - vinçler, kırıcılar, otomotiv tonları, depolama ve dahası. Bu, zengin olmanın kolay bir yöntemidir! Scrapyard Tycoon Idle sıradanlığıyla bilinir, çok sıradan bir android oyunudur ve bunları yapmakla ünlü geliştiriciler tarafından yapılmıştır. Bu oyunun amacı, boşta kalan bir hurdalık kralı olmanız gerektiğidir.


Scrapyard Tycoon Idle Game indirin (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun TheoTown APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar