Idle Fitness Gym Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Fitness Gym Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 1 Idle Fitness Gym Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 2 Idle Fitness Gym Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 3 Idle Fitness Gym Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 4 Idle Fitness Gym Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 5 Idle Fitness Gym Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 6

Idle Fitness Gym Tycoon Para Hileli MOD APK [1.6.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Spor salonunuzu çalıştırın ve bir fitness kralı olun!


Idle Fitness Gym Tycoon 1.6.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Satın alımlar sırasında para artar.)
Hiç bir şey için iş yeri açmak istediniz mi? Para kazanmak için yeterince ciddi bir şeyin moderatörü olmak ister misiniz?  Idle Fitness Gym Tycoon oyununu tanıyın, bu mobil platformda ücretsiz bir GYM oda simülatörü oyunudur. Bu oyun, yeni gelenler ve ekonomik simülasyon oyunu türüne aşina olanların telefon ekranlarına çekilmesini kolaylaştıran çok benzersiz bir oynanışa sahiptir.


Idle Fitness Gym Tycoon v1.6.1 MOD APK


Bir GYM spor salonunun patronu rolünü oynayacaksınız, GYM spor salonunuzun zirvesine kadar lideri olacaksınız. Oyunun başında, bir dizi iyi donanımlı cihaz, bir giyinme odası, bir otomat ve misafirlerin girmesi için otomatik bir kapı sistemi içeren bir GYM odasına sahip olacaksınız. İşinizi sorunsuz hale getirmek için çok sayıda müşteri yakalamanız ve spor salonundaki ekipmanı sürekli olarak yükseltmeniz gerekir. Ekipmanınız ne kadar modernse, GYM odanız o kadar çok güvenir ve müşteriler buradaki eğitim seanslarına daha fazla para harcamak ister.


Idle Fitness Gym Tycoon 1.6.1 Para Hile Apk


Ziyarete ne kadar çok müşteri gelirse, talebi karşılamak için yepyeni ekipmana o kadar çok para yatırmanız gerekir. Ekipmanı yükseltmenin yanı sıra, daha fazla soyunma odası açmanız, otomatik para toplama sistemini spor salonuna genişletmeniz gerekiyor ... Kendinizi müşterinin koltuğuna oturursanız, sıranız için çok uzun süre sırada beklemek istemeyeceksiniz, yapmayacak mısın Bir cihazı her kullandığınızda, tüm müşterilerinizin ödeme yapması gerekecek. Eğitim makinesini yükseltmek, müşterinin egzersizlerini daha etkili bir şekilde yapmasına yardımcı olacak, misafir, konukları bir sonraki egzersizin arkasında sıraya sokmak için belirli bir egzersizi daha hızlı uygulayacak ve bu, oda gelirini daha da büyütecek. Oyun ayrıca, gelirinizi artırmanıza ve reklam, broşür yayınlama gibi birçok müşteriyi çekmenize yardımcı olacak bir dizi başka özelliğe de sahiptir. ya da sadece spor salonunun otoparkını genişletmek,… Oyunun ayrıca bazı özel efektleri de var, örneğin düzinelerce misafir taşıyan bir otobüs olacak, gelirinizin bir kısmını artırmanıza yardımcı olacak. Yüksek profilli bir yatırımcı ile işbirliği yapabilir, bunun için büyük bir ücret alabilirsiniz.


Idle Fitness Gym Tycoon Hile Apk


Bir süre sonra, spor salonunuz yeterli miktarda sermaye kazandı, onu daha iyi iş koşullarına sahip bir yerde daha iyi inşa kalitesine sahip yepyeni bir spor salonu açmak için kullanabilirsiniz. Her şeyden önce, geliriniz eski spor salonuna göre 50 katına çıkacak. Bir noktada GYM'niz son derece popüler hale gelecek, itibarınız ünlü sporculara bile ulaşacak. Spor salonu itibarınızı daha da büyütmek için bu sporcuları kiralayabilirsiniz. GYM odanızın ne durumda olduğunu göremediğinizde meşgul olduğunuzda, emin olun, oda 24/24 açık kalacak ve geliriniz giderek artacaktır. Öyle olsa bile, spor salonunun geliri, dışarıda olduğunuzda onu yönetmeniz gerekir. Bu nedenle, oyun bir menajer tutmanıza izin verir, daha sonra geliriniz, bakımsız olduğunuz zamana kıyasla 5 kat artacaktır. Bu harika değil mi?Idle Fitness Gym Tycoon Apk Oyun İndir Club


Idle Fitness Gym Tycoon, bir GYM spor salonu için çok uygun olan ritmik, canlı bir müzik geçmişine sahip. Oyundaki ses de oldukça detaylı, misafirlerin birbirleriyle sohbet eden sesini duyabiliyorsunuz, bu spor salonunuzun daha canlı ve canlı olmasına katkı sağlarken, oyuncuların çok daha gerçekçi bir deneyim yaşamasına da yardımcı oluyor. Oyunun arayüzünün anlaşılması kolaydır, yeni başlayanlar için uyarlanabilir, oyuncular ekrana dokunarak spor salonundaki hemen hemen her şeyle etkileşime girebilirler. 2D ile yarı yürekli 3D grafiklerin yanı sıra, oyun çok özel bir görünüme sahiptir. Oyunun 3D karakterlerini tasarlamak çok sevimli, spor salonu ekipmanlarının tasarımındaki yaratıcılıkla birleşti, spor salonu makinelerinin her yükseltmesi çok benzersiz bir tasarıma sahip. (Ağırlık kaldırma platformu bir ineği kaldırıyor, koşu bandında engeller var, kum torbası zımbalama aslında bir atom bombasıdır…). Bu tür bir tasarımla, geliştiriciler çalışmalarını her zamankinden daha ilginç hale getirmede çok başarılı oldular.


Idle Fitness Gym Tycoon Apk Son sürüm indir


Genel olarak, Idle Fitness Gym Tycoon herkes için denemeye değer bir oyundur. Tasarımdaki benzersiz zarafet, son derece çekici oyun ile birlikte, her yaştan oyuncu için kesinlikle çok sayıda güzel izlenim bırakacaktır. Üstelik bu, çok hafif grafiklere sahip tamamen ücretsiz bir oyundur ve tüm oyuncu sınıflarının bir akıllı telefona sahip olmasını kolaylaştırır.


Idle Fitness Gym Tycoon'u İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Drag Battle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar