Mr Bullet - Spy Puzzles Para Hileli MOD APK [v5.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Mr Bullet - Spy Puzzles Para Hileli MOD APK [v5.14] 1 Mr Bullet - Spy Puzzles Para Hileli MOD APK [v5.14] 2 Mr Bullet - Spy Puzzles Para Hileli MOD APK [v5.14] 3 Mr Bullet - Spy Puzzles Para Hileli MOD APK [v5.14] 4 Mr Bullet - Spy Puzzles Para Hileli MOD APK [v5.14] 5 Mr Bullet - Spy Puzzles Para Hileli MOD APK [v5.14] 6

Mr Bullet - Spy Puzzles Para Hileli MOD APK [5.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kahraman, casus ve efsane olmaya hazır mısın? Şaşırtıcı zorlukları çözün, ölümcül doğruluğunuzu gösterin ve düşmanlara nişan alın.


Mr Bullet - Spy Puzzles 5.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Para harcama ile artar;
  2. Tüm ücretli içerikler açıktır.
Elbette dünyada pek çok oyuncu popüler olan Angry Birds oyununu denemiştir. Bu oyunun en belirgin özelliği, çekici bir atış yapboz oyunu oluşturmak için gerçek fiziksel kuralları kullanmasıdır. Bu ünlü ismin yanı sıra başka birçok oyun da aynı tasarımı kullanıyor. Aynı noktalar olmasa da biraz bakarsanız benzerlikler hissedeceksiniz. 


Mr Bullet apk dayı


Son zamanlarda, yayıncı Lion Studios tarafından piyasaya sürülen Mr. Bullet – Spy Puzzles adlı yeni bir ürün piyasaya sürüldü. Aksiyon kategorilerine ayrılmış bir oyun ürünüdür ve şu anda geçtiğimiz hafta 2. sırada yer almaktadır. Taraftarlardan daha fazla hane gelse, belki önümüzdeki hafta ilk sırayı alırdı. Bu, yayıncı Lion stüdyolarından beklenen bir başarıdır. Daha önce Happy Glass ve Cash, Inc Fame & Fortune Game gibi oldukça popüler oyun ürünlerini piyasaya sürdükleri için, bu ürünler ün ve başarı kazanmış ve üreticilere sağlam bir konum kazandırmıştır.


Mr Bullet - Spy Puzzles v5.14 MOD APK


Kardeşleri gibi, “Mr Bullet – Spy Puzzles”, bu tür atari yapboz oyunlarına uygun, oldukça basit grafiklere sahiptir. Oyuncu buna çabucak alışacak ve oyunu oynamayı kolaylaştıran şeyin bu grafik olduğunu hissedecektir. Bu özellik sayesinde bulmacalar da daha net hale geliyor. Eğlenceli renkler ve manzaralar, oyuncuların uzun süre yaşaması için can sıkıntısına neden olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Mümkün olduğu kadar çok aşamayı aşmak için öğle yemeği molasında veya tembel bir Pazar gününde yaklaşık 5 dakika harcayabilirsiniz. Genel olarak, bugün birçok korkunç grafik ve sofistike oyun arasında ilginç bir seçim.


Mr Bullet - Spy Puzzles Para Hilesi


Hızlı bir şekilde alışmanız için oynanışı oldukça basittir. Bir çocuk bile saniyeler içinde anlar. İlk olarak, bir kahramanın, bir casusun veya bir efsanenin görevini alacaksınız. Hangi isimle olursa olsun, dünyaya zararlı olan hedefi yok etmek için savaşmanız gerekecek.


Mr Bullet - Spy Puzzles hile apk


Rakibiniz, Zombie gibi doğaüstü güçleri olanlar, ninja gibi dövüş sanatları olan kötü adamlar ve hatta rakip grupların casusları da dahil olmak üzere inanılmaz derecede çeşitli ve güçlü olacak. Silahlı bir adam olacaksın, av tüfeğini kullanarak haritada önceden belirlenmiş rakipleri vur. Bir silah savaşına katılırken aklınızda bulundurmanız gereken iki faktör vardır. Birincisi engellerin zorluğuna göre farklı seviyelerle sınırlandırılmış mermi sayısı olacak. Dikkat etmeniz gereken ikinci şey, haritanın size verdiği karmaşıklıktır.


Mr Bullet - Spy Puzzles apk indir


Merminiz ışık yansıması ile aynı mekanizmayı izleyecektir. Bu, duvara çarptığında başka bir yöne fırlatılabileceği anlamına gelir. Bilardo oyunuyla aynı şekilde çalışıp çalışmadığını görebilirsiniz, ancak mermi hızıyla çok daha hızlı uçar. Lütfen merminin engellerin arkasına saklanan düşmanı yenmek için doğru açıları doğru bir şekilde vurabilmesi için hesaplayın. Daha sonra rakipleriniz daha da güçlenecek; kendi kıvrımlarına sahip olacaklar. Silahların yanı sıra el bombalarının da yardımına sahipsiniz.


Mr Bullet - Spy Puzzles İndirin (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun MR RACER APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar