Operation Citadel FULL APK [v2.0.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Operation Citadel FULL APK [v2.0.8] 1 Operation Citadel FULL APK [v2.0.8] 2 Operation Citadel FULL APK [v2.0.8] 3 Operation Citadel FULL APK [v2.0.8] 4 Operation Citadel FULL APK [v2.0.8] 5 Operation Citadel FULL APK [v2.0.8] 6

Operation Citadel Full MOD APK [2.0.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 2. dünya savaşının yıkıcı gücünü hissedin.


Operation Citadel 2.0.8 APK AÇIKLAMASI


40 TL değerinde olan bu oyun ücretsizdir.

Operation Citadel, İkinci Dünya Savaşı sırasında Kursk taarruzunda Rus kuvvetlerine karşı bir Alman karşı saldırısıydı . Bu, Alman askeri güçlerinin Ruslarla eşzamanlı saldırı eylemine ilk kez girişmesiydi. Alman kuvvetleri Wehrmacht, SS ve Luftwaffe'den oluşuyordu. Operasyonun amacı, Rus kuvvetlerini yanlarından kuşatmaktı. İtalyan birimleri Alman kuvvetlerini destekledi. Kale Operasyonu, Rus güçleri kanatlarda Alman mevzilerine karşı saldırıda bulunup ağır hasar verince başarısız oldu.


Operation Citadel v2.0.8 MOD APK


Operation Citadel, Kursk saldırısındaki Alman saldırısı 14 Haziran'da başlatıldı. Bu, Rus kuvvetlerini yanlarından kuşatma çağrısı yapan bir planla başladı. Alman birlikleri geri püskürtülmeden önce Rus hatlarının 3 kilometre yakınına kadar ilerlediler. Alman birlikleri, sovyetlerde ve nehir boyunca Rus kuvvetlerine karşı bir saldırı sürdürdü. Aynı zamanda İtalyanlar ve Japonlar nehir kıyısında savunma pozisyonunda yer aldılar. Japon kuvvetleri, bu saldırıda, Shuri-Go ordusunun 4. taburunun 2. Müfrezesinin 8. Bölüğünden beş takım da dahil olmak üzere otuz altı kişiyi kaybetti. Bu önemli birimin kaybı, Japonların sovyetlere saldırısını tamamlama yeteneğini ciddi şekilde kısıtladı.


Operation Citadel 2.0.8 Full Apk indir


Operasyonun ortasında, Alman kuvvetleri ciddi geri dönüşler yaşadı. General Alexi Yarzhiev tarafından başlatılan Rus karşı saldırısı, esas olarak Donets ormanlarından küçük gerilla saldırılarından oluşuyordu. Donets'teki Alman operasyonları, Veliyus ve Nizhni-Voroshchevsky'nin kasabalarını ve birkaç küçük köyü ele geçirmekle sınırlıydı. Bu aksiliklere rağmen, Alman kuvvetleri, kayıpları nedeniyle morali bozulan Rus kuvvetleri karşısında hâlâ açık bir avantaja sahipti. Kursk'un savaşındaki yenilgi, İkinci Dünya Savaşı'ndaki Alman askeri makinesi için ciddi bir yenilgiydi.


Operation Citadel Son Sürüm Apk indir


Birimler oluşturarak imparatorluğunuzun güvenliğini artırabilirsiniz. İyileştirmeyi başaramazsanız, tüm oyununuza ve krallıktaki ana olaylarınıza zarar verebilecek birçok güvenlik riskiyle karşılaşabilirsiniz . Birliği güçlü yaratmak için, bu birimlerin savaşınızda ve oyununuzda hayati bir rol oynaması nedeniyle değil. Ne kadar çok birim inşa edebilirseniz , krallığınız daha büyük olacaktır.Özelleştirilebilir birimler (Roketler, bombalar, düşme tankları , torpido, kamyonlar , yarı paletler, atlar vb.). Her faktör oyunda ana rol oynar. En güçlü düşmanlarla yüzleşeceksiniz, böylece düşmanlarınıza saldıracak ve onları yenecek bomba birimleriniz varsa birimleriniz sizi bu tür düşmanlardan kurtarabilir. Benzer şekilde, kamyonlar ve tanklar da oyununuzda hayati bir faktör oynar. Bu enstrümanlar sayesinde düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz. Bu öğeleri ne kadar çok saklayabilirseniz, o kadar çok vermiş olursunuz.


Operation Citadel Savaş Oyunu Android


Bazı oyuncular arzu ettikleri ülkede oynamak ister. Citadel Operasyonu size istediğiniz ülkeyi seçme ve oyununuzu kazanma fırsatı sunuyor. Her nasılsa, istediğiniz ülkeyi seçerseniz ve hala oyunu kazanamıyorsanız. Daha sonra birimlerinizi yükseltebilirsiniz. Oluşturduğunuz her birim size oyununuzda yardımcı olacaktır. Operasyon kalesi, rahatınız için neredeyse büyük bir haritanızı sunar, bu nedenle istediğiniz ülkede savaşınızın tadını çıkarın.Birliğinizi inşa ettiğinizde ve kaçırdığınız bir şeyi bulduğunuzda veya birimlerinizin istediğiniz kadar güvende olmadığını düşündüğünüzde, Kale Operasyonu size mevcut birimlerinizi yükseltebileceğiniz ve onu silebileceğiniz bir fırsat verir. sadece sizin için değil oyununuz için de güvenli ve güçlü olabilecek yeni bir tane oluşturabilir.


Operation Citadel Tek Apk ücretsiz indir


Oyunumuz için çok çalıştığımızda, bir sonraki nokta savaşınızı bitirmek olacak? Evet, ancak oyunun içinde daha fazla faktör var. Ve birincisi, nasıl saldırıp daha fazla üs bulabileceğimizdir. Bu yüzden, sadece düşmanlarımızın yerini değil, aynı zamanda böyle bir düşmanın ana birimlerini de bulmamıza yardımcı olacak büyük ve net bir haritaya ihtiyacımız var. Citadel Operasyonu, oyuncusuna akıllıca ve net bir harita sunuyor. Böylece artık düşmanlarımızı kolayca bulabilir ve oyunumuza sıkı bir şekilde hakim olabiliriz.


Bir önceki android oyun Rogue Hearts APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar