Ninjas Infinity Mega Hileli MOD APK [v2.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ninjas Infinity Mega Hileli MOD APK [v2.5] 1 Ninjas Infinity Mega Hileli MOD APK [v2.5] 2 Ninjas Infinity Mega Hileli MOD APK [v2.5] 3 Ninjas Infinity Mega Hileli MOD APK [v2.5] 4 Ninjas Infinity Mega Hileli MOD APK [v2.5] 5

Ninjas Infinity Mega Hileli MOD APK [2.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 2D sonsuz aksiyonda orijinal bir çizgi film sanatı stili ortaya çıkmak üzere!


Ninjas Infinity 2.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. God Mode / Tanrı Modu

İlk bölümü beğendiyseniz ve Japon ninjalarının hayranıysanız, bu ikinci bölümü de seveceksiniz. Ninjas Infinity, birçok açıdan selefinin olaylarını devam ettiriyor. Orijinal oyunun hayranları daha fazla seçenek istedi, bu yüzden geliştiriciler bir devam oyunu yarattı. 


Ninjas Infinity v2.5 MOD APK


Çizgi film benzeri bir evrende geçen bu otantik 2D aksiyona bir göz atın! Ya sonsuz oyun alanına dokunabilseydiniz? Ninjas Infinity oyununda seçebileceğiniz dört farklı ninja var. Konuyla ilgili anime filmleri izlediyseniz, muhtemelen ateş, su, gök gürültüsü ve rüzgarı tanımlayacaksınız. 


Ninjas Infinity Para Hilesi


Bu özelliklere dayanarak, her karakteri hem özel hem de kendilerine uygun bir dizi yetenekle donatabiliriz. Planladığımız daha fazla gizli karakter var, ancak henüz tam olarak hazır değiller. Erişebilmeniz için bazı görevleri tamamlamanız gerekir.


Ninjas Infinity Altın Hilesi


Muhtemelen ninjaların ninjutsu olarak adlandırılan çok çeşitli tekniklerde yetkin olduğunu duymuşsunuzdur. Anlaşılması çok zor ve çağ dışı oldukları için, bunların hiçbiri aşamalı olarak kaldırıldıktan sonra bir daha okullarda öğretilmedi. 


Ninjas Infinity Hile Apk


Müttefiklerinize savaşta daha iyi yardımcı olmak için efsanevi ninjutsu eğitimine başlamanın zamanı geldi. Parşömenleri elde etmek, oyunun açık ara en zorlu yönüdür. Bu kitap size ninjutsu hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğretecek. Efsanevi son ninjutsu hareketini öğrenme yeteneğiniz var mı?


Ninjas Infinity Apk indir


Düzenli antrenmanlarınıza ek olarak çeşitli silahlarla pratik yaparak ninjutsu becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Efsanevi kılıçlara dönüşebilirler, insan ellerinin şimdiye kadar yaptığı en ölümcül silahlar. Ek olarak, oyundaki her bıçak, çok yardımcı olabilecek benzersiz bir dizi güçle birlikte gelir. Belirli bıçakların dövüşün gidişatını değiştirme yeteneğine sahip olduğu kanıtlanmıştır.


Ninjas Infinity indir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Muse Dash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar