Scary Mansion Mega Hileli MOD APK [v1.088]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Scary Mansion Mega Hileli MOD APK [v1.088] 1 Scary Mansion Mega Hileli MOD APK [v1.088] 2 Scary Mansion Mega Hileli MOD APK [v1.088] 3 Scary Mansion Mega Hileli MOD APK [v1.088] 4 Scary Mansion Mega Hileli MOD APK [v1.088] 5 Scary Mansion Mega Hileli MOD APK [v1.088] 6

Scary Mansion Mega Hileli MOD APK [1.088] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çılgın bir hayatta kalma korku oyunu oynayın ve korkunç slasher atmosferinin tadını çıkarın!


Scary Mansion 1.088 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu/Aptal Düşmanlar
Bu büyüleyici ve eğlenceli bir oyun. Scary Mansion, oyunculara yeni ve heyecan verici deneyimler sunuyor. Bir korku planı ve kasvetli bir ortam, oyunun dehşetini arttırır. Oyuncular bu korku dünyasında kaçmak ve hayatta kalmak için ölümcül atmosferin tadını çıkaracak ve zorlu bulmacaları çözecekler. Oyunun size sunduğu tüyler ürpertici görevleri tamamlamanız ve bu tehlikeli evden kaçmaya çalışmanız gerekecek.


Scary Mansion v1.088 MOD APK


Oyuncular şanssız bir postacı rolüne dönüşecek ve korkunç korkular yaşayacaklar. Tehlike ve şiddetle dolu bir odada, oyuncuların bu zorlukların üstesinden gelmek için akıllı ve çevik olmaları gerekir. Bu karanlık, perili yerden cehennem gibi çıkmak için koşabilir, saklanabilir, tuzakları kırabilir veya bulmacaları çözebilirsiniz. Scary Mansion size zor görevler veriyor ve işiniz onları tamamlamak ve bu korku evinden kaçmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak.


Scary Mansion Para Hilesi


Scary Mansion'daki arka plan ve atmosfer ürkütücü. Şüpheli kaçış ve kovalama sahneleri ve bazen boğucu sessizlik ile oyun daha çekici ve heyecan verici. Oyuncuların ayrıca herhangi bir ses çıkarmadan nazikçe hareket etmeleri veya tespit edilip tutuklanmaları gerekir. Ölümle dolu bir atmosfer, uluma sesi veya hafif rüzgarla birlikte bu evi daha da korkunç hale getirdi. İğrenç psikopatların üstesinden gelebilmek için oyuncuların Scary Mansion'ın ortaya çıkardığı bilmeceleri çözmesi gerekiyor. Tüm bu soruları çözebilecek zekası, duyarlılığı ile. Ayrıca, birçok aşırı korku bulmacası, onları duyduğunuzda sizi titretiyor. Korkunuzun üstesinden gelmek ve bu şiddet ve işkence evinden çıkmanıza yardımcı olacak bulmacaları çözmek için güçlü olsaydınız yardımcı olurdu.


Scary Mansion Hile Apk


Bu oyuna geldiğinizde, bir dizi zorlu görev alacaksınız. Kendinizi bu psikopattan ve korku dolu evden kurtarmak için hızlanmalısınız. Belirlenen görevler de son derece ürkütücü. Oyuncular tuzağa düşmemek için dikkatli olmalı ve onlar tarafından koklanmamak için yumuşak bir şekilde konuşmalıdır. Oradan başarılı bir şekilde çıkabilmek için verilen görevleri başarıyla tamamlayın.


Scary Mansion Apk indir


Bu barbar evde korkuları deneyimlemenin yanı sıra, oyuncular heyecan verici maceralara da katılabilirler. Oyuncular kasvetli evdeki odalarda korku dolu yeni şeylerin tadını çıkaracaklar. Scary Mansion tehlikeli tuzaklar getiriyor ve onlardan kaçınmanız gerekiyor; Keşfetmeye başlamak için tüm katların kilidini açın. Haydi bu barbar konaktaki korkutucu duyguyu keşfedelim ve tadını çıkaralım.


Scary Mansion Apk Son Sürüm


Bu oyuna katılırken gözlerinizi cezbeden çarpıcı 3D görüntülerle göz kamaştıracaksınız. Harika bir alan yaratmak için grafiklere dikkatle yatırım yapıldı ve görüntüler de son derece yüksek kalitede. Ev, göz alıcı ama aynı derecede hayalet ve ürkütücü olacak şekilde tasarlandı ve oyuncuları daha da heyecanlandıran benzersiz bir sahne yaratmak için çevreleyen bağlam ve evdeki nesnelerin düzenlenmesi ile birleştirildi.


Scary Mansion indir (MOD, Dumb Enemy)


Bir önceki android oyun The Bug Butcher APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar