The Bug Butcher Para Hileli MOD APK [v1.0.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Bug Butcher Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 1 The Bug Butcher Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 2 The Bug Butcher Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 3 The Bug Butcher Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 4 The Bug Butcher Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 5 The Bug Butcher Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 6

The Bug Butcher Para Hileli MOD APK [1.0.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Silahlarıyla böcekleri öldürme konusunda uzman olduklarında oyunculara eğlenceli anlar yaşatacak. Laboratuvarda bir dizi karmaşık görev ve zorluk sizi bekliyor.


The Bug Butcher 1.0.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 18.99 TL değerinde olan bu oyun bedava.
  2. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar.
The Bug Butcher sizi Galaxy Attack'tan ilham alan ve oyuncuların ilk oyundan itibaren aşık olmasını sağlayacak tamamen yeni bir tarzda yeniden yapılan bir atış oyununa getirdi. Pek çok değişiklik olmasına rağmen, oyun çok karmaşık olmayan, ancak ilerleme hızı hızlı olan bir “uçan” oyun oluşturmak için hala temel unsurlara bağlı kalıyor. Zorluklar tekrar sunulur. hiç kolay değil.


The Bug Butcher v1.0.14 MOD APK


The Bug Butcher, tüm teknolojilerin inanılmaz derecede geliştiği ve insan anlayışının çok ötesinde deneylerin olduğu geleceğin dünyasında geçiyor. Ve şimdi, Zoit gezegeninde bilim adamlarının evreni inceledikleri büyük bir laboratuvar var. Ne yazık ki, insanların daha önce hiç görmediği birkaç garip yaratık ortaya çıkmaya başladı ve neredeyse herkese saldırdılar.


The Bug Butcher Para Hilesi


Hayatta olduğu için şanslı olan tek bir bilim adamı kaçmayı ve bir uzmanla iletişim kurmanın veya iğrenç böcekleri yok etmenin bir yolunu bulmayı başardı. Bu Harry'den başkası değil ve siz de bu adamı elinde silahla diğer böcekleri temizlemek için oynayacaksınız. Uzay geminizi laboratuvara indirir indirmez, hayatta kalan bilim adamı size görevler vermeye başladı bile. Yeni zorlu yolculuğunuz burada başlayacak.


The Bug Butcher Hile Apk


Oyunun o kadar hızlı olacağından ve ayak uyduramayacağınızdan endişeleniyorsanız, sorun değil çünkü oynanış basit ve ilk seviyeye ilk girdiğiniz andan itibaren hemen anlayacaksınız. Saldırmak isteyen korkunç böceklerin bulunduğu bir odada dolaşmak için Harry'nin karakterini kontrol edeceksiniz. Odada yalnızca yatay olarak hareket edebileceksiniz, ancak birçok yönden böcekler ortaya çıkıyor, bu sizin için biraz zor olacak.


The Bug Butcher Apk indir


Saldırıları birçok farklı yönden gelebileceğinden, özellikle size çok hızlı saldırabileceğinden, yönleri bazen tahmin edilemez olacaktır. Bu nedenle, her şeyi kontrol etmek, hedefi vurabilmek için gözlerinizi hızlı tutmanızı ve iyi bir gözlem yapmanızı gerektirir. Aksi takdirde, böcekler mümkün olduğunca size saldırma fırsatını yakalayacaktır.


The Bug Butcher Apk Son Sürüm


İlk bölümlerde kolay gibi görünse de sevinmeyin çünkü ilerleyen bölümlerde verilen görevler sizin için daha zor olacak çünkü bug sayısı ciddi oranda artacaktır. Ayrıca güçleri de artar, bu nedenle her durumla başa çıkabilmek için odaklanmanız gerekir. The Bug Butcher'a bir kez geldiğinizde, oyunun hızlı temposuna kapılıp gözlerinizi ekrandan alamayacaksınız.


The Bug Butcher Altın Hilesi


Özel bir özellik de, birçok farklı oyun modunun bulunmasıdır, böylece sıkılmazsınız ve tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz zaman en iyi deneyimi yaşarsınız. Her görev tamamen farklı bir meydan okuma olacak ve çevredeki manzarayı ve keşfetmenizi bekleyen yeni bir tuzak veya benzersiz bir mekanizma gibi diğer detayları değiştirecek. 


The Bug Butcher Silah Hilesi


The Bug Butcher'ın geçmişin huzurunu laboratuvara geri getirmek için profesyonel bir böcek öldüren kahraman olmak için getirdiği tüm zor ve tehlikeli görevlerin üstesinden gelin. Oyunun temposu oldukça yüksek ancak buna ayak uydurursanız boş zamanlarınızda eğlenmek istenebilir ve uygun olacaktır.


The Bug Butcher indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hair Challenge APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar