LEGO Legacy Heroes Unboxed Mega Hileli MOD APK [v1.11.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
LEGO Legacy Heroes Unboxed Mega Hileli MOD APK [v1.11.3] 1 LEGO Legacy Heroes Unboxed Mega Hileli MOD APK [v1.11.3] 2 LEGO Legacy Heroes Unboxed Mega Hileli MOD APK [v1.11.3] 3 LEGO Legacy Heroes Unboxed Mega Hileli MOD APK [v1.11.3] 4 LEGO Legacy Heroes Unboxed Mega Hileli MOD APK [v1.11.3] 5 LEGO Legacy Heroes Unboxed Mega Hileli MOD APK [v1.11.3] 6

LEGO Legacy Heroes Unboxed Mega Hileli MOD APK [1.11.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. LEGO minifigürleri ve setleri, şimdiye kadar yapılmış en canlı sıra tabanlı RPG'de kutudan çıkıyor.


LEGO Legacy Heroes Unboxed 1.11.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Çoklu Hasar Hilesi
  3. Çoklu Savunma Hilesi

LEGO, muhtemelen her birimizin çocukluğuna aşina olan en paha biçilmez oyuncaktır; rengarenk tuğlalar bir araya getirilerek her insanın hayal gücüne dayalı son derece göz alıcı ürünler her yaş için çekiciliğini korur! Bir LEGO aşığıysanız ve maceracıysanız, bu sizin için iyi bir haber. Gameloft'un büyük oyun yapımcısı bu sonbaharda, LEGO Legacy Heroes Unboxed adlı yeni bir oyun başlatmak için LEGO Group ile birlikte çalışacak. - vaat edilmiş bir aksiyon RPG'si. Randevu, telefonda oyun hatlarını sevenler için bir çılgınlık yaratacak. 


LEGO Legacy Heroes Unboxed v1.11.3 MOD APK


Belki de Gameloft adını henüz hiçbir oyuncu duymamıştır, Fransa'dan 20 yaşındaki oyun yapımcısı Assassin's Creed: Altair's gibi yüksek dereceli kaliteli ürünler nedeniyle her zaman en iyi isimdir. Chronicles, Spider-Man Unlimited veya daha sık olarak, tuğla telefonlardaki Snake oyunu… Son yirmi yılda istikrarlı bir şekilde inşa edilen itibar nedeniyle sizi hayal kırıklığına uğratmak kuşkusuz zor. Ve oyunun kapasitesi 500-600 MB aralığında olduğundan, LEGO Legacy Heroes Unboxed'ın getirdiği deneyimden tamamen emin olabilirsiniz.


LEGO Legacy Heroes Unboxed Hasar Hilesi


Oyun, gerçek hayatta Danimarka kökenli rengarenk dairesel tuğlaları andıran gerçekçi 3D grafikler, parlak renkler ve komik ifadelerle oluşturulmuş ama aynı zamanda oyundaki karakterlerden ruhlara sahip olmak, biraz çocukluğa döndüğünüzde sizi son derece heyecanlandıracak. Oyunda gördüğünüz tüm detaylar tamamen LEGO detaylarıdır ve oyun sizi evren, robotlar gibi çeşitli konularla dünyanın en güçlü oyuncak şirketini inşa etmek için 87 yıl boyunca inşa edilmiş ve geliştirilmiş ünlü evrene götürecektir. Korsanlar, trenler, Vikingler, kaleler, dinozorlar, okyanusun altındaki keşifler, vahşi Batı, uzay istasyonları ... ana karakter ile Kızıl Sakal korsanı - fragmanda tanıtılan LEGO sandığından dışarı çıkan, Ayrıntılarla birlikte keşfetmenizi bekleyenleri içeren topraklarda seyahat etmek için müttefiklerine eşlik edecek. Son derece tanıdık, bir kez dalmış halde bıraktığınız zorlu bir çocukluğun güzel anılarını canlandırmanıza yardımcı olacaktır.


LEGO Legacy Heroes Unboxed Savunma Hilesi


3. bakış açısına sahip bir rol yapma oyunu olarak, takıma geri kazandırdığınız karakterleri görebilmek için kesinlikle mükemmel bir görüşe sahip olabilirsiniz. Oyun oynamak için internet bağlantısı gerektirdiğinden, gerçek gücünüzü kanıtlamak için yoğun savaşlar oluşturmak için PvP motifi altında savaşabilir veya yoldaşlarınızla takım oluşturabilirsiniz. 


LEGO Oyunu Apk


Sevdiğiniz tüm karakterleri içeren ve “kutuyu yenmek” için çok çaba sarf ettiğiniz bir “rüya takım” yaratma ayrıcalığı ile fark nedir? Ve yukarıda belirtildiği gibi, oyun sonbaharda resmi olarak piyasaya sürülecek, bu nedenle fotoğraflarınız, efektleriniz ve sesleriniz için maksimum bir şekilde tamamlama, güncelleme ve iyileştirme için kesinlikle daha fazla zaman olacak. Ben senin için doğacağım – oyuncular kavga sahnelerinde tatmin olabilir.


LEGO Legacy Heroes Unboxed Hile Apk


Ayrıca maceralar sizi LEGO City, Ninjago gibi “en sevilen” ve “nostaljik” kara alanlarına götürecek… tarihe genel bir bakış atmanıza yardımcı olacak. LEGO Toy Manufacturing Company'nin oluşumu ve gelişimi. Büyüleyici bir macera oyunu arıyorsanız, hesabınızı kurtarmak için efsanevi savaşlar istiyorsanız veya sadece karakterleri toplamak veya çocukluğunuzun bir bölümünü yeniden yaşamak istiyorsanız, o zaman "LEGO Legacy: Heroes Unboxed" adı sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. 


LEGO Legacy Heroes Unboxed Apk indir


Ve oyunun boyutu da nispeten büyük olduğu için, sıcak savaştayken cihazın oyalanması nedeniyle engellemeyi önlemek için telefonunuzun oyunu makineye koyabilme yeteneğine sahip olduğundan emin olmalısınız. Oyunun hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde piyasaya çıkması bekleniyor ve artık hemen üye olabilirsiniz.


LEGO Legacy Heroes Unboxed indir (MOD, Hasar / Savunma Hilesi)


Bir önceki android oyun Nindash Skull Valley APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar