3pt Contest Basketball Games Para Hileli MOD APK [v4.98]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
3pt Contest Basketball Games Para Hileli MOD APK [v4.98] 1 3pt Contest Basketball Games Para Hileli MOD APK [v4.98] 2 3pt Contest Basketball Games Para Hileli MOD APK [v4.98] 3 3pt Contest Basketball Games Para Hileli MOD APK [v4.98] 4 3pt Contest Basketball Games Para Hileli MOD APK [v4.98] 5 3pt Contest Basketball Games Para Hileli MOD APK [v4.98] 6

3pt Contest Basketball Games Para Hileli MOD APK [4.98] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, becerileri konusunda eğitilecek ve yeteneklerini göstermek ve en üst sıralarda yer almak için diğer oyuncularla rekabet etmek için büyük turnuvalara katılacaklar.


3pt Contest Basketball Games 4.98 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi (istediğiniz kadar harcayın ve asla azalmaz)
  2. Sınırsız Enerji Hilesi (asla azalmaz)
Belki ünlü ve enerjik spor oyunlarıyla tanışmışsınızdır, ancak daha derin bir anlayış istiyorsanız 3pt Contest Basketball Games mükemmel bir deneyim olacaktır. Oyuncular, savaş becerileri konusunda eğitilecek ve yeteneklerini göstermek ve en üst sıralarda yer almak için diğer oyuncularla rekabet etmek için büyük turnuvalara katılacaklar.


3pt Contest Basketball Games v4.98 MOD APK


İyi sporlarla ilgili oyunları seviyorsanız, bugün bu ödüllendirici oyunla tanışacaksınız. Oyuna başlarken, 3pt Contest Basketball Games sizi güçlü dövüşçülerin bulunduğu canlı bir oyun alanına götürecektir. İlk önce bir karakter seçmeniz ve her karakterin kendi avantajlarına ve deneyimine sahip olacağı savaşa hazır olmak için kıyafetleri ve diğer öğeleri donatmanız gerekir. Oyun iki ana takıma ayrılacak ve göreviniz iyi bir performans sergilemek ve zaferi kendinize getirmek için diğer taktikleri koordine etmek. Hareket etmek için basit bir işlem kullanın ve topu sepete doğru bir şekilde atmaya yetecek kadar kuvvet uygulayın.


3pt Contest Basketball Games Para Hilesi


3ptContest Basketball Games, büyük arenalarda yarışan yeni deneyimler kazanmak için becerilerinizi uygulamanız ve daha fazla bilgi edinmeniz için doğru ortam olacaktır. Oyun, kendinizi deneyimlemeniz ve ifade etmeniz için size on bölgesel ve küresel turnuva sunacak. Bu sayede, ilk seviyelerde nasıl oynanacağını ve daha kolay kontrol edilebileceğini öğrenmek için dikkatli bir şekilde pratik yapmalısın. Ayrıca, her seviyede diğer oyuncularla rekabet edeceksiniz; düşmanın kendi becerileri ve tehlikeli hareketleri olacaktır, bu yüzden kazanmaya odaklanmanız gerekir.


3pt Contest Basketball Games Enerji Hilesi


Oyuncular için can sıkıntısına yol açmamak için oyun size benzersiz özellikler getirecek ve oynadığınız her seviye ile zorluk artıyor. Diğer rakiplerle başa çıkmak kolay olmayacak çünkü ihmalkar olsanız bile onlara karşı kaybedebilirsiniz, bu nedenle iyi bir beceri kuşanmak son derece gereklidir. Ayrıca, akıllı paslar yapmak ve doğrudan sepete gitmek için kendi stratejilerinizi oluşturma özgürlüğüne sahipsiniz. Topun fazla uzağa gitmemesi için orta düzeyde bir atış gücü kullanın; Aşağıdaki seviyeler, üstesinden gelmeye çalışmanız gereken birçok farklı zorluk ekleyecektir.


3pt Contest Basketball Games Hile Apk


Oyun size gece ve gündüz olmak üzere iki benzersiz oyun modu sunacak, böylece dinamik bir oyun alanının keyfini çıkarabilirsiniz. Gündüz modunda, hızlı bir şekilde yeni hedeflere ulaşmak için üstesinden gelmenizi gerektiren farklı zorluklara sahip zorluklar olacak. 


3pt Contest Basketball Games Apk indir


Ancak, gece modunda daha heyecan verici ve arzu edilen özellikler yaşayacaksınız. Ayrıca, her seviyede savaşta sizi desteklemek için değerli eşyalar ve hediyeler toplayabileceksiniz. En iyi oyuncu olun ve en üst sırayı güvenle kazanmak için deneyim kazanın.


3pt Contest Basketball Games indir (MOD, Sınırsız Para / Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Railway Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar