Hungry Shark World Para Hileli MOD APK [v5.3.0]

Puan: 3.50 (Oylar: 4)
Hungry Shark World Para Hileli MOD APK [v5.3.0] 1 Hungry Shark World Para Hileli MOD APK [v5.3.0] 2 Hungry Shark World Para Hileli MOD APK [v5.3.0] 3 Hungry Shark World Para Hileli MOD APK [v5.3.0] 4 Hungry Shark World Para Hileli MOD APK [v5.3.0] 5 Hungry Shark World Para Hileli MOD APK [v5.3.0] 6

Hungry Shark World Para Hileli MOD APK [5.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.Oyunda, köpek balığınızın yaşam çubuğunu doldurmak için sürekli avlanması gerekecek.


Hungry Shark World 5.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Köpekbalıkları, denizdeki insanların en büyük korkularından biridir. Sinemanın etkisi sayesinde, köpekbalıkları doğal dünyada gerçek bir canavar görüntüsüdür. Oyun yapımcıları bu özellikten yararlanarak köpekbalıkları hakkında da son derece iyi ürünler üretiyor. Bir insan rolünü oynayacağınız ve köpekbalığını takip etmekten kaçınacağınız oyunlar var. Hungry Shark World  tam tersidir, siz köpekbalığısınız - okyanusun dehşeti. Sen en güçlü köpek balığı mısın? Eğer evet ise, bunu kanıtlamak için bu dünyaya katılın. 


Hungry Shark World v5.3.0 MOD APK


Hungry Shark World oyununda köpekbalığının avı, işkence gören açlıktan kurtulabilmesi için. Oyunda, köpek balığınızın yaşam çubuğunu doldurmak için sürekli avlanması gerekecek. Ekranın sağ üst köşesinde yeşil bir çubuk var. Köpekbalığının kalan hayatta kalma süresini temsil eder. Bu çubuk biterse, ölürsün, oyun biter. Bu nedenle, oyuncular sürekli olarak her şeyi kontrol etmeli ve yolundaki her şeyi yemelidir. Belli bir seviyede, seviyeyi bitirip kazanabilirsiniz. Ancak görevi tamamlamadan önce avlanmayı bırakmanıza izin verilmiyor.


Hungry Shark World Para Hile Apk


Oyunda köpekbalığını nasıl kontrol edeceğiniz de oldukça basit. Sadece parmağınızla ekrana dokunmanız yeterlidir ve kontrolü ele geçirebilirsiniz. Sonra parmağınızı buraya hareket ettirirseniz, köpekbalığı buna göre yüzer. Kontrolü ele geçirmek için ekranın herhangi bir yerine dokunabileceğiniz küçük bir numara var. Asla ekranın ortasına parmağınızla dokunmayın, aksi takdirde kendinizi gözden kaçırırsınız. Ekranın hemen altında GOLD RUSH adlı bir çubuk var. Sürekli av yakaladığınızda otomatik olarak dolacaktır. Dolu olduğunda, çubuğa dokunmak, köpek balığınıza yüksek hız, gelişmiş güç ve zehirli balıklar, patlamalar gibi çeşitli kaynaklardan gelen hasara karşı bağışıklık kazandırır.


Hungry Shark World Hile Apk


Hungry Shark World, Hungry Shark Evolution'ın bir devamıdır, bu nedenle bu oyundaki köpekbalıkları iyileştirmelere sahip olacaktır. Daha büyük, daha eski, zalim türler olacaklar. Bazen oyundaki köpekbalıkları da oyunun getirdiği mutasyonlara sahiptir. Her ikisi de büyük bir güce, yüksek hıza ve büyük ölçüde geliştirilmiş dayanıklılığa sahiptir.


Hungry Shark World APK -- PARA ve elmas Hilesi indir


Temel olarak, oyunda seçim yapabileceğiniz 33 köpek balığı türü olacak. Özgür olmayacaklar, sadece normal bir köpekbalığına sahip olacaksınız. Daha güçlü köpek balıklarının farklı para birimlerinde açılması gerekecek. Madeni paralar, mücevherler, inciler,… bu oyunda saklayabileceğiniz ve kullanabileceğiniz para birimleri olacak. Nadirliğe ve satın alabileceğiniz eşyalara bağlı olarak, bu birimler farklı etkinlikler ve amaçlar için kullanılacaktır. Bu tür canavarlar 8 farklı boyuta bölünecek, boyutları kalan göstergeleri belirleyecektir. Genel olarak, köpekbalığı ne kadar büyükse, o kadar güçlü ve daha pahalıdır.


Hungry Shark World apk 2023


Oyun, üstesinden gelmeniz için birçok farklı seviyeye sahip olacak. Bu, birçok farklı arazi özelliğine sahip birçok sahneye sahip bir oyun olacak. Her yer, başarıya ulaşmak için birçok zorluğun üstesinden gelmeniz için arazi olarak tasarlanacaktır. Bu oyunun zorluğu, Life Bar'ın tükenmesini önlemek için sürekli avlanmak zorunda olmanızdır. Daha küçük balıklar yalnızca biraz daha fazla Yaşam Puanı kazanır, daha büyük avlar daha büyük LP üretir. Ancak sizden daha büyük türlerle temastan kaçının. Onlarla karşılaşırsanız hemen öldürülürsünüz.


Hungry Shark World Apk Oyun İndir Club


Oyundaki arazi, hayatta kalıp kalamayacağınızı büyük ölçüde belirliyor mu? Bol balık ve birkaç tuzakla geniş denizlere ulaşırsanız, oldukça kolay bir seviyedir. Ancak, kalabalık denizde, birçok mağarada, rakip tarafından yemek yemeden öldürülmek ve sonra açlıktan ölmek çok kolay olacaktır. Bazen karanlık mağaralarda gizlenmiş, Yaşam Puanlarınızın daha da hızlı düşmesini sağlayan bir patlama olur.


Hungry Shark para ve elmas hilesi nasıl yapılır


Hungry Shark World'ün her türünün evrim adı verilen bir seviyesi olacak. Yeterli EXP topladıkları her seferinde farklı bir forma dönüşürler. Yükseltmeden sonra, daha güçlü, daha hızlı hale gelecek ve daha fazla hasara neden olacaklar. Genel olarak, bu yükseltme şekli daha önce yapılamayan şeyleri yapmanıza izin verir. Ek olarak, balığınız oyundaki çok yönlülüğünü artırmak için silahlar, türbinler, ışıklar gibi ek ekipmanlarla donatılabilir. Genel olarak, gücü artırmanın birçok yolu vardır, öğrenmeli ve oyun oynamalısınız.


Hungry Shark World İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Beat Blade APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar