Harry Potter Hogwarts Mystery Enerji Hileli MOD APK [v4.9.1]

Puan: 4.43 (Oylar: 7)
Harry Potter Hogwarts Mystery Enerji Hileli MOD APK [v4.9.1] 1 Harry Potter Hogwarts Mystery Enerji Hileli MOD APK [v4.9.1] 2 Harry Potter Hogwarts Mystery Enerji Hileli MOD APK [v4.9.1] 3 Harry Potter Hogwarts Mystery Enerji Hileli MOD APK [v4.9.1] 4 Harry Potter Hogwarts Mystery Enerji Hileli MOD APK [v4.9.1] 5 Harry Potter Hogwarts Mystery Enerji Hileli MOD APK [v4.9.1] 6

Harry Potter Hogwarts Mystery Enerji Hileli MOD APK [4.9.1] - Android için ücretsiz son sürümü indirin. Harry Potter hikayesindeki karakterlerden birinde rol yapacaksınız, ardından kendinize eğlenceli bir macera yaratacaksınız.


Harry Potter Hogwarts Mystery 4.9.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. Sınırsız Enerji (satın almak ücretsiz)
  3. Anında İşlemler (Bir göreve başladığınızda ilerlemeyi spam olarak gönderebilirsiniz)
  4. Sınırsız Taşlar (Değerli taşlarınız bitse bile esas olarak her şeyi değerli taşlarla satın alabilirsiniz. Dikkat: Değerli taşlarınız olduğunda kullanılacaktır. Ancak yine de 0 mücevher kaldığınızda satın alabilirsiniz. Ancak kendi başına mücevher satın alamazsınız.)
  5. Sınırsız Para hilesi (Oyun içindeki her şey için değil, çoğu için çalışmaz. Mücevherlerde olduğu gibi, bu uygulama içi satın alma anlamına gelmez.)
  6. Ülke kilidi yok (Bazı ülkelerde bu oyun normalde oynanamaz, artık herkes oynayabilir)
  7. Hile Tespiti Yok

NOT 1: Bu mod ile evcil hayvan satın alamazsınız.

NOT 2: Facebook ile oturum açmak için, Facebook Lite dahil herhangi bir facebook uygulamasını cihazınızdan kaldırmanız gerekir!

NOT 3: Emulator kullanıyorsanız, en yeni LDPlayer veya Bluestacks kullanın. NOX çalışmıyor.

NOT 4: Bazı olaylarda / özel aşamalarda çökebilir.

Harry Potter: Hogwarts Mystery, mobil cihazlardaki en iyi RPG oyunudur. Oyuna katılın; Harry Potter hikayesindeki karakterlerden birinde rol yapacaksınız, ardından kendinize eğlenceli bir macera yaratacaksınız. 

İngiltere okurlarının Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi'ni okumak için iki aşamaya ayrıldığına dair bir yorumu var. Aslında sadece abartılı bir ifadedir, aynı zamanda yukarıda bahsedilen iki eserin popülerliğini ve popülerliğini de gösterir. Yüzüklerin Efendisi bir destansa, Harry Potter büyülü bir dünyanın ortasında modern bir maceradır. Genel olarak, hepsi tüm eğlence endüstrileri için değerli referanslardır.


Harry Potter Hogwarts Mystery v4.9.1 MOD APK


Harry Potter, sihirli dünya hakkında oyunlar yaratmak için çok ilham aldı. “Harry Potter: Hogwarts Mystery”, bu uzun roman serisinin karakter sistemini kullandığında böyle bir ürün. Ancak JK Rowling'in yayınladığı sayfalarda adı geçen hikayelerden bahsedilmiyor. Bu grubun bu sefer Hogwarts'ın birçok yeni gizeminden yararlanma yolculuğu. Yayıncı Jam City, Harry Potter serisinin görünümüyle macera oyuncularını Büyücülük Dünyasına getirme konusunda harika bir iş çıkardı. Bu hikaye sizin seçiminizdir, öğrendiğiniz büyüler kendi baskı isteğinizdir ve arkadaşlarınız bile macera boyunca kendi seçtiklerinizdir. Oyuncular, daha önce hiç görülmemiş odalara gömülü en eski gizemleri araştırmak zorunda kalacaklar.


Harry Potter Hogwarts Mystery 4.9.1 Enerji Hile Apk


Profesör Dumbledore, Bay Snape ve hikayedeki diğer birçok öğretmen, en güçlü büyüleri öğrenmeniz için size ilham kaynağı oluyor. Zor ve maceralı maceralara atıldığında, bir cadı veya büyücü olacaksın. Oyuncu, bir Gryffindor kahramanı veya kurnaz bir Slytherin olmak için Harry Potter'ı takip edecek mi? Bu, kendiniz karar vermeniz içindir. Sonunda, bu senin kendi Hogwarts hikayen. Oyuna adım attığınızda, beklediğiniz ilk şey, çok sayıda sihirli büyü, iksirlerin nasıl hazırlanacağını ve filmde gördüğünüz daha birçok şeyi öğrenmektir. Bunu yapmak için düzenli olarak okula gitmeli ve büyü yapma ve iksir yapma gibi becerilerde ustalaşmalısın. Yeterli deneyime sahip olduktan sonra, seriyle aynı okul yılına göre yeni büyüler, iksirler ve konumların kilidini açabilirsiniz. Oyuncu ayrıca karakterin avatarını özelleştirebilir.


Harry Potter Hogwarts Mystery apk son sürüm


Tabii ki, bu bir sınıf simülasyon oyunu değil, bir macera, bu yüzden oyuncular gücü ellerine alıyor ve Hogwarts'ın gizli sırlarını keşfetmekten korkmayın. Lanetli Mahzen ve kardeşinizin ortadan kaybolması, sizi daha önce hiç kimsenin karşılaşmadığı zorluklara dahil etmek için tasarlanmış tamamen yeni bir hikaye olacak. Harry Potter'ın yolculuğu sırasında sadık ve iyi iki arkadaşının varlığını gözden kaçırmak imkansızdır. Maceranız da ev arkadaşlarınızın figüründen yoksun olamaz. House Cup'ı kazanmak için birbirinize her yapıştığınızda sizi destekleyecekler. Ve bu arkadaşlar da en güçlü düşmanlarla yüzleşmek için büyük bir destek olacak. Birlikte maceralar yaşadıktan sonra arkadaşlar saygı kazanacak ve ilişkiler kuracak. Bu güzel anılar, gerçek maceracıların kalbinde sonsuza kadar saklanır.


Harry Potter: Hogwarts Mystery indir (MOD, Sınırsız Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Sniper 3D Assassin APK sayfasından indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar