Total Destruction Para Hileli MOD APK [v2.8.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Total Destruction Para Hileli MOD APK [v2.8.1] 1 Total Destruction Para Hileli MOD APK [v2.8.1] 2 Total Destruction Para Hileli MOD APK [v2.8.1] 3 Total Destruction Para Hileli MOD APK [v2.8.1] 4 Total Destruction Para Hileli MOD APK [v2.8.1] 5 Total Destruction Para Hileli MOD APK [v2.8.1] 6

Total Destruction Para Hileli MOD APK [2.8.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın önde gelen modern savaş aracı ve silah sistemlerini bir araya getiren bir oyundur. Görev seti, yüksek binalara ve düşman sistemlerine saldırmak için engebeli arazinin üstesinden gelmekle açık.


Total Destruction 2.8.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Total Destruction, oyuncularına heyecanlı deneyimler yaşatabilecek bir oyun olacak ve onların duygularını doruklara çıkarmalarına yardımcı olacak. Dövüş oyunlarını, ateş etmeyi veya silah kullanmayı seviyorsanız, aradığınız oyun bu olacaktır. Bu oyuna gelecek olursak oyuncular görevlerini yerine getirmek için ağır savaş araçları ile kendilerini kontrol edecekler.


Total Destruction v2.8.1 MOD APK


Oyunun oyuncularına getirmek istediği ilk şey şüphesiz çekici bir oynanış olacaktır. Total Destruction ilk fikri bana ağır dövüş makineleriyle yoğun atış eylemi getirdi. Oyununa adım atan oyuncular, hızlı ama güzel dövüş oyununu hızlı bir şekilde hissedebilecek ve onunla bütünleşebilecek.


Total Destruction Para Hilesi


Çok beğenilen oynanışının yanı sıra challenge sistemi de dikkat çekecek. Savaş araçlarının emrinize amade olması için yüksek binalar, engebeli arazi veya düşmanlar gibi hedefleriniz olması gerekir. Üstesinden gelmeniz gereken rakipler de oldukça sıkı bir sisteme göre inşa ediliyor, en düşük seviyedeki askerler dahil ve en üst seviyedeki gelişmiş hava savunma sistemi S-300 olacak.


Total Destruction Altın Hilesi


Ve oyunun size verdiği görevleri yerine getirebilmek için gelişmiş silahlar etkili bir destek aracı olacaktır. Oyuncular kendi rollerini oynamaya başladıklarında, pek çok tasarıma sahip ve kullanımları tamamen farklı olan modern bir silah sistemini ziyaret edecekler. Oyuncuların oyunda tanıyabileceği bazı tanıdık silahlar, makineli tüfekler, toplar, otomatik toplar, roketler, bombalar ve nükleer silahlar ve çok daha fazlası olacaktır.


Total Destruction Elmas Hilesi


Oyununuzda karşılaşmak zorunda kalacağınız rakiplerle daha az rekabet halinde olmayan araç sisteminiz ayrıca eksiksiz ve çeşitli bir Total Destruction ile donatılmıştır. Savaş uçakları, helikopterler, ... dahil olmak üzere son derece gelişmiş hava muharebe araçlarından oluşan bir cephanelik size getirilecek. Ayrıca kara muharebe araçları arasında A-10, AH-64 ve P.1000 Ratte gibi çeşitli tanklar ve 20'den fazla başka araç bulunur.


Total Destruction Apk Hile


Grafikler kesinlikle oyunun mükemmelleşmesi ve oyuncularına vermesi için son özelliklerden biri olacak. Oyunun savaş alanındaki gergin savaş durumlarını ve gerçek duyguları yeniden yaratması için grafikler kesinlikle bunu yapmanın yolu olacaktır. Bu nedenle oyun yapımcıları, ürünlerini tüm oyun boyunca korunan olağanüstü bir grafik kalitesiyle donattılar.


Total Destruction Apk indir


Ayrıca oyunun içeriği de oyunun ana ruhu olacağı için geliştiriciler tarafından son derece ilgi görüyor. Oyun sahnesini genellikle karanlık, dramatik bir tarzda tasarlayan savaş oyunlarının aksine, Total Destruction yeni bir grafik stili getiriyor. Yeşil çayırlar veya mavi gökyüzü ile beyaz bulutlar heyecan verici olacak ama oyununuza özel duygular getirmeyi vaat ediyor.


Total Destruction Apk Son Sürüm


Oyun, son derece dramatik atış, aksiyon ve dövüş oyunlarına dayalı olarak geliştirilmiştir. Oyunun silah sistemi, havada ve yerde birçok savaş aracıyla birleştiğinde müreffeh. Savaş araçlarını kontrol etme ve ağır silahları ateşleme ile son derece çekici savaş oyunu. Hedeflenen nesneler de binalar, arazi veya iyi inşa edilmiş düşman sistemi gibi oldukça çeşitlidir. Oyunun grafikleri genç bir tarzda tasarlanmış ancak yine de son derece yüksek dövüş sahneleri ve ruhu getiriyor.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar