Metel Horror Escape ipucu Hileli MOD APK [v0.360]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Metel Horror Escape ipucu Hileli MOD APK [v0.360] 1 Metel Horror Escape ipucu Hileli MOD APK [v0.360] 2 Metel Horror Escape ipucu Hileli MOD APK [v0.360] 3 Metel Horror Escape ipucu Hileli MOD APK [v0.360] 4 Metel Horror Escape ipucu Hileli MOD APK [v0.360] 5 Metel Horror Escape ipucu Hileli MOD APK [v0.360] 6

Metel Horror Escape ipucu Hileli MOD APK [0.360] - Son Sürüm Android için ücretsiz indirin. Korku oyunu severlere bulmaca tarzında ipucular ile ilerlemenizi sağlayan bir oyun.


Metel Horror Escape 0.360 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. ipucu Hilesi

Metel - Horror Escape, korkunç bir kabustan kurtulmanız gereken yeni bir korkutucu oyun! Kan ve ıstırap görmek isteyen çılgın bir manyağın evinden imkansız bir çıkış yapmaya çalışacaksınız! Yardım çığlıkları işe yaramaz. Çocuklar bundan kurtulamaz! Korkunuzun üstesinden gelmeye ve hayatta kalmak ve kaçmak için karmaşık bulmacaları çözmeye çalışın. Saklanmalı ve daha akıllı olmalısın. Çok dikkatli ilerleyin, çünkü bu ölümcül bir saklambaçtır. Unutma: katil yakında! Kim o? Belki o senin çılgın komşundur!


Metel Horror Escape v0.360 MOD APK


Metel Horror Escape oyununda korkunç bir akıl hastası tarafından kaçırıldın! Metal bir kafese kilitlenmiş küçük bir odada uyanırsınız. Pencerenin dışında soğuk bir kış ve kar var. Göreviniz: Bu lanetli yerden ne pahasına olursa olsun kaçmak! Kazanmak için
stratejiye, taktiklere, yaratıcılığa ve kurnazlığa ihtiyacınız olacak . Öğeleri keşfedin ve kullanın. Anahtarları arayın veya kilitli kapıları açmanın başka yollarını düşünün. Heyecan verici sırları keşfedin.


Metel Horror Escape Son Sürüm Apk indir


Bir seri katilin başka bir kurbanı olmaktan kaçınmak için mümkün olan her şeyi yapın. Çok dikkatli olun, gürültü yapmayın! Manyak adam her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol etmek için size gelecek. Seni görürse şiddetli ve acımasızca cezalandırır.  Sessizlik ve düzen, başarının anahtarıdır. Sessiz olmaya çalışın ve fark edilmemek için izlerinizi örtün, aksi takdirde ölürsünüz. Bu kötü bir büyükanne değil! Bir psikopat seni yakalayacak ve öldürecek.


Metel Horror Escape 0.360 ipucu Hile Apk


O bir canavar! Onu hiçbir şey durduramaz, bir silah bile. Bu sadist, Seni bulana ve seni tuzağına düşürene kadar peşinden gidecek. 

★ Korkunç sesler ve gizemli olaylarla dolu gerçek, karanlık bir korku atmosferine dalma fırsatı.

★ Gerçekçi güzel grafikler ve en iyi ses oyunculuk. Kulaklıkla oynamanızı öneririz!
★ Sizi sürekli gerilim içinde tutacak heyecan verici ve ilginç bir oyun.
★ Korkacak bir manyak psikopat hakkında heyecan verici hikaye.
★ Saklanma ve hayatta kalma ihtiyacı.
★ Çok düşünmenizi ve hızlı hareket etmenizi sağlayan benzersiz bulmacalar.
★ Pasajı daha da ilginç kılan arama serin Paskalya yumurtaları!
★ Macerayı İngilizce ve İnternet olmadan geçme yeteneği.
★ Hayaletlerden, yaratıklardan, iblislerden, virüsten, zombilerden, ölülerden ve hatta şeytanın kendisinden daha korkunç.


Metel Horror Escape 0.360 Hile Apk


Hayvan korkusu hissetmekten hoşlanır mısınız? Etrafta fantezi ve sihir, ölü ruhlar, çığlık atanlar, hayaletler olduğunda bu durum hoşunuza mı gidiyor? Korku filmlerini seviyor musun? Gergin, ürkütücü atmosferde tüyleriniz diken diken oluyor mu? Okuldan, hastaneden, akıl hastanesinden veya hastaneden bıktınız mı? Bir hapishaneden, zindandan veya labirentten kaçmayı seviyor musunuz? O zaman bu korku oyunu tam size göre.


Metel Horror Escape Android Korku Oyunu indirin


Bir önceki android oyun Ghosts of War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar