Battle Simulator Warfare Para Hileli MOD APK [v1.2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Battle Simulator Warfare Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 1 Battle Simulator Warfare Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 2 Battle Simulator Warfare Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 3 Battle Simulator Warfare Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 4 Battle Simulator Warfare Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 5 Battle Simulator Warfare Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 6

Battle Simulator Warfare Para Hileli MOD APK [1.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mağara Adamları, Direniş Savaşçıları, Roma İmparatorları, helikopterler, Gangsterler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tarih boyunca birçok farklı yaştan savaşçıları ve savaşçıları savaşa göndermeden önce ordunuza alın.


Battle Simulator Warfare 1.2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Gerçek parayla bedava alışveriş!

Battle Simulator Warfare, benzersiz yeni özelliklere sahip tüm zamanların en büyük otomatik savaş simülasyon oyunudur. Oyun dünya çapında piyasaya sürüldü ve çok sayıda oyuncu çekti. Oyun, keskin 3D grafiklerle son derece çekici bir mücadele için tamamen yeni bir ortam yarattı. Oyuncuların daha iyi bir savaş deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için savaşlar iyileştirildi ve bazı hatalar düzeltildi. Bu, birçok genç için eğlenceli bir oyun olacak ve daha yaratıcı dünya görüşlerine sahip olmalarına yardımcı olacak.


Battle Simulator Warfare v1.2.2 MOD APK


Battle Simulator Warfare, keskin 3D grafiklere sahip tüm zamanların en güçlü ve en benzersiz otomatik savaş simülatörüdür. Bu oyunda oyuncular, savaşa göndermeden önce, düşmanla savaşmak için güçlü bir ordu oluşturarak, Mağara Adamları, Direniş, Roma İmparatorları, Gangsterler, helikopterler ve diğer birçok savaşçı da dahil olmak üzere orduları için tarih boyunca çeşitli dönemlerden savaşçılar ve gladyatörler toplayacaklar.


Battle Simulator Warfare Para Hilesi


Battle Simulator'da seviyeleri geçmek için oyuncuların savaşmak için kendi ordularını kurmaları gerekiyor. Oyun, çeşitli yeteneklere sahip geniş bir savaşçı kadrosu sunuyor. Her savaşçı farklı şekilde savaşacak ve kendine has yetenekleriyle gelecek; Savaşmak için savaşçılarınızı her uygun alana yerleştirmeniz gerekecek. Hiçbir savaş kolay değildir, bu yüzden oyunun zorlu, zorlu savaşlarını üstlenmek için ordunuzu özelleştirmeli ve yükseltmelisiniz.


Battle Simulator Warfare Elmas Hilesi


Oyuncuların keşfetmesi için Savaş Simülatörü çeşitli savaş sistemi. Birçok seviyeden geçtikten sonra, savaşçıların onları daha güçlü hale getirmesi için daha fazla yeni yeteneğin kilidini açabilirsiniz. Oyuncuların geçmesi gereken birçok farklı aşamaya sahip derin ilerleme sistemi. Bu sistem oyuncular için çok bağımlılık yapıyor çünkü sürekli savaşmanız gerekecek ve kendiniz için zorluğu artırmak için yeni bir aşamayı fethetme isteği uyandırıyor.


Battle Simulator Warfare Hile apk


Oyun minimalist bir sanat stiline sahip ancak son derece keskin ve ayrıntılı. Bitkilerden silahlara, tamamı 3D çizgi film tarzında tasarlanmış savaş sahnesi, ilk oyundan etkilenen oyuncuları kendine çekiyor. Üstelik oyunun konfigürasyonu da zarif; her şey mükemmel bir şekilde düzenlenmiştir. Oyundaki karakterler de sevimli ve eğlenceli bir çizgi film tarzında tasarlanmış. Her şey çok basit görünse de çok keskin ve detaylı.


Battle Simulator Warfare apk indir


Oyun, oyuncuların deneyimlemesi ve keşfetmesi için birçok başka meydan okuma moduna sahiptir ve tarihi savaşlar yaratan birçok farklı seviye ile kapsamlı bir kampanya görünümü sağlar. Her erken savaş, oyuncuya ordusunu yükseltmek için altın ve diğer ödülleri kazanma şansı verir. Meydan okuma modları, oyunculara benzersiz savaşlar sunar ve her gün birçok ödül kazanmalarına yardımcı olur.


Battle Simulator Warfare Son Sürüm apk


Bu, keskin 3D grafiklere sahip şimdiye kadarki en büyük ve en heyecan verici savaş simülasyon oyunudur. Oyuncular, farklı seviye görünümleriyle birçok bireysel savaşı deneyimleyebilir. Ek olarak, ordunuzda oyunun çekiciliğini artıran birçok tarihi karakter var. Oyun, savaşçıları birleştirme, oyuncuların meydan okuması için yeni savaş ortamları gibi birçok ek yeni özelliğe sahiptir.


Battle Simulator Warfare indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Table Top Racing World Tour APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar