Stones & Sails Mega Hileli MOD APK [v1.51.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stones & Sails Mega Hileli MOD APK [v1.51.0] 1 Stones & Sails Mega Hileli MOD APK [v1.51.0] 2 Stones & Sails Mega Hileli MOD APK [v1.51.0] 3 Stones & Sails Mega Hileli MOD APK [v1.51.0] 4 Stones & Sails Mega Hileli MOD APK [v1.51.0] 5

Stones & Sails Mega Hileli MOD APK [v1.51.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kaptanlarla okyanusa daldığında ve tehlikeli korsanlarla yüzleştiğinde eğlenceli bir yaşam etrafında dönen bir bulmaca oyunudur.


Stones & Sails 1.51.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. x10 hamle hilesi
  2. Tekerlek maliyeti yok
  3. Tüm Tekerlek Fiyatları x10

Korsanların dünyasında hiç macera yaşadın mı? Eğer yaşamadıysanız, sizi süper büyüleyici bulmacaları çözerek kaptanlar ve haydutlar arasındaki savaşlara katılmanın yeni deneyimine götüren Stones & Sails oyununa bekliyoruz. Bu bulmaca temalı oyun, oyuncuların daha heyecan verici deneyimler yaşamasına yardımcı olmak için benzersiz hikayeler içeren tamamen yeni bir türle oluşturuldu.


Stones & Sails v1.51.0 MOD APK


Stones & Sails oyununda size Lizzy, Ottavio ve Marcel eşlik edecek; bu güvenilir arkadaşlar, büyüleyici zorlukların üstesinden gelmeniz için sizi her zaman destekleyecektir. Oyuncular, okyanusun derinliklerindeki gizemli adaları gün yüzüne çıkarırken yeni yerlere maceraya atılacak.


Stones & Sails Para Hilesi


Kontrol çok zor olmayacak, bu yüzden görevi tamamlamak için aynı renkteki taşları birlikte hareket ettirmeniz yeterli. 


Stones & Sails Apk indir


Zorluklar ve engeller sürekli olarak sizi engelliyor gibi görünecek, bu nedenle oyun, oyun zorluklarının üstesinden gelebilmek için keskin düşünmenizi gerektiriyor.


Stones & Sails Altın Hilesi


Şimdi göreviniz taşları ezmenin yollarını bulmak ve onları birleştirirken özel taşlar yaratmaktır ve bunlar, bu oyundaki süper zorlu bulmacaları çözmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca oyuncular, ilk seviyelerdeki görevleri tamamladıktan sonra daha fazla yeni seviyeyi özgürce keşfedebilirler. Ancak bunlar kolay olmayacak ve korsanlar işinizi zorlaştırmak için size daha çok yaklaşacak.


Stones & Sails Elmas Hilesi


Stones & Sails, sizi bu oyunda zorlu aşamalardan geçirirken oyuncuları birçok heyecan verici deneyime yönlendiriyor. Her zaman yeni seviyelerin birbiri ardına açılacağını unutmayın, ancak ilk baştaki kadar basit olmayacak, bu nedenle bulmacaları çözerken dikkat etmeniz gerekiyor.


Stones & Sails Apk Hile


Ayrıca, doğru stratejileri kullanabilir ve ardından kaptanla iş birliği yaparak yolunuzu kapatan korsanları alt edebilirsiniz. Başka bir şey de, oyuncuların bu oyunda daha değerli ödüller alma ve heyecan verici yeni yerlere macera yapma fırsatına sahip olmak için her seviyede yıldız toplayabilecek olmalarıdır.


Stones & Sails indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun FM 2023 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar