Champion Soccer Star Para Hileli MOD APK [v0.86]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Champion Soccer Star Para Hileli MOD APK [v0.86] 1 Champion Soccer Star Para Hileli MOD APK [v0.86] 2 Champion Soccer Star Para Hileli MOD APK [v0.86] 3 Champion Soccer Star Para Hileli MOD APK [v0.86] 4 Champion Soccer Star Para Hileli MOD APK [v0.86] 5 Champion Soccer Star Para Hileli MOD APK [v0.86] 6

Champion Soccer Star Para Hileli MOD APK [0.86] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların puanlama bulmacalarını çözmeye odaklandığı bir futbol oyunudur. Topun yönünü, özelliklerini seçecek ve farklı zorluklarla rakiplerle karşılaşacaksınız.


Champion Soccer Star 0.86 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hata Ayıklama Menüsü Etkin:
  2. Sınırsız Para Hilesi. (Hata ayıklama menüsünden para, elmas ekleyin)
  3. Ve diğer birçok özellik

Not: hata ayıklama menüsü sağdadır. Hata ayıklama menüsü bir maç oynamak için görünmüyorsa, girince görünecektir. 

Champion Soccer Star, karakterinizi kontrol etmeniz ve etkileyici goller atmanız için size bulmacalar getiriyor. Belirli bir bağlamda görüneceksiniz ve rakibinize karşı puan kazanmak için kullanabileceğiniz boşluklara sahip olacaksınız. Aynı zamanda meydan okuma seviyesi ve rakip sayısı da zamanla artacak ve oyunun tüm mekaniklerine alışmak için antrenman yapabilirsiniz.


Champion Soccer Star v0.86 MOD APK


Champion Soccer Star'da oyuncular, rakiplerine karşı mümkün olduğu kadar çok puan elde etmeye çalışmak için futbol maçlarına katılacaklar. Aynı zamanda, bu bir piksel dünyasıdır, bu nedenle oyunun tasarımı biraz eğlencelidir, ancak birçok farklı rakiple yüzleşmek zorunda kalacakları için eşit derecede zorlayıcıdır. Bu oyunun mekaniği, diğer futbol oyunları gibi çok fazla kontrol elemanı gerektirmediği için birçok oyuncu tarafından erişilebilir.


Champion Soccer Star Para Hilesi


Oyuncular gerekli sayıda puanlama puanı ile maçı tamamlamaya devam edecekler ve bu oyunda kontrol unsuru o kadar önemli değil. Başka bir deyişle, tüm takım yerine yalnızca sınırlı sayıda karakteri kontrol ediyorsunuz. Çok fazla düğme kullanmanıza gerek yok, ancak bulmacaları çözmeye ve mümkün olduğunca çok puan toplamaya odaklanın. Yani bu, herhangi bir oyuncunun erişebileceği bir oyundur.


Champion Soccer Star Elmas Hilesi


Champion Soccer Star'a başladığınızda rakibin kalesine yakın duran bir karakter göreceksiniz ve rakipler sizi gol atmaktan alıkoymaya çalışacaklar. Buna rağmen, hızlı bir şekilde puan almak için yararlanabileceğiniz alanlar olacaktır. Ayrıca, joystick'i kaydırmaya benzer şekilde ekranı kaydırarak vuruşun yönünü kontrol edecek ve ardından doğru bir şekilde puan alabilmek için topa vuruş pozisyonunu ayarlayabileceksiniz. Hesaplamanız doğruysa top kaleciyi geçecek ve rakibin kalesine girecek.


Champion Soccer Star apk oyun İndir Club


Bu oyunda bir gol atarken dikkat edilmesi gereken bir nokta, topun yönünün ve vuruş pozisyonunun seçimidir. Yön seçimi genellikle daha kolay olacaktır çünkü seçiminiz topun uçabileceği boşluklara dayalıdır. Ayrıca seçim işlemi tamamlandıktan sonra bir topun yuvarlandığını veya belirli bir pozisyonda olduğunu göreceksiniz ve işiniz hareket ederse onu durdurmak ve nereye vuracağınızı seçmektir.


Champion Soccer Star apk hile


Bir pozisyon seçmek dikkatli olmanızı gerektirecektir çünkü pozisyona bağlı olarak topun yolu düz veya eğri olabilir ve önünüzdeki birçok engeli aşmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda, bu oyun aynı zamanda diğer birçok sporcuyla koordine olmanızı gerektirir ve bu, topun takım arkadaşının pozisyonuna ulaşmasına yardım ederken oyuncunun yüksek hassasiyetini gerektirir. Ek olarak, oyuncular yeteneklerini arttırma alıştırması da yapabilirler.


Champion Soccer Star Apk indir


Champion Soccer Star becerilerinize güvenmiyorsanız, oyundaki kontrol mekaniklerini sıfırdan yeniden tanıyacağınız antrenman moduna katılabilirsiniz. Farklı eğitim seviyelerinin bir listesini bulacaksınız ve bunlara karşılık gelen, tamamlama seviyenizi gösteren yıldız sayısıdır. Bu nedenle, yeni zorluklarla karşılaştığınızda seviyeyi tamamlamak için en uygun yolları geliştirmeye çalışacaksınız.


Champion Soccer Star Apk Son Sürüm


Becerilerinize güvendiğinizde, farklı rakiplerle zorlu seviyeleri fethetme yolculuğunuza başlayacaksınız. Herhangi bir bağlama konacaksınız ve elbette iyi performans göstermeye çalışacaksınız ve antrenman aşamalarının aksine maç seviyesi tahmin edilemez. Özellikle, gol atma yeteneğinizi engelleyen rakiplerin sayısı da çok fazla olacaktır, bu nedenle topun yönünü ve özelliklerini seçerken göz önünde bulundurmanız gerekecektir.


Champion Soccer Star indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bus Simulator 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar