Dungeon Quest Seeker Para Hileli MOD APK [v1.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dungeon Quest Seeker Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 1 Dungeon Quest Seeker Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 2 Dungeon Quest Seeker Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 3 Dungeon Quest Seeker Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 4 Dungeon Quest Seeker Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 5 Dungeon Quest Seeker Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 6 Dungeon Quest Seeker Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 7

Dungeon Quest Seeker Para Hileli MOD APK [1.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Maceracıları geliştirmek için özgürce statü ve beceriler atayabileceğiniz bir zindan keşif aksiyon RPG'si!


Dungeon Quest Seeker 1.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

"Dungeon Quest Seeker", ister kılıçla savuruyor, ister ok ve yay ile ateş ediyor olsun, her silah için farklı dövüş stillerine sahip, kesen ve keşfeden bir aksiyon RPG'sidir. Kullandığınız silaha göre savaşmanın çeşitli yolları vardır ve statü atayarak özgürce antrenman yapabilirsiniz. Buna uygun beceriler edinerek kendi maceracınıza dönüşmeniz mümkün. Bilgisayar korsanlığı, üslerde alışveriş ve silahları güçlendirme gibi zaman ayırabileceğiniz unsurlarla dolu!


Dungeon Quest Seeker v1.0.2 MOD APK


Dungeon Quest Seeker oyununda zindanda kaydırma işlemi ile karakter hareketi ve saldırı butonuna dokunarak saldırı gibi aksiyon özellikleri ile işlem yapabilirsiniz. Saldırılarla ilgili olarak, donattığınız silahın türüne bağlı olarak eylem tamamen farklı olacaktır.


Dungeon Quest Seeker Para Hilesi


Bıçaklar ve kılıçlar yakın menzilli saldırılardır, oklar ve yaylar ise uzun menzilli saldırılardır. Kullanımı kolay ekipmanı bulun ve saldırı tarzınızı oluşturun. Seviye atlama, savaş deneyimi puanlarına dayanır ve belirli sayıda statü puanı ve beceri puanı kazanırsınız. 


Dungeon Quest Seeker Elmas Hilesi


Her noktayı tüketin ve karakterinizi geliştirmek için sayıları özgürce atayın. Sözde kutup salınımı da mümkündür, ancak silahınıza uygun statü ve becerileri güçlendirmeden güçlü olamayacağınızın farkında olun.Yukarıda belirtildiği gibi, statü ve beceri kazanmak çok esnek ve heyecan vericidir.


Dungeon Quest Seeker Seviye Hilesi


Seviye tasarımı, düşmanların aniden güçlenmesi gibi oldukça şiddetli olsa da, savaş durumu, beceri geliştirme derecesine bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Onu savaş yöntemine göre güçlendirerek savaşmak oldukça kolaylaşacaktır.


Dungeon Quest Seeker Hile Apk


Sadece beklenmedik bir şekilde hareket eden ve saldıran basit bir spesifikasyon olmasına rağmen, nasıl bir boşluk alınacağı ve hareketin zamanlaması temel eylemlerdir. Zamanlamayı doğru izleyerek düşmanın saldırısını önleyebilir ve şiddetli bir hareket olmamasına rağmen derin pazarlığın tadını çıkarabilirsiniz.


Dungeon Quest Seeker Apk indir


Çeyrek görünüm olduğu için bazı kısımlar görsel olarak gizlenmiştir ve geçilebilecek yolu anlamanın zor olduğu birçok yön vardır. Ancak mini harita sayesinde, bir harita gibi birbirine bağlı kısımları görmek kolay ve hedefin sihirli çemberi de görüntüleniyor, bu yüzden kaybolmamak güzel.


Dungeon Quest Seeker indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun SNIPER ZOMBIE 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar