Annihilation Idle Game Yükseltme Hileli MOD APK [v1.0.1005]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Annihilation Idle Game Yükseltme Hileli MOD APK [v1.0.1005] 1 Annihilation Idle Game Yükseltme Hileli MOD APK [v1.0.1005] 2 Annihilation Idle Game Yükseltme Hileli MOD APK [v1.0.1005] 3 Annihilation Idle Game Yükseltme Hileli MOD APK [v1.0.1005] 4 Annihilation Idle Game Yükseltme Hileli MOD APK [v1.0.1005] 5 Annihilation Idle Game Yükseltme Hileli MOD APK [v1.0.1005] 6 Annihilation Idle Game Yükseltme Hileli MOD APK [v1.0.1005] 7

Annihilation Idle Game Yükseltme Hileli MOD APK [1.0.1005] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çizgi roman, bilim, macera ve tıkırtı hayranları için iyi haberlerimiz var. Kapitalist kodaman boşta oyunlarının hayranları için mükemmel.


Annihilation Idle Game 1.0.1005 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Yükseltmeler / Free Upgrades

Annihilation Idle Game, evreni manipüle ederken oyunculara yeni bir his vermek için evren ve bilim kurgu kavramlarını kullanan yaratıcı ve yeni bir boşta oyundur. Ayrıca etkileyici miktarda bilgiyi kapsıyor ve herhangi bir evrenin ve yok etmeleri gereken sayısız diğer uygarlığın tüm temellerini gösteriyor.


Annihilation Idle Game v1.0.1005 MOD APK


Annihilation Idle Game, oyunculara evren veya çevrelerindeki dünya hakkında heyecan verici keşifler sunmak için birincil bilgi veya içeriği oluşturmak için birçok bilim kurgu öğesi kullanır. Görevleri, her evreni en küçük şeylerden yok etmek ve yavaş yavaş gücün veya gerçekliği değiştiren şeylerin nihai sınırlarına dokunmaktır.


Annihilation Idle Game Para Hilesi


Ek olarak oyun, zaman yolculuğuna izin veren veya dünyayla doğrudan etkileşime girerek kuralları değiştiren daha ilginç zaman manipülasyonu kavramları kullanır. Hangi evrene giderseniz gidin, kendi kuralları olacak ve büyük bir ölçeğe ulaşana ve tüm galaksileri kapsayana kadar onların yok edilmesi gerçekleşecek.


Annihilation Idle Game Altın Hilesi


Boşta kalma öğesi ayrıca tüm evrenlerin daha hızlı yok olmasına yardımcı olacak ve yeni kampanyalar başlatırken ve onları yeni boyutlara taşırken size daha büyüleyici keşifler sağlayacaktır. Tüm evrenlerin yok oluşu en küçük şeylerden başlar ve zamanla izleyeceğiniz birimlerde tezahür eder ve hatta onları birçok yönden etkiler.


Annihilation Idle Game Elmas Hilesi


Tüm yıkım ilerlemelerinin, her birinin yıkımı hızlandırmak için benzersiz kuralları olan belirli etkileri vardır. Belirli anahtarları veya emirleri bulursanız, yok etme oranı önemli ölçüde artacak ve evren hakkında yeni bilgiler alırken daha eğlenceli ve yeni keşifler sağlayacaktır.


Annihilation Idle Game Yükseltme Hilesi


Çevremizde işleyen her şey birçok yasaya göre çalışmaktadır ve onları yok etmek, içinde yaşadığımız evrenin yok olmasına yol açacaktır. Oyun, evrendeki her şey veya kara madde, zaman, atomlar ve daha fazlası gibi bileşenleri hakkında yeni bilgiler sunacak. Başka bir deyişle, oyun bir bilimkurgu kitaplığına dönüşebilir ve size her şeyi ve hiçbir şeyi yoktan var etmenin belirli rollerini bilmenizi sağlayabilir.


Annihilation Idle Game Apk Hile


Boşta kalma sistemi oyunun merkezinde yer alır, bu nedenle oyuncu bir şeyleri daha hızlı yok etmek veya yeni başarıların kilidini açmak istiyorsa bir yükseltme gereklidir. Yükseltme değeri zamanla artacaktır, ancak getirdikleri performans yararlıdır ve evreni yok etmede her rütbeye veya tehlikeye değer. Yeni öğeler otomatik olarak yok edilebilir birimler oluşturur ve bunları başka birçok şey için kullanabilir veya mümkün olan en yüksek yıkım seviyelerine ulaşmak için mevcut öğeleri yükseltebilirsiniz.


Annihilation Idle Game Apk indir


Her birinin farklı etkileri olduğundan, doğal afetleri veya evrenleri normal beklemeden daha hızlı yok etmek için elementleri yükseltmek için enerjiye ihtiyacınız var. Her enerji türünün kendine özgü bir toplama yöntemi vardır ve üretim sürecini hızlandırmak için pek çok farklı kaynak kullanabilirsiniz. Gelecekte, evrenin evrimine dayalı olarak birçok yeni enerji ortaya çıkacak ve enerjileri yok etmek için farklı şekillerde kullanırken size daha fazla keşif sağlayacaktır.


Annihilation Idle Game Apk Son Sürüm


Kristaller, gelişmiş yıkıcı araçlar olarak kabul edilir ve mantıklı ve yaratıcı bir şekilde kullanıldıklarında evren üzerindeki etkileri büyüktür. Kristaller, onları yok edebilecek veya kurallarla etkileşime girebilecek evrenler yaratır. Her kristalin kullanımı açıkça gösterilmiştir, ancak değerleri büyüktür ve büyük bir sayı toplamak zordur. Bu nedenle, kullanıcının evrenleri yok etmek için kristalleri makul zamanlarda etkinleştirmesi veya yükseltmek veya yeni yıkım yaratmak için büyük miktarlarda enerji kullanması gerekir.


Annihilation Idle Game indir (MOD, Yükseltme Hilesi)


Bir önceki android oyun Deathblaze APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar