Dead Effect 2 Mega Hileli MOD APK [v220322.2470]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Dead Effect 2 Mega Hileli MOD APK [v220322.2470] 1 Dead Effect 2 Mega Hileli MOD APK [v220322.2470] 2 Dead Effect 2 Mega Hileli MOD APK [v220322.2470] 3 Dead Effect 2 Mega Hileli MOD APK [v220322.2470] 4 Dead Effect 2 Mega Hileli MOD APK [v220322.2470] 5 Dead Effect 2 Mega Hileli MOD APK [v220322.2470] 6

Dead Effect 2 Mega Hileli MOD APK [220322.2470] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kabus bitmedi. ESS Meridian'da tekrar karanlığa dalın!


Dead Effect 2 220322.2470 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Mermi Hilesi
Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra zipten çıkardığınız OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın.

Dead Effect 2, oyuncuyu sonsuz yolculuğuna çıkarmak için hikayeye mükemmel bir dokunuşla zombi dolu bir uzay gemisine sahip bir aksiyon-korku oyunudur. Oyuncunun görevi basittir: Hayatta kalmak ve geminin sistemlerini veya bileşenlerini geri yüklemek, Dünya'ya geri dönmek. Ayrıca, dev uzay gemisinde ayrı bir efsane oluşturmak için sayısız zorluk ve çeşitli düşmanlarla da karşı karşıyalar.


Dead Effect 2 v220322.2470 MOD APK


Dead Effect 2, oyuncuların en yüksek savaş performansına sahip olmak için esnek bir kontrol sistemi ile tüm yolculuğu birinci şahıs bakış açısıyla deneyimlemelerini sağlayacak. Oyuncunun yolculuğu birçok farklı seviyede ilerler ve her zaman fiziksel etkileşim gerektiren farklı bir dizi görevi vardır. Seviyeye bağlı olarak, oyuncunun görevi farklı olacak ve diğer birçok özel gelişmenin yanı sıra çeşitli oyun alanları yaratacaktır.


Dead Effect 2 Para Hilesi


Oyunun kontrol mekanizması da esnektir ve mükemmel şekilde optimize edilmiştir, bu da oyuncuların hızlı depar atmasına veya silahları sabit bir hızda kontrol etmesine olanak tanır. Oyun ayrıca, herhangi bir mesafeden zombileri öldürürken mutlak doğruluğa sahip olmaları için yararlı bir işlev olan otomatik ateşleme mekanizmasını da destekler. Bu arada, oyuncular karakter sınıflarından birkaç özel beceriyi kullanarak canavarları stilde alt edebilirler, hatta çevre ile etkileşime geçmek için birçok eylem gerçekleştirebilirler.


Dead Effect 2 Mermi Hilesi


Birincisi, çeşitli ve canlı bir şekilde tasarlanmış olduklarından, oyunculara dövüş tarzlarını değiştirmeleri için birçok seçenek sunan silah sistemidir. Oyunun silah ve teçhizat sistemi kapsamlıdır ve birçok farklı kategoriye ayrılmıştır, bu da oyunculara seviyeleri tamamlamak için daha fazla motivasyon veya üstünlük sağlar. Ancak, karakter sınıfları yalnızca belirli silahları etkileyerek oyunculara savaşta daha iyi performans sağlar.


Dead Effect 2 apk dayı


Silahlarla karşılaştırıldığında, ekipman ayrıca karakterlerde, becerilerde ve genel olarak savaş performansında birçok etkileyici iyileştirmeye sahiptir, ancak bunlar silah sisteminden ayrıdır. Ayrıca, oyuncular görevleri tamamladıktan sonra yeni ekipman veya düşmanlardan rastgele düşüşler alabilirler ve her zaman birçok rastgele iyileştirmeye sahiptirler. Her ekipman türünün oyuncular için her zaman birçok sürprizi vardır ve onlara mükemmel bir savaşçı oluşturmaları için daha fazla seçenek sunar.


Dead Effect 2 APK Türkçe Yama


Dead Effect 2'nin konusu da birçok beklenmedik gelişmeye sahip ve oyunculara dev uzay gemisinde maceraya atılırken her zaman birçok keşif sunuyor. Ayrıca, kilidi açıldığında, tüm konumlar ana üsse bağlanır, bu da oyuncuların seyahat süresinden tasarruf sağlar ve kilidini açmak için sayısız görevi tamamlamak zorunda kalır. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, arsa geliştirme, oyuncuların oyuna daha fazla dalmaları için birçok şansa sahip olacak.


Dead Effect 2 APK indir


Dead Effect 2, oyuncuların çok sayıda görev veya konumda onlarla savaşmaları için patronları tehlikelerle ve anormalliklerle dolu tutacak. Bazı özel patronlar ayrıca oyuncunun savaş performansını iyileştirmek için çevreye güvenir ve işler beklenmedik bir şekilde hızlandığında onları umutsuz hale getirir. Oyun ayrıca daha cömert ödül sistemlerine sahip olacak ve oyunculara kendilerini sonuna kadar geliştirmeleri için daha fazla potansiyel verecek.


Dead Effect 2 apk hile


Dead Effect 2, oyuncular uzay gemisinde birçok farklı yerde sayısız mücadeleye girerken çok fazla öz ve eğlenceye sahip. Ayrıca, oyuncuların bu oyunun belirli türü veya oynanışı için en iyi deneyimi yaşamaları için yüksek görüntü kalitesi vaat eden canlı bir 3D grafik motoru kullanır.


Dead Effect 2 indir (MOD, Sınırsız Para / Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun MetroLand APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar