Zombie War Rules of Survival Para Hileli MOD APK [v1.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie War Rules of Survival Para Hileli MOD APK [v1.12] 1 Zombie War Rules of Survival Para Hileli MOD APK [v1.12] 2 Zombie War Rules of Survival Para Hileli MOD APK [v1.12] 3 Zombie War Rules of Survival Para Hileli MOD APK [v1.12] 4 Zombie War Rules of Survival Para Hileli MOD APK [v1.12] 5 Zombie War Rules of Survival Para Hileli MOD APK [v1.12] 6

Zombie War Rules of Survival Para Hileli MOD APK [1.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Keskin nişancı oyunlarının zombi nişancı oyununa katıl ve dünyayı kurtar


Zombie War Rules of Survival 1.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Oyuncular, mümkün olduğunca çok sayıda düşmanı alt etmeye çalışacakları kıyamet sonrası dünyada bir atış oyunu yaşayacaklar, Zombie War Rules of Survival. Oyuna birçok farklı oyuncu tamamen erişebilir, bu nedenle kontrollerde iyi olmayanlar için oynamaya devam edebilirler. Aynı zamanda oyun sırasında bulabileceğiniz ve onlara yeni parçalar getirebileceğiniz birçok ekipman olacak.


Zombie War Rules of Survival v1.12 MOD APK


Oyuncular tehlikeli zombiler tarafından tehlikede olan bir dünyaya girecekler ve bu pandeminin sebebi T-virüsü. Baş döndürücü yayılmasıyla dünya hemen kıyameti yaşamak zorunda kaldı ve kıyametten sonra bazı insanlar hala hayatta kalmayı başardı. Bu insanlar, bu korkunç zombilerin kötü güçleriyle savaşmaktan sorumlu olacaklar. Bu oyunun dünyasının bir parçası olmak da sizin sorumluluğunuzdadır. Oyuncular oyunda farklı alanlardan geçecekler ve işiniz basit, yani önünüze çıkan düşmanları yenmek için silah kullanmak. Zombie War'ın oynanışı tamamen erişilebilir çünkü karakteri çok fazla düğmeyle kontrol etmeniz gerekmeyecek ve başlangıç ​​için uygun. Aynı zamanda, oyunun raylı atış türünün bazı özellikleri var, bu yüzden onları hemen alt edecek gibi görünen düşmanlara karşı durup nişan almanız gerekiyor.


Zombie War Rules of Survival Para Hilesi


Zombie War Rules of Survival'da oyuncular, başlangıçta nispeten mütevazı bir beşli bir tabanca ile donatılacak. Ancak, yükseltmek için para harcarsanız, bu miktar yavaş yavaş artacaktır. Bu oyunda her seviyeye ulaşacaksınız ve yukarıda bahsedildiği gibi önünüze çıkan tehlikeli her şeyi alt etmeniz gerekiyor. Hareket edemediğiniz için zamanla zombiler yavaş yavaş size yaklaşacak ve oyunda kaç tane düşman yenmeniz gerektiğini bileceksiniz.


Zombie War Rules of Survival Silah Hilesi


Belirli sayıda düşmanı alt etmek oldukça basittir, ancak dikkate almanız gereken bazı şeyler de vardır. Bu zombiler, şans verildiğinde geri çekildikleri için sağlıkları yavaş yavaş azaldıkça bazı hareket değişikliklerine sahip olacak ve bazıları onları yerde yatarken görmüş olsanız bile hala hayatta. Ancak bu yalana aldanmamalısınız çünkü hala sürünebilirler ve gözünüze görünürlerse onları hemen öldürmeniz gerekecektir. Düşmanların kalan sayısını kontrol etmeyi unutmayın.


Zombie War Rules of Survival Apk Hile


Artan zombi sayısına ek olarak, oyuncu, karakterin ilerlemesini gösteren haritada patronla buluşacağınızı gösteren bir alan bulacaktır. Zombie War'daki patronlar genellikle normal zombilerden daha korkunç bir görünüme ve sağlığa sahip olacak. Bu yüzden onlarla yüzleşmeniz bazen oyunda tamamen zorlaşacak. Oradan, silahları yükseltmek veya yeni silahlar satın almak mutlak bir zorunluluktur.


Zombie War Rules of Survival Apk indir


Bir seviyeyi tamamladığınızda hemen belirli bir miktar para alacaksınız ve bunu kullanmanın iki yolu var: silahları yükseltmek ve yeni silahlar satın almak. Ancak oyunun başında yeni silahlar satın almak oldukça zor olacak çünkü kilidini açmak için çok para gerekiyor. Bu yüzden en uygun yöntem, sahip olduğunuz silahları yükseltmektir. Bu yükseltme, silahınıza yeni parçalar ekleyecektir ve bu yükseltilmiş parçaları görebilirsiniz. Doğru atış yapmanıza ve daha fazla atış yapmanıza yardımcı olacaklar.


Zombie War Rules of Survival indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman Revenge APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar