Monster Truck Vlad Niki Para Hileli MOD APK [v1.7.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Monster Truck Vlad Niki Para Hileli MOD APK [v1.7.0] 1 Monster Truck Vlad Niki Para Hileli MOD APK [v1.7.0] 2 Monster Truck Vlad Niki Para Hileli MOD APK [v1.7.0] 3 Monster Truck Vlad Niki Para Hileli MOD APK [v1.7.0] 4 Monster Truck Vlad Niki Para Hileli MOD APK [v1.7.0] 5 Monster Truck Vlad Niki Para Hileli MOD APK [v1.7.0] 6

Monster Truck Vlad Niki Para Hileli MOD APK [1.7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çocuk eğitimi temalı ama sıkıcı olmayan heyecan verici yarışlarda sürüş yeteneğinizi gösterin. Ayrıca Vlad & Niki'nin pek çok gizemle dolu dünyasında maceraya atılacaksınız.


Monster Truck Vlad Niki 1.7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi
  3. Sınırsız Vites
Monster Truck Vlad Niki, çocuk eğitimi türünde ama sıkıcı olmayan, size en çekici yarışları getirmeyi vaat eden ve yarış temalarını seven gençler için uygun bir oyundur. Oyuncular, üstesinden gelmeniz gereken yarışta gizemlerin yanı sıra zorlukları da içeren Vlad & Niki dünyasına yönlendirilecek. Ayrıca oyunun yeni bölümlerinde sayısız benzersiz özellik sizi bekliyor.


Monster Truck Vlad Niki v1.7.0 MOD APK


Monster Truck Vlad & Niki, tonlarca heyecan verici macerayla yeni bir dünyanın kapılarını açıyor ama bu, oyuncuların dünyadaki engellerle başa çıkabilmeleri için arabalarını kontrol etme becerilerinde ustalaşmalarını gerektiriyor. Oyun sizi, gözlem ve kontrol becerilerinizi geliştirirken her yeni pistte savaşmaya başlayacağınız Vlad & Niki diyarına götürecek.


Monster Truck Vlad Niki Para Hilesi


Daha eşsiz deneyimler yaşamak için yeni özelliklerle birleştirilmiş aracınızda ilerleyeceksiniz. Ayrıca bu oyunda ilk seviyelere ilerleyeceksiniz. Ayrıca, yarışlar her oyun seviyesine göre düzenlenecek, bu yüzden kesin olan bir şey var ki, oyun yeteneğinize bağlı olarak kolaydan zora doğru değişecektir. Ek olarak, bu oyunda hiçbir şey basit olmayacak, ancak yeni hedefleri fethetmek için zorlu arazide zorlu zorluklardan geçmelisiniz.


Monster Truck Vlad Niki Altın Hilesi


Oyun çok fazla rakip sunmayacak ancak diğer iki oyuncuyla birlikte yarışa katılacak ve onlarla birlikte yeteneklerini göstereceksin. Bununla birlikte, rakiplerin hepsi sizinle eşit ve zorlu olacak, bu yüzden öznel olmayın ve yarış pistlerine başvurmak için tüm yarış becerilerinizi kullanın. Ayrıca oldukça büyük olan arabayı kontrol edecek ve hareket halindeyken engelleri aşmaya her zaman hazır olacaksınız. Parkura resmi olarak başladığınızda engeller çıkmaya başlayacak ve tabii ki bu engebeli arazi size birçok zorluk yaşatacaktır.


Monster Truck Vlad Niki Vites Hilesi


Ayrıca, tahta kasalı küçük arabalar her zaman yolunuzu kapatarak sizi dengesiz hale getirir, bu yüzden onlara dikkat edin ve rakibiniz bitiş çizgisine sizden önce ulaşmadan hızla bitiş çizgisine geçin. Ayrıca oyuncuların, düşman tarafından geride kalmak istemiyorlarsa, aracın enerjisini zamanında yenilemek için de dikkat etmeleri gerekiyor.


Monster Truck Vlad Niki Apk Hile


Monster Truck Vlad ve Niki, kolay olmayan seviyelerde becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak, bu yüzden kendinizi ifade etmekten ve oyunun yeni kilometre taşlarını fethetmekten çekinmeyin. Oyun, deneyimlemeniz için bir dizi karmaşık zorluk içerecektir, bu nedenle beceri, kazanabilmek için önemli bir faktördür. Ayrıca, oyuncuların karşılaştıkları her engele göre hızı artırma ve azaltma kombinasyonu ile akıllıca hareket etmeleri gerekir.


Monster Truck Vlad Niki Apk indir


Araba isteğinize göre çalışacaktır, bu nedenle bitiş çizgisine olabildiğince çabuk ulaşmak için diğer rakiplere karşı savaşı kaybetmeyin. İlerleyen bölümlerde zorluklar kademeli olarak artacaktır ancak bunlarla birlikte gelen ödüller size en iyi eşyaları getirmek için son derece değerlidir. Ek olarak, oyuncuların yeni hedeflerle karşılaştıklarında daha fazla bilgi ve ekipman kazanmak için her yarışta deneyim biriktirmeleri gerekecek.


Monster Truck Vlad Niki Apk Son Sürüm


Oyun, her yarıştan sonra kazandığınız altın miktarını gösterecek, bu nedenle daha fazla para kazanmak ve yeni süper arabaların kilidini açmak için olabildiğince çok yıldız kazanın. Ayrıca, çekici eğitici temalı oyun ile, çekici özelliklere ve süper çekici bir oyun alanına maceraya ek olarak mümkün olduğunca destekleneceksiniz.


Monster Truck Vlad Niki 2023


Oyun size Hızlı, Enerji, Metal ve özgürce keşfetmeniz için harika motorlarla benzersiz bir şekilde tasarlanmış bir dizi başka araba içeren bir süper araba sistemi sağlayacaktır. Ek olarak, oyuncu her yarıştan sonra temizlik fabrikasına gidebilir ve spreyi arabayı yıkamak veya gerekirse her şeyi yükseltmek için kullanabilir.


Monster Truck Vlad Niki indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Capybara Rush APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar