Garena AOV Mega Hileli MOD APK [v1.49.1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Garena AOV Mega Hileli MOD APK [v1.49.1.3] 1 Garena AOV Mega Hileli MOD APK [v1.49.1.3] 2 Garena AOV Mega Hileli MOD APK [v1.49.1.3] 3 Garena AOV Mega Hileli MOD APK [v1.49.1.3] 4 Garena AOV Mega Hileli MOD APK [v1.49.1.3] 5 Garena AOV Mega Hileli MOD APK [v1.49.1.3] 6

Garena AOV Mega Hileli MOD APK [1.49.1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Takım arkadaşlarınızı arena efsaneleri olmaya davet edin.


Garena AOV 1.49.1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Harita Hilesi
  2. Drone Görünümü
  3. FPS Modu
  4. MOD MENU

Garena AOV oyununda 5'e 5 formatı, yüksek çözünürlüklü görselleri, birinci sınıf içeriği ve titiz dengelemesiyle yeni MOBA AOV, (Arena of Valor) türünde devrim yaratmaya hazırlanıyor. Hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, rekabette başarılı olmak çok önemlidir. Diğer oyuncularınızı amacınız için toplayabilirseniz, hızla arenada konuşulur hale gelin.


Garena AOV v1.49.1.3 MOD APK


Garena AOV, kuleleri birbirine bağlayan çeşitli tüpler ve tünellerle standart üç şeritli bir arenada gerçekleşir. Çalı olsaydın yardımcı olurdu çünkü tehlikeli canavarları ve değerli ganimetleri saklarlar. Sezgisel arabirimler, mobil oyun oynamayı basitleştirir.


Garena AOV Para Hilesi


Battlefield 4.0'daki iyileştirilmiş dinamik aydınlatma, hızdan ödün vermeden tüm kalite ayarlarında muhteşem bir görsel deneyim sağlıyor. Ultra yüksek tanımlı (Ultra HD) çözünürlükler, sanal savaş alanlarına daha fazla gerçekçilik getirebilir.


Garena AOV Silah Hilesi


First Blood, Double Kill ve Triple Kill'in yanı sıra herhangi bir üst düzey MMORPG'de standart olan diğer özellikler mevcuttur. Becerilerinizi normal 5'e 5, 3'e 3 ve 1'e 1 savaşlarda test edebilir veya en üst düzey mücadele için yepyeni 10'a 10 Kargaşa Modu'nu deneyebilirsiniz!


Garena AOV Mermi Hilesi


Batman, Wonder Woman, Joker, Flash ve Superman gibi 80'den fazla farklı oynanabilir kahraman var ve kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz. Endonezya genelinde saygı duyulan Wiro Sableng de bize yardım etmeyi teklif etti.


Garena AOV Apk Hile


Pek çok heyecan verici ilerlemenin doğrudan bir sonucu olarak muazzam avantajlar elde edebilirsiniz. Güneydoğu Asya'da hepsi sizin gibi olan yaklaşık 20 milyon başka katılımcı var! Düşman Çekirdeğini ortadan kaldırmak için haritanın ormanlarında, şeritlerinde ve kulelerinde stratejik olarak gezinmeniz gerekecek.


Garena AOV Apk indir


Ancak o zaman, sakinlerini yok etmek için Çekirdeğe yeterince yaklaşabileceksiniz. Maçın bitmesine on dakikadan az bir süre kaldı ve sizin ve tarafınızın galip gelmesi için bir gol atmanız gerekiyor.


Garena AOV indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Tacticool APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar