CHUCHEL Full Tam Sürüm APK [v2.0.24]

Puan: 3.43 (Oylar: 7)
CHUCHEL Full Tam Sürüm APK [v2.0.24] 1 CHUCHEL Full Tam Sürüm APK [v2.0.24] 2 CHUCHEL Full Tam Sürüm APK [v2.0.24] 3 CHUCHEL Full Tam Sürüm APK [v2.0.24] 4 CHUCHEL Full Tam Sürüm APK [v2.0.24] 5 CHUCHEL Full Tam Sürüm APK [v2.0.24] 6

CHUCHEL Full Tam Sürüm APK [2.0.24] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu, oyunun amacının Krallığı kurtarmak veya canavarları yok etmek kadar büyük olmadığı bir bulmaca oyunudur.


CHUCHEL 2.0.24 APK AÇIKLAMASI


ÖNEMLİ

  1. Oynamadan önce ağ bağlantısını kesin!
Belki farklı oyun türlerine sahip birçok bulmaca ürünü denediniz. Sudoku, bulmaca vb. Gibi ciddi oyunlar bulabilirsiniz. Troll Face Quest'ten daha fazla alay ürünü de var. Ama daha önce hiç görmediğiniz garip grafiklerle tasarlanmış macera öğeleriyle bir bulmaca oyunu denediniz mi? Aslında, güzel geliştirilmiş karakterlere sahip grafikler kullanmadan çok az sayıda başarılı oyun vardır. Chuchel onun tasarımı çok sevimli ve renkli olduğu için ürün birçok insanın kalbini esir, birçok kişi uzun süre hatırlanacak. 


CHUCHEL v2.0.24 MOD APK 

 

Chuchel oyununun bu nedenle bu ürünün birçok başarılı ödülü vardır. Özellikle 2018 yılında 4 adet 2018 Bağımsız Oyunlar Festivali ödülü - Görsel Sanatta Mükemmellik, Anifilm 2018 - Çocuklar için En İyi Oyun, CEEGA 2018 - En İyi Görsel Sanat, BIG Festival 2018 - En İyi Sanat ödüllerini kazandı. 2019, yapım ekibinin oyunculara getirmek istediği yeni bir başarı olmaya devam edecek. 


chuchel 2.0.24 apk indir


Amanita Design aynı zamanda oyunculara ünlü macera oyunları Samorost 3, Machinarium, Botanicula'nın başarılı oyunlarını getirme konusunda uzmanlaşmış bir stüdyodur. Ona bakarsanız en çok ortak noktalarının tuhaf ama güzel karakter tasarımlarına sahip olduğunu göreceksiniz.


CHUCHEL Full APK indir


Bu, oyunun amacının Krallığı kurtarmak veya canavarları yok etmek kadar büyük olmadığı saçma bir bulmaca oyunudur. Oyuncu, kıymetli kirazını kurtarmak için yoluna çıkan tüylü kahraman ile bir maceraya girecek. Nedense bu kiraz birçok kişi tarafından alındı ​​ve birçok ülkede döndürüldü. Macera, Romantik ile zorlu ve eğlenceli ve sevimli arasındaki aşamayı anlatıyor. Muhtemelen en şirin şey bizim kahramanımızdır. Güçlü değil ve geleneksel oyunları takip eden birçok kahramanı var. Ana karakter, kat kat daha büyük olan dev düşmanlarla yüzleşmenin bir yolunu arayan minik bir tutam kürkten ibarettir. Tek hedef küçük kirazımı geri kazanmak.


CHUCHEL Ücretsiz oyna


Bununla birlikte, bu kahraman, iğrenç değil, komik takma adlar içeren birçok farklı dünyadan geçti. Jöle, marshmallow, dev ama aptal yumurtalar, kontrol eden boks robotları veya kurbağa dünyasındaki macera gibi isimlerden bahsedebiliriz…


CHUCHEL Apk dayı


Oyun, 2D formuyla benzersiz olağanüstü bir grafik türü kullanıyor. Birincisi, Anime benzeri oyunlarla oynamaya veya 3D ile gerçekçi olmaya alışkınsanız, oldukça rahatsız hissedeceksiniz. Ancak bu üreticinin oyun ürünlerine aşina olduysanız, şüphesiz zarafetini anlayacaktır. Oyunun arka planı genellikle beyazdır, çok kalın değil, açık renkle biraz ayrıntı ekler. Ancak karakterler, karakterin ince hareketlerine dikkat etmeyi kolaylaştıran renk şemalarını kullanabilecekler. 


CHUCHEL APK 2021


Aslında, bu sadece bir bulmaca oyunudur, bu nedenle karakterin çok düzgün hareket etmesini ve benzersiz görüşlere sahip olmasını gerektirmez. Ama lütfen 4 Görsel Sanat ödülü aldığınızdan emin olun, sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.


CHUCHEL İndir (Full / Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Idle Inn Empire Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Chuchel"

Ata

1 yıl önce

Çok güzel ama oyun bitikten sonra oynayınca sıkılıyorsun

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar