Medieval Merge Para Hileli MOD APK [v1.8.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Medieval Merge Para Hileli MOD APK [v1.8.1] 1 Medieval Merge Para Hileli MOD APK [v1.8.1] 2 Medieval Merge Para Hileli MOD APK [v1.8.1] 3 Medieval Merge Para Hileli MOD APK [v1.8.1] 4 Medieval Merge Para Hileli MOD APK [v1.8.1] 5 Medieval Merge Para Hileli MOD APK [v1.8.1] 6

Medieval Merge Para Hileli MOD APK [1.8.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir demircinin yolculuğunu izleyeceğiniz ve çeşitli engelleri aşacağınız bir nesne birleştirme oyunudur.


Medieval Merge 1.8.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Medieval Merge, oyuncunun önünde engeller veya canavarlar tarafından engellenen yolları geçmek zorunda kalacakları için zorlu bir demirci yolculuğunu açar. Bunları aşmanın tek yolu, benzer nesneleri birleştirerek gerekli nesneleri oluşturmaktır. Aynı zamanda bir listedeki eşyaların seviyesini de biliyor ve uygun malzemeleri seçiyorsunuz.


Medieval Merge v1.8.1 MOD APK


Medieval Merge'de oyuncular bir demirci ve küçük bir arkadaş olan Peri'nin yolculuğunu takip edecekler. Kendileri için bir arabaları var ama onlar önlerinde ilerlemelerini durdurmaya çalışan engeller ve canavarlar. Bu nedenle, yapmaları gereken iş, gerekli eşyaları ve silahları oluşturmak ve engelleyici unsurları ortadan kaldırmaktır. Aynı zamanda oyunun size verdiği oynanış, herkesin katılabilmesi için anlaşılabilir.


Medieval Merge Para Hilesi


Oyuncular, karakterlerin etkileşimlerini gözlemleyecek ve demircinin içinden geçtiği topraklarda meydana gelen durumu öğrenecekler. Aynı zamanda, ihtiyaç duyduğunuzu bulmak ve değerli ödüller almak için bir oyun birleştirme nesnesine gireceksiniz. Karakterinizi geliştirmek ve seviye boyunca birçok yeni ürün yaratmak istiyorsanız bu seviyeye katılmak bir zorunluluktur.


Medieval Merge Altın Hilesi


Medieval Merge'de önünüzde bir problem belirdiğini gördüğünüzde, önünüzdeki engeli aşmak için hangi nesnenin kullanılacağını bulmanız gerekecek. Daha sonra çok sayıda tozlu eşyanın bulunduğu bir depoya götürüleceksiniz ve eşyalarınızı birleştirme işlemine başlayacaksınız. İşiniz basit: Bir nesneyi aynı türdeki bir nesneye sürüklemeniz gerekiyor, bu da daha yüksek düzeyde yeni bir ürün yaratmanıza yardımcı olacak.


Medieval Merge Elmas Hilesi


Bu oyunda dikkat edilmesi gereken bir nokta, hareketli ve hareketli olmayan gri nesneleri renklerinden hızlı bir şekilde tanıyacağınızdır. Parlak nesneler, sahadaki herhangi bir uygun yere getirilebilir ve iki tür nesne, yeni bir nesne türü oluşturmak için birleşebilir. Bu yüzden gördüklerinizden yararlanın ve gri bir nesne kaybolursa, çevreleyen tahta sandıkların içindeki nesneleri ortaya çıkaracaktır.


Medieval Merge Hile Apk


Bazı durumlarda, oyuncu, kendisiyle ilişkilendirilmiş bir şimşek ile bir sandık oluşturabilecek ve oluşturulduğunda, ortaya çıkarabileceği öğeler hakkında sizi bilgilendirecektir. Başka bir deyişle, bu, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak serbestçe hareket edebilecek yeni öğeler ve öğeler oluşturmak için kaynaklar eklemenize yardımcı olur. Bu avantajı elde etmek için kullanmanız gereken şey, mana puanlarının zaman içinde oldukça yavaş bir şekilde yenilenmesidir.


Medieval Merge Apk indir


Yukarıda bahsedildiği gibi, birçok barikat ve düşman, Medieval Merge'de demirciyi durdurmak için can atıyor, bu yüzden gerekli öğeyi yaratmak sizin işiniz. Bu gereksinimler yavaş yavaş yeni nesnelerin ortaya çıkmasını sağlayacaktır ve bunları oluşturmak tamamen zordur. Aynı zamanda kısıtlı malzemelerle ve yenisi doğduğunda ortadan kaybolmasıyla önünüzdeki zorlukların üstesinden gelmeniz kesinlikle uzun zaman alacaktır.


Medieval Merge indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Avion Uçuş Simülatörü APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar