BADLAND Premium Hileli Full APK [v3.2.0.66]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
BADLAND Premium Hileli Full APK [v3.2.0.66] 1 BADLAND Premium Hileli Full APK [v3.2.0.66] 2 BADLAND Premium Hileli Full APK [v3.2.0.66] 3 BADLAND Premium Hileli Full APK [v3.2.0.66] 4 BADLAND Premium Hileli Full APK [v3.2.0.66] 5 BADLAND Premium Hileli Full APK [v3.2.0.66] 6

BADLAND Premium Hileli Full APK [3.2.0.66] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok insanın en iyi etkiyi elde etmek için birlikte yani takım halinde iyi bir şekilde çalışması gerekecektir.


BADLAND 3.2.0.66 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm kilitler açık
" Badland ", 2013'teki ilk çıkışından bu yana , oyuncu topluluğundan büyük ilgi gördü. Temel olarak, bu sadece basit bir platform oyunu, ancak aynı kategoride göremeyeceğiniz heyecan verici bir varyasyon sunuyor. Bu nedenle, her oyunun istediği Google Play'de 10 milyondan fazla indirme olan dönüm noktasına ulaştı. Bunlar sadece hemen görebileceğiniz başarılar, ancak aynı zamanda operasyonu sırasında birçok ödül kazandı. En çok şerefe değer ödül, Yılın Oyunu'dur. 


BADLAND v3.2.0.66 MOD APK


Ayrıca grafik tasarım ve hikaye oluşturma dallarında da çok sayıda ödül kazandı. Oyuncular, bir ormanın sakinleri olacakları bir oyuna katılmak zorunda kalacaklar. Her şey güzelce tasarlanmış, orman manzarası ağaçları, dost canlısı hayvanları ve hatta güzel gün batımlarını içeriyor. Aksine, ana karakter tüm zorlukların ana karakterle aynı formatta tasarlandığı bir gölgedir. Bu zıtlık son derece yeni bir bakış açısı yaratarak oyuncuların modern teknolojinin Doğayı etkilediği yıkıcı gücü anında hissetmelerini sağlıyor.


BADLAND Para Hilesi


Oyuncu bu ormanın sakinlerinden birini oynayacak. Gününüz insan olmayacak, sadece bir "tüy yumağı" olacak ve hiçbir özel güç yok. Oyuncular, yana kaydırılan bir 2D ekranda sürekli hareket etmeli, ileri gitmeli ve ağır endüstriyel ekipmanların korkunç zorluklarından kurtulmanın bir yolunu bulmalıdır. Tüm sorunları geçip son noktaya geldiğinizde sırrın ne olduğunu öğreneceksiniz.


BADLAND Apk premium


Bu zorluklar boyunca, ana karakterin farklı yükseltmeleri olacaktır. Bu karakterin benzersiz yeteneği değil; sadece maceraya attığı süreçte doğan şeylerdir. Bedeninizi büyütebilir, kendinizi daha küçük versiyonlara ayırabilir veya şimşek gibi yetenekler elde edebilirsiniz… Zorluklar, sizi ezmek için her yolu bulduklarında da aynı derecede zordur. Oyuncular onları, devasa su çarkları olabilen lazerleri ateşleyen devasa bükümlü endüstriyel dişliler olarak görecek.


BADLAND APK hile


"Badland" size dört oyuncunun bir arada olacağı çok oyunculu bir mod verecek. Bir oyun ekranına birçok kişi katıldığında, yenilmesi zor olacak, ancak zorluk da önemli ölçüde artacaktır. Bu nedenle, birçok insanın en iyi etkiyi elde etmek için birlikte iyi bir şekilde çalışması gerekecektir.


Badland APK Dayı


Son olarak, bu daha sonraki bulmaca oyunlarına uygulanan yeni bir özelliktir. Kendi kendinize meydan okumalara ne zaman izin verilecek? Bu, geliştirme ekibinin size meydan okumak için kullandığı her şeyin, zorluklarınızı kullanmanız ve yaratmanız için hazır olacağı anlamına gelir. Ek olarak, oyuncular oyunun kendi sosyal ağ parasını başkalarıyla birlikte eğlenmek için almak için bunu paylaşabilir. Oyuncular ayrıca tekrar oynamak için onları Cloud'a kaydedebilir.


BADLAND'ı İndir (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Dude Theft Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar