Zombies Ranch Para Hileli MOD APK [v3.0.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombies Ranch Para Hileli MOD APK [v3.0.9] 1 Zombies Ranch Para Hileli MOD APK [v3.0.9] 2 Zombies Ranch Para Hileli MOD APK [v3.0.9] 3 Zombies Ranch Para Hileli MOD APK [v3.0.9] 4 Zombies Ranch Para Hileli MOD APK [v3.0.9] 5 Zombies Ranch Para Hileli MOD APK [v3.0.9] 6

Zombies Ranch Para Hileli MOD APK [3.0.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çok sayıda zombi ve atış hakkında ücretsiz oyunlardan biri.


Zombies Ranch 3.0.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Upgrade hilesi
Zombies Ranch'te zorlu ama eğlenceli olanın hayatta kalmasını ve yok olmasını belirleyen savaşlarda zombilere dönüşün . Kendinizi ve hemcinslerinizi kötü zombi sisteminin ve çeşitli tehlikeli virüslerin saldırısına karşı korumak için asil görevi yerine getiriyorsunuz. Sizi desteklemek, güçlü işlevlere sahip çeşitli benzersiz silahlardan oluşan özel bir silah koleksiyonudur. Ayrıca eski çiftlik, kale sizin için en güvenli saklanma yerleridir.


Zombies Ranch v3.0.9 MOD APK


Hayatınızı koruyan ve hayatınızın düşman güçler tarafından tehdit edilmesini sağlayan çiftliğin tehdidi ile karşı karşıya kaldığınızda, sürekli olarak gücünüzü artırıyor ve onlara karşı silahlarınızı planlıyorsunuz. Zombies Ranch bugün son güncellemesi ile dikenli ve zombili yabani bitkiler sistemi olan savunmada oyunculara daha etkili silahlar sunuyor. Bu zombi dünyasına adım attığınızda, sadece insan yiyen zombiler ve hatta garip canavarlarla karşı karşıya kalmayacaksınız, aynı zamanda size daha birçok sürpriz ve korku da getireceğiz. Tehditler her zaman yakın ve her yerdedir ve her zaman, her yerde olabilir. Şu anda, Coronavirus en çok aranan nesne haline geliyor çünkü zombi kıyametine hazırlanmak için savunmalarınıza ve komşularınıza saldırmaya başladı.


Zombies Ranch Para Hilesi


Zombies Ranch, gerçek ama şaka gibi görünen olağanüstü bir korku hikayesine dayalı olarak gelişiyor. Hikaye, bir zamanlar, bir kara büyücünün güneş ışığında aniden öldüğünü söylüyor. Çok adaletsiz olduğu için buradaki tüm köye gönderilen lanete kinini bulaştırdı. Özellikle köydeki tüm insanlar onun gibi gün ışığında ölmeli; zombiye dönüşecekler.


Zombies Ranch Upgrade Hilesi


Kendini korumak ve hayatını sürdürmek için tek bir yerin var, o lanetli eski çiftlik. Yenilmez bir kale haline gelir, güç toplamanız ve saldırı stratejisi oluşturmanız için en sağlam yer. Kıyamet durumu yaklaştıkça Zombies Ranch'te çiftçiler için hayatta kalma ve ateş etme zaman zaman en önemli şey haline gelmiş gibi görünüyor. Bu görev, yavaş yavaş çiftlik işlerini ve günlük aktivitelerinin yerini aldı.


Zombies Ranch Hile Apk


Her şeyden önce, onlarla en etkili şekilde savaşmak için, kale ve tahkimat sistemini olabildiğince sağlam inşa etmek ve yükseltmek için takım arkadaşlarınızla koordineli olmanız gerekir. Ayrıca, düşmanın saldırısını kolayca gözlemlemek ve kontrol etmek ve her zaman aktif pozisyonda kalmak için mümkün olduğunca çok atış pozisyonu arayabilir, gözden geçirebilir ve açabilirsiniz.


Zombies Ranch apk indir


Zombies Ranch size tabancalar, alev makineleri, keskin nişancı tüfekleri vb. gibi hayranlık uyandıran silahlardan oluşan bir hazine sunuyor. Pek çok farklı silah türü, özel işlevleriyle birlikte, her birine uyacak şekilde seçmenizi ve yükseltmenizi bekliyor. özel durum. Sadece bu değil, aynı anda daha fazla düşmanı hızlı bir şekilde yenmenize yardımcı olmak için daha fazla patlayıcı, nükleer silah vb. Ancak harekete geçmeden önce çiftlik savunmasına dikkat etmeniz gerekiyor.


Zombies Ranch indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Ücretsiz Yükseltme)


Bir önceki android oyun LEGO Star Wars TCS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar