Hard Time (Prison Sim) VIP Tam Sürüm Full APK [v1.452]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hard Time (Prison Sim) VIP Tam Sürüm Full APK [v1.452] 1 Hard Time (Prison Sim) VIP Tam Sürüm Full APK [v1.452] 2 Hard Time (Prison Sim) VIP Tam Sürüm Full APK [v1.452] 3 Hard Time (Prison Sim) VIP Tam Sürüm Full APK [v1.452] 4 Hard Time (Prison Sim) VIP Tam Sürüm Full APK [v1.452] 5 Hard Time (Prison Sim) VIP Tam Sürüm Full APK [v1.452] 6

Hard Time (Prison Sim) VIP Tam Sürüm Full APK [1.452] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm zamanların en zor hapisten kaçma oyunu.


Hard Time (Prison Sim) 1.452 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • VIP Kilidi Açıldı
Hard Time (Prison Sim), karmaşık oynanışı olan gerçekçi bir simülasyon oyununun adıdır ve oyuncunun görevi hapishanede hayatta kalmaktır. Ancak, bu cezaevi basit değildir ve buradaki tüm cezalar "ölüm" cezası olarak kabul edilebilir. Evet, bu kötü adamların olduğu ve her zaman oyuncuyu öldürmeye çalıştığı hapishanede gerçek hayat simülasyon oyunudur. Oyunun şu anda dünya çapında 10 milyondan fazla indirmesi var ve ayrıca oynanışı ve özellikleri için olumlu eleştiriler aldı. Bir mahkumun hayatının nasıl olduğunu merak ediyorsanız hemen bu oyunu indirin ve keşfetmeye başlayın.


Hard Time (Prison Sim) v1.452 MOD APK


Hard Time, oyuncunun hapishane hayatını yandan kaydırma tarzında simüle edecek, ancak oyuncu karakteri dinamik ve özgürce hareket ettirmekte özgürdür. Diğer oyunların aksine, bu oyunda oyuncuların oynayabileceği herhangi bir yol yoktur. Bu, oyuncunun hayatı sona ermeden önce kendi hapishaneden çıkış yolunu bulması gerektiği anlamına gelir. Oyun, oyuncunun taktik yeteneğine ve bulmaca yeteneğine meydan okuyacaktır, oyuncu hapishaneden çıkış yolunu bulmalıdır, yapmanın birçok yolu vardır, ancak başarı ya da olmama oyuncunun içinde. Bu oyunun diğer özellikleri, oyunu daha çekici hale getirecek ve oyuncular istediklerini özgürce yapabilecekler. Oyuncu hapishanede yaşamasına ve hatta birçok sınırı karşılamasına rağmen. Ancak kaçışta, oyuncular yeni ve ilginç özellikler keşfedecek ve hatta oyun, oyuncuların bazı ayrıntıları yakalaması için büyüleyici bir hikaye anlatma yöntemine sahip olacak.


Hard Time (Prison Sim) Full APK indir


Karakteri kontrol etmenin yolu çok pürüzsüz ve manevra kabiliyetine sahiptir ve oyuncu kaçmak için çevreyle fiziksel olarak bile etkileşime girebilir. Kaçış bir günde yapılamaz ve oyuncu bile diğer mahkumlardan yardım istemelidir. Oyun, zamanı farklı bölümlere ayırır ve her bir zaman bölümü, oyuncunun her zaman bazı rastgele konumlarda aramayı yuvarlamasını gerektirir. Oyuncu görünmezse, hapishane bir uyarı durumuna girecek ve oyuncuyu avlamaya başlayarak kaçışı zorlaştıracaktır.


Hard Time vip APK


Oyuncuların ayrıca yeni güne hazırlanmak için yemek yemek, eğitim ve dinlenme gibi karakterin düzgün çalışma zamanını nasıl ayarlayacaklarını bilmeleri gerekir. Oyuncular ayrıca karakterin istatistiklerini fiziksel egzersizle yükseltebilirler, oyunda terfi mekanizması yoktur, bu nedenle oyuncuların iyileştirmek için hapishanede bulunan eşyalara güvenmesi gerekir. Güç, zeka ve itibar gibi göstergelerin tümü spor salonunda, kütüphanede ve hapishanede eğitilebilir. Her gösterge, oyuncunun kaçış sürecinde gerekli bir rol oynar. Bu nedenle, hapishaneye gelen ilk şey, olası kaçış yollarını keşfetmek ve kaçmak için gereken ölçüde karakteri eğitmeye başlamaktır.


Hard Time APK hile


Hard Time gerçekçi bir simülasyon oyunudur, bu nedenle oyuncunun başına rastgele unsurlar gelebilir. Ancak bunlar oyuncular için özel zorluklardır ve bunların üstesinden başarıyla gelirse oyuncu oyundan sürprizler alacak. Başarısız olursa, kontrol noktasına geri dönmesi gerekecektir. Oyun, zalim bir hapishane ortamı yaratmak için çevredeki ortamla birleştirilmiş karmaşık bir oynanışa, duyarlı kontrollere ve canlı, renkli grafiklere sahiptir. Kaçış becerilerinizi denemek istiyorsanız, o zaman bu oyuna gelin ve ardından hayatta kalmak, öğrenmek ve kaçmak bu oyunda yapmanız gerekenler.


Hard Time (Prison Sim) İndir (MOD, VIP Kilidi Açıldı)


Bir önceki android oyun Ball Blast APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar