Into the Dead 2 Para Hileli MOD APK [v1.65.0]

Puan: 4.40 (Oylar: 8)
Into the Dead 2 Para Hileli MOD APK [v1.65.0] 1 Into the Dead 2 Para Hileli MOD APK [v1.65.0] 2 Into the Dead 2 Para Hileli MOD APK [v1.65.0] 3 Into the Dead 2 Para Hileli MOD APK [v1.65.0] 4 Into the Dead 2 Para Hileli MOD APK [v1.65.0] 5 Into the Dead 2 Para Hileli MOD APK [v1.65.0] 6

Into the Dead 2 Para Hileli MOD APK [1.65.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Güçlü silahlar al ve hayatta kalmak için gereken her şeyi yap


Into the Dead 2 1.65.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Silahların ve arkadaşların ücretsiz yükseltilmesi (yalnızca eğitimden sonra dahil);
  3. Açık VIP fırsatları;
  4. Sınırsız cephane;
  5. Sonsuz klip (yeniden yüklemeden çekim).

Kurulumu: APK dosyasını kurduktan sonra zipten çıkardığınız OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın ve oyuna girin.

Into the Dead, zombi hayatta kalma aksiyon oyunlarına deli olanlara kesinlikle yabancı olmayan bir isim. Son derece çekici bir 3D hayatta kalma oyunu yaratarak, çekim ve hayatta kalma kombinasyonu nedeniyle dünya çapında birçok oyuncunun ateşli olmasına neden oldu. Ve bu başarıyı devam ettirmek için, yayıncı PIKPOK,  bu popüler dizinin ikinci bölümünü Into the Dead 2 geliştirmeye devam etti . Dünya zombi salgını tarafından tehdit edildiğinde ve hayatta kalan tek kişi siz olduğunuzda gerçekleşen ayar ile önceki sürümle aynı oynanışa hala sahip. İçinizde mevcut olan silahlarla, onlardan yararlanmalı ve zombileri yok etmek için tehlikeli yolları geçmelisiniz. Bu görevin geri dönüşünün PIKPOK tarihinde kesinlikle uzun bir adım olacağı söylenmelidir. 


Into the Dead 2 v1.65.0 MOD APK


Into the Dead 2 bizi garip vebaların bu kadar çok insanı korkunç zombilere dönüştürdüğü bir dünyaya götürecek. Hayatta kalanlara her zaman saldırmanın ve onları yemenin yollarını bulurlar. Şu anda ana karakter, birçok zombiyle çevrili alanda mahsur kalan eşi Halen'i bulmaya giden James adamdır. Eve giderken bir gece James'in kamyonu bir zombiye çarpar ve kontrolü kaybetmesine neden olur, arabası alabora olur ve James'in etrafı zombilerle çevrilidir. Şaşkına dönmesine rağmen, güçlü inancı ve geri dönme arzusu ayağa kalkmasına yardımcı oldu. Oyuncular James rolünü oynayacak ve ailesiyle yeniden bir araya gelme yolculuğunda ona yardım edecekler. Onları bulmak için hayatta kalacak mı? Oyunu tek apk olarak kurabilirsiniz. 


Into the Dead 2 1.65.0 Para Hile Apk


Into the Dead 2, çeşitli oynanışlara sahiptir ve son derece yenidir. karşılaştırılabilir. Oyunda, güvenli alanlara geçebilmek ve bir sonraki yolculuğunuza hazırlanabilmek için mümkün olduğunca koşmaya çalışmanız yeterli. Seviyeyi tamamlamak için geçmeniz gereken belirli mesafeler olacaktır. Ve bu yolculuğu tamamladığınızda, ailenizi bulmanız için size hikayenin bir parçası da verilecek.


Into the Dead 2 1.65.0 VIP Hile Apk


Ve tabii ki yolculuk hiç de kolay değil. Yolda çok sayıda ölümsüz yürüyüş olacak ve onlar da sizi yenmek ve yemek için aniden size doğru koşabilir veya zehir tükürebilir. Güvenli bir şekilde yaşayabilmek için, mümkün olduğunca çevik olmaya çalışın, atlatın, sallanın, sallayın ve onları rüzgar kadar hızlı geçirin. Ayrıca çok agresif zombileri yok edebilmek ve yolculuğunuzu kolaylaştırmak için yolda aldığınız silahlardan ve mühimmattan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.


Into the Dead 2 1.65.0 Mermi Hile Apk


Into the Dead 2'de, silahlar, patlayıcı el bombaları gibi kilidini açabileceğiniz birçok farklı silah olacak, bunlara iş yoluyla sahip olabilirsiniz. Onları işlemek için parçalar bulun veya bunları doğrudan mağazadan satın alabilirsiniz. Sahip olduktan sonra, yükseltmek için daha fazla bulmaca parçası bulabilir, güçlerini artırabilirsiniz. Oyun ekranında silahınız çok az cephaneye sahip olacak, yükseltme bunu iyileştirecektir. Ek olarak, silahlarınızı özel yeteneklerle donatabilirsiniz, bu da başlangıçta ve namluda toplanan cephane miktarını artırmalarına yardımcı olur. Ayrıca, yanlışlıkla bir zombi tarafından yakalanırsa ölümden kaçmak için bir hançer ile donatılmış olursunuz.


Into the Dead 2 Son Sürüm Apk Ücretsiz indir


Yolunuzdaki sahneler son derece gerçekçi ve son derece canlı olacak şekilde tasarlandı. Birçok farklı manzara ile vahşi alanları, çam tepelerini, ormanları, çiftlikleri, şehirleri görebileceksiniz. Ya da petrol sahalarını ve askeri üsleri kışlalara keşfedin. Etrafındaki her şey sessiz ve ıssız, gölge değil, sadece yolda yavaş yürüyen zombiler. Hepsi bir araya gelerek bir melankoli duygusu yaratır ve felaketin hayata neden olduğu mahvolur.


Into the Dead 2 APK hilesiz


Into the Dead 2'ye girmek, hikaye modu, hikaye yan hikayesi, günlük katliam ve ayrıca olay modu gibi birçok farklı oyun moduna sahip olacak. Cazip ödüller kazanmak için diğer oyuncularla rekabet etmeyi deneyimleyebilir veya zombileri kendi başınıza yok edebilirsiniz. Ayrıca köpeklerin resimlerini toplayabileceğiniz ve yeterli olduğunda onlara sahip olabileceğiniz bir refakatçi köpek sistemi de var. Bu köpekler, zombileri öldürmek için size çok fazla özel yardım sağlayacak. Ve tamamladığınızda son derece çekici hediyelerin kilidini açacağınız özel bir görev sistemi.


Into the Dead 2 Oyun indir Club


Oyunun sesi gizemlidir, sessiz bir alanla gizemlidir, ancak homurtular, çığlıklar ve nefes alan karakterlerle karıştırılır. Grafikler kasvetli, korku renklerinde. Zombilerin türleri son derece titiz ve ürkütücü tasarlanmıştır. Manzara, birçok farklı manzara ile son derece çeşitlidir, sıralı ve dönüşümlü olarak oyunculara gerçekten çok uzun bir yoldan geçme hissi verir. Aslında Into the Dead 2, oyunculara zombi çağında gerçekten hayatta olmak gibi gerçek bir deneyim sunuyor. Bu oyun türünü seviyorsanız, lütfen bu oyundaki ilginç şeyleri deneyimleyin.


Into the Dead 2 İndir (MOD, Para / VIP / Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun War Machines APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar