Manor Cafe Para Hileli MOD APK [v1.157.27]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Manor Cafe Para Hileli MOD APK [v1.157.27] 1 Manor Cafe Para Hileli MOD APK [v1.157.27] 2 Manor Cafe Para Hileli MOD APK [v1.157.27] 3 Manor Cafe Para Hileli MOD APK [v1.157.27] 4 Manor Cafe Para Hileli MOD APK [v1.157.27] 5 Manor Cafe Para Hileli MOD APK [v1.157.27] 6

Manor Cafe Sınırsız Para Hileli MOD APK [1.157.27] - Android için son sürümü ücretsiz indir. Cafe işletmeyi ve dizayn etmeyi sevenlere harika bir oyun


Manor Cafe 1.157.27 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hile
  2. DİKKAT: Bu MOD'u internet bağlantısı açıkken kullanırsan yasaklanabilirsin!

Pek çok genç için, belki de kafeler her zaman bir araya gelerek sohbet etmek ya da değiş tokuş yapmak ve ders çalışmak için ideal bir yerdir. Peki kafeler neden bu kadar çok insanı çekiyor? Elbette birçok lezzetli içeceğin olmasının yanında en büyük sebebi muhtemelen o kafelerin tasarımının gerçekten göz alıcı olmasıdır. Her kafenin kendine özgü rengi ve teması vardır; dekorasyon fikirlerinin çok fazla kopyası yoktur! Işıklar, masalar ve sandalyeler veya posterler, kitaplar ve müzik gibi detayların hepsi onlara renk katıyor! Peki, kendi kafenizi mi yaratmak istiyorsunuz? Neyi beğendiğinize ve ne istediğinize göre özel bir alan oluşturun? Dünyadaki veya en azından nerede çalıştığınızı tahmin etmek için insanların zevklerini anlayıp takdir edebilmenin yanı sıra, bu deneyimi yaşamak istiyorsanız Manor Cafe - GAMEGOS tarafından yayınlanan bir oyun sizin için uygun bir seçim olacaktır çünkü öğrenmeniz gereken çok şey var.


Manor Cafe v1.157.27 MOD APK


Hikaye açısından çok ağır ya da korku unsurları olan bir oyun olmadığı için oyunun genel rengi oldukça parlak ve saf, siyah detaylar çok karanlık görünmüyor. Oyunda karakterlerin sevimlilik tartışılmazdır kadar güzel 3D grafik, chibi tarzı ile kombine oyun için gerçek bir tanımı oluşturmak. Ayrıca, her karakterin kendine özgü özellikleri vardır ve neredeyse hiç kimse kimseye benzemez. Renklerin, kostümlerin veya aksesuarların hepsinin bir farkı var. Yaşlı bir adamdan ana karaktere, kıza veya fırıncıya kadar hepsi titizlikle bakılır - sadece görünüşte değil, aynı zamanda şüphe götürmez bir kişilik olarak da.


Manor Cafe 1.157.27 Para Hileli Apk


Müzik, Manor Cafe'yi daha farklı kılan faktördür. Melodik piyano müziği rahat ve hoş bir his yaratır. Tuşlar yumuşak ama derin bir şekilde çalınır ve oyuncuyu bir kafede veya caz kulübünde kaybolmuş hissettirir. Ayrıca, diğer sesler - özellikle alkışlar, daha kalın ve daha belirgin hale getirilir. Ek olarak, günlük detaylar da tamamen yayıncı tarafından eklenmiştir. Ve oyuncular kendi kafelerine tam erişime sahip olacaklar. Ne tür bir sandalye ve yere yerleştirileceğini veya ne tür bir halıyı seçmekten? Ne tür bir zemine sizin tarafınızdan karar verilecek? Ve paraya sahip olmak veya eşya toplamak için, efsanevi 3'lü eşleştirme motifiyle oyuna katılmanız gerekecek. Estetik göz ve yaratıcılıkla birleştirilen pürüzsüz oyun, gerçekten eşsiz ve güzel bir kafe yaratacaktır.


Manor Cafe 1.157.27 Yıldız Hileli Apk


Bazı oyuncular oyunun bekledikleri gibi olmadığından şikayet ediyor. Bunun bir maç-3 oyunu değil, harmanlama oyunu olacağını düşündüler. Çok fazla benzer oyun olduğunu düşünüyorlar ve oyundan yeni bir şeyler istiyorlar. Üstelik bazen oyuncular belli bir miktar para aldılar, ancak oyunun çözülmesi gereken bazı sorunları var. Oyuna tekrar girdiğimde, o para artık mevcut değil. Bu, oyun istikrarı hakkında oldukça büyük bir soruyu gündeme getiriyor. Ve her güncellemeden sonra, bazı oyuncular belirli miktarda seviye kaybederler, bu nedenle bazen yayıncıdan hoşnutsuzluk gösterirler.


Manor Cafe Hile Ücretsiz


Manor Cafe'yi telefonlarına indirmeye karar verirken oyuncuların akıllarında tutmaları gereken tek şey bu. Oyunun hala birçok kusuru olduğunu bilmek, bazen oyuncunun içini çekmesine neden olsa da, yayıncının getirdiği güçlerin yadsınamaz olduğunu söylemek zorunda. Manor Cafe, zekanızı kullanmanız gerektiğinde içinizdeki gizli yönleri ve kendi zevkinize göre sevimli bir kafe yaratmak için yaratıcılığınızı teşvik edecektir


Manor Cafe Apk Yıldız hilesi indir


Oyun hem daha çok hem de daha az zamanı olanlar için uygundur. Çünkü gün içinde bol bol boş vaktiniz varsa oyundaki karakterler arası sohbetleri dinleyebilirsiniz. Günlük yaşamla ilgili ilginç hikayeler muhtemelen sizi mutlu ve entegre hissettirecektir. Değilse, sadece bu üçlü eşleştirme oyunlarını oynamanız gerekir. Daha fazla oyuncuyu barındırma esnekliği. Manor Cafe hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde mevcuttur, bu nedenle oyunu deneyimlemek son derece kolaydır. Kendi alanınızı serbest bırakmak istiyorsanız, muhtemelen sizin için daha uygun olamayacak isim budur.


Manor Cafe İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki modlu oyun Block Craft 3D APK indirmek için tıklayın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar