Only One Elmas Hileli MOD APK [v1.288]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Only One Elmas Hileli MOD APK [v1.288] 1 Only One Elmas Hileli MOD APK [v1.288] 2 Only One Elmas Hileli MOD APK [v1.288] 3 Only One Elmas Hileli MOD APK [v1.288] 4 Only One Elmas Hileli MOD APK [v1.288] 5 Only One Elmas Hileli MOD APK [v1.288] 6

Only One Elmas Hileli MOD APK [1.288] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zafer için değil, hayatta kalmak için savaşırsın!


Only One 1.288 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
  2. Karakter Hilesi.Tüm Karakterlerin Kilidi Açıldı
Only One, gökyüzüne yakın bir kulede geçen, sihirli kılıcınızla düşmanlarla savaşacağınız ve onları yok edeceğiniz retro tarzı bir eskrim oyunudur. Bir düşman kalabalığının ortasında hayatta kalmak için savaşmalısın ve onlara karşı hiçbir destek olmadan sadece sen. Ayrıca, karakteriniz oyun içinde eğik çizgi hareketleri yapabilir, düşmanlara füze fırlatabilir ve onların saldırılarından kaçınmak için hareketleri manipüle edebilir.


Only One v1.288 MOD APK


Only One, Android cihazlar için en iyi ücretsiz ve en iyi mobil hack-and-slash oyunlarından biridir. Düşmanlarınızı yok etmek için şiddetli ve yorucu savaşlarda yenmek zorunda kalacaksınız ya da rakiplerinizi kuleden itip ölüme terk etmenin en kolay yolunu bulabilirsiniz. Ayrıca saldırılarını engellemek için düşman kalkanlarını yakalayabilir ve rakipleri en hızlı şekilde yenmek için özel yetenekler ve benzersiz stratejiler kullanabilir. Örneğin, ateş topunu saptırabilir veya yakına gidip rakibin saldırısını tamamen durdurmak için dev bir kasırga salabilirsiniz.


Only One Elmas Hilesi


Only One, kulenin tepesi olan özel bir arenada retro tarzı bir fantezi dövüşüdür. Kılıç ustaları, okçular, ateş topu atan sihirbazlar gibi küçük düşmanlar savaş alanında sürekli görünecek. Onları kovalamalı veya onları ölümüne kesmenin yollarını bulmalısın ve ayrıca onlardan güçlü saldırılardan kaçmalısın. 


Only One Para Hilesi


Oyun sanal kontrol düğmesini kullanır; yeşil kontrol çerçevesini gördüğünüzde, hareket etmek için baş parmağınızla basın, saldırı düğmesi sağda olacaktır. Düşmanınız öldüğünde, canlarınızı yenilemek, kalkanın gücünü artırmak gibi almanız için size hediyeler bırakacaklar; yukarıdaki hediyeler hayatta kalmanız için önemlidir.


Only One Hile Apk


Güç, oyunun para birimidir, bu nedenle oyuncuların bol miktarda güç elde etmek için düşmanlarını savaş alanından uzaklaştırmanın yollarını bulmaları gerekir. Devam et ve kes, it ve düşmanın ölmesini sağla, böylece gücü toplayabilirsin. Oyun ayrıca oyuncuların satın alıp savaşta kullanabilecekleri yeni eşyalar ve yetenekler sunacak. Oyunun öne çıkan özelliklerinden biri, her 10 seviyede bir patronla yüzleşecek ve savaşacaksınız, bu yüzden onunla yüzleşmek için iyi bir sağlık ve beceri hazırlamanız gerekiyor. Patron seviyesinin ötesine geçen her şey, daha sert HP'ye, daha güçlü saldırılara sahip olacak ve bu da kaotik ve yoğun kavgalarla sonuçlanacak.


Only One Apk indir


Only One'ın basit bir arayüzü var ama oyuncular için çok çekici. Kontrol düğmeleri, mevcut can sayısı, puanlar, güç vb. gibi oyundaki tüm seçenekler düzgünce düzenlenmiştir ve oynarken kullanımı kolaydır. Ayrıca oyunun sesi de derinlemesine ve duyguyla tasarlanmıştır, hepsi oyundaki ses efektleri ve ses, çeşitli savaşlarda oyuncuları cezbeden özgün ve ilgi çekici simüle edilmiştir.


Only One Apk dayi


Only One, oyuncunun beklentilerinin çok ötesinde bir derinliğe sahip heyecan verici. Aynı patronlarla yapılan büyüleyici savaşlar ve karakterlerin çeşitli yetenekleri oyuna büyük değer katıyor ve oyunun daha fazla oyuncu çekmesine yardımcı oluyor. Bu basit, eğlenceli ve tamamen ücretsiz bir fantezi dövüş oyunudur, eğlendirmek ve sonsuz kaotik savaşlara dalmak için uygundur.


Only One indir (MOD, Sınırsız Elmas / Karakter Hilesi)


Bir önceki android oyun Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar