Retro Garage Para Hileli MOD APK [2.10.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Retro Garage Para Hileli MOD APK [2.10.0] 1 Retro Garage Para Hileli MOD APK [2.10.0] 2 Retro Garage Para Hileli MOD APK [2.10.0] 3 Retro Garage Para Hileli MOD APK [2.10.0] 4 Retro Garage Para Hileli MOD APK [2.10.0] 5 Retro Garage Para Hileli MOD APK [2.10.0] 6

Retro Garage Para Hileli MOD APK [2.10.0] - son sürümü Android için ücretsiz indirin. Bir tamirci rolünü oynadığınızda, göreviniz tüm arabaları müşteri siparişlerinden onarmak ve yeniden yeni görünmelerini sağlamaktır.


Retro Garage 2.10.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Para Harcadıkça artar.

Oyunda araba yarışlarını düşündüğümüzde, genellikle son derece hızlı ve heyecan verici yarışlarla Asphalt 8 veya Need for Speed ​​gibi ünlü yarış oyunu türlerini düşünürüz. Ancak işler Retro Garage - Car Mechanic Simulator oyunundan farklı . Diğer yarış oyunlarından farklı olarak Retro Garage, tüm arabaları ve hatta yarış arabalarını onarabilen veya değiştirebilen yetenekli bir tamirci rolünü oynamanıza izin verir. Sizin işiniz, müşterilerinizden iş talepleri almak ve müşterilerinizi arabalarını tamir ederek tatmin etmek, böylece ödüllerinizi alabilmektir.


Retro Garage v2.10.0 MOD APK


Böylesine basit bir oynanışa sahip olan Retro Garage, benzersiz oynanışı nedeniyle dünyadaki birçok oyuncudan birçok olumlu eleştiriler aldı. Retro Garage - Car Mechanic Simulator, Google Play'de 4,5 yıldız gibi yüksek bir puanla çekici bir oyun haline geldi. Diğer platformlarda da şiddetle tavsiye edilmektedir. Sadece bu yıl eylül ayı sonunda piyasaya sürülmesine rağmen dünya genelinde 1 milyondan fazla indirildi. Retro Garage - Car Mechanic Simulator bu yılın sonunda cep telefonlarındaki en büyük oyunlardan biri haline geliyor.


Retro Garage 2.10.0 Para Hile Apk


Eşsiz oyun, Retro Garage'ın cazibe merkezlerinden biridir. Bir tamirci rolünü oynadığınızda, göreviniz tüm arabaları müşteri siparişlerinden onarmak ve yeniden yeni görünmelerini sağlamaktır. Oradan, o arabaları tamir ederek ekstra gelir elde edebilirsiniz; Hasarlı arabaları tamir edip kendi koleksiyonunuza koyabilir veya müzeye satabilirsiniz. Müze sergileyebilir; Retro Garage, her kişi için nasıl oynayacağınıza karar vermeniz için size birçok seçenek sunar.


Retro Garage Son Sürüm Apk indir


Bir otomobilde 50'den fazla parça bulunan bu parçalar, oyuncuların alışmasını, bu arabaları kolayca ve profesyonelce tamir edebilmesi için çevik olmasını gerektiren birçok kategoriye ayrılıyor. Oyunda iyi bir oyuncu olmak alışmak için bir haftayı bulabilir, yavaş yavaş bir araba tamirini tamamladığınızda veya yüksek fiyata bir araba sattığınızda son derece heyecanlı hissedeceksiniz. Bu oyunla harika bir deneyim olacak.


Retro Garage APK PARA Hilesi


Oyunun grafikleri hakkında, Retro Garage oynamak için amiral gemisi bir telefon gerektirmez. Oyunun çok dikkat çekici olmayan bir grafik arka planı var. Bununla birlikte, geliştirici oyuna çok sayıda lüks süper otomobil ve hatta yarış arabası dahil etti. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda oyunculara gerçek hayatta nispeten doğru bir şekilde simüle edilen çok sayıda bileşeni gösteriyor ve bu da bunu oyunun güçlü yönlerinden biri yapıyor. Yani Retro Garage - Car Mechanic Simulator bugün çoğu cep telefonu kullanıcısı tarafından kolayca erişilebilir durumda.


Retro Garage türkçe apk


Ancak son zamanlarda çıkan oyunlardan biri olan Retro garage - Car Mechanic Simulator hala bazı tamamlanmamış unsurlara sahip. Bununla birlikte, oyun hala geliştirme aşamasındadır ve her zaman geliştirici tarafından önümüzdeki dönemde pek çok gelecek vaat eden özellikle güncellenecektir. Yani Retro Garage, bu yıl kaçırmamanız gereken oyunlardan biri olacak.


Retro Garage - Car Mechanic Simulator (MOD, Sınırsız Para) İndir


Bir önceki android oyun League of Stickman APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar