Plants vs Zombies 3 Mega Hileli MOD APK [v1.0.15]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Plants vs Zombies 3 Mega Hileli MOD APK [v1.0.15] 1 Plants vs Zombies 3 Mega Hileli MOD APK [v1.0.15] 2 Plants vs Zombies 3 Mega Hileli MOD APK [v1.0.15] 3 Plants vs Zombies 3 Mega Hileli MOD APK [v1.0.15] 4 Plants vs Zombies 3 Mega Hileli MOD APK [v1.0.15] 5

Plants vs Zombies 3 Mega Hileli MOD APK [1.0.15] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların bitmek bilmeyen vahşi zombi sürülerini savuşturmak için bitkilerin yeteneklerini kullandığı mizahi ve yaratıcı bir strateji oyunudur.


Plants vs Zombies 3 1.0.15 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sonsuz güneş hilesi (bitki alırken harcanmaz);
  2. Sonsuz tacos ve Bitki Besini hilesi (kullanıldığında israf edilmez);
  3. Bitkileri yeniden dikmeden önce devre dışı gecikme.
En son bir ortodoks Plants vs. Zombies oyununa tanık olabildik, tanıdık bir kaleci oyunuyla 2013'te piyasaya sürüldü. O zamandan beri altı yıl geçti. O zamandan beri, Electronic Arts henüz klasik oynanışa sahip herhangi bir sürüm yayınlamadı. Aslında, farklı özelleştirilmiş oynanışa sahip birçok telefon oyunu var, ancak beklediğimiz gibi değil. Geçen haftaya kadar EA, Plants vs. Zombies 3'ü yayınlamaya devam edeceklerini söylediklerinde oyuncuları heyecanlandıran bazı hamleler yaptı.


Plants vs Zombies 3 v1.0.15 MOD APK


Bu bilgi, popüler oyun forumlarının yanı sıra sosyal ağlarda da büyük yankı uyandırdı. Şimdiye kadar Beta sürümünü test edebilirsiniz. DLC birçok saygın yerde yayınlandı; örneğin Google Play'e yükleyebilirsiniz. Fakat daha hızlı ve kolay bir şekilde kurmak isterseniz apk dosyasının bulunduğu bir link koyduk. 


Plants vs Zombies 3 Bitki Hilesi


Aslında oyun, Android platformunda henüz bir test sürümünü yayınladı; iOS'ta piyasaya sürüldüğü hakkında hiçbir bilgi yok. Genel olarak oyunun gelişimi doğrultusunda yapımcılar sadece ilk bilgileri veriyor. Sadece oyunu oynayın ve sonraki eylemlerini beklemeye devam edin.


Plants vs Zombies 3 Güneş Hilesi


Elbette “Plants vs. Zombies 3”, kardeşleriyle aynı ücretsiz oynanabilir sürüm olacak. Ana özelliklerin ve oynanış dokuzunun kilidi açıldığından, oyuncular hiçbir şeyden çekinmeden özgürce tadını çıkarabilirler. Ancak EA'nın alışkanlıkları ile 99,99 dolara kadar birkaç uygulama içi satın alma ekleyecekler. Hayranıysanız ve tüm premium özelliklerin keyfini çıkarmak istiyorsanız, harcayın.


Plants vs Zombies 3 Para Hilesi


Plants vs. Zombies 3 ile her şey yapıldı. Temel olarak, oyunu rahatça oynayabilirsiniz. Android'de Plants vs. Zombies 3 için alfa öncesi bir yapı olarak piyasaya sürüldü. Oyuncular hızlı bir şekilde indirebilir ve hemen test edebilir, ancak bazı sınırlamalar vardır. Şu anda, hızlıysanız, yine de bu sürece katılabilirsiniz. Biraz daha yavaşsa, resmi çıkış oyunundan önce birkaç ay daha bekliyor olabilir.


Plants vs Zombies 3 Apk hilesiz


Avantajları ile denemesi biraz zaman alıyor, yenilikler ve güncellemeler kesinlikle oyuncuları oyun hakkında garip hissettirecek. Dolayısıyla bu test muhtemelen yayıncının daha fazla oyuncunun önerilerini alma zamanıdır. Resmi olarak piyasaya sürüldüğünde oyun ile oyuncu arasındaki etkileşim daha iyi olacak, dövüş, takım koordinasyonu gibi unsurlar da tamamlanmış olacak.


Plants vs Zombies 3 Elmas Hilesi


Aslında, oyunun gösterdiği her şey hala oldukça yarım yamalak; oyunun etrafındaki arka plan hala bulanık. Aslında oyun yapımcısı bu içeriği bir teste tabi tutmak istemiyor. Bu sefer oyunun çekiciliğinin ana unsuru olan oyunun savaş özelliklerini başlatmaya odaklandılar. Bunu deneyimlediğinizde, oyunun nasıl çalıştığını hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz. 


Plants vs Zombies 3 apk indir


Yeni mekanizmalar ve yeni karakterler, oyuncuların deney yapabilmesi için tam potansiyellerini gösterecek. Deneyimli oyuncular için nesneler arasındaki etkileşimli hataları hemen tespit edeceklerdir. Bu, oyunun normal oyunculara ulaşmak için mükemmel bir sürüme sahip olmasını sağlayacaktır.


Plants vs Zombies 3 apk Son sürüm


Bunun önceki iki versiyonunu oynadıysanız, tanıdıklarınızı çabucak tanıyacaksınız. Çünkü “Plants vs. Zombies 3” mekanizmasında önemli bir değişiklik yok, daha ziyade serinin önceki iki bölümünde var olan şeylerin bir koleksiyonu var. Oyuncular, her şeyin bir kaleci oyunu gibi işlediği bir savaşa katılacaklar. 


Plants vs. Zombies 3 APK Dayı


Zombi salgını olacak ve sahibini öldürmek ve beyinlerini yemek için sürekli avluya dökülecekler. Her şey çaresiz gibi görünüyor ama ağaçların sevgisi sayesinde artık onlar yetiştiriyor ve koruyorlar. Bu, ev sahibini koruyan şehrin son duvarı. En korkunç salgınlardan biri günümüze kadar intikal etmiştir.


Plants vs. Zombies 3 Hile Apk


Çoğunlukla, oyuncular evi korumak için farklı ağaç türlerini sürükleyip bırakmak gibi şeyler yapmaya devam ediyor. Değişim, daha önce salınan bitkilerle etkileşime girerek birçok farklı bitkinin doğacağı gerçeğiyle gelecek. Gelecek nesil, kullanımında daha yüksek bir güç türü, son derece özelleştirilebilir ve karmaşıklık taşıyacaktır. Sonunda yeni bir özellik – tacolardan özel bir yetenek elde edebilirsiniz. Ancak EA, gücü hakkında henüz tam bilgi vermedi.


Plants vs. Zombies 3 indir (MOD, Sınırsız Güneş Hilesi)


Bir önceki android oyun Moonlighter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar