TUB Mega Hileli MOD APK [v0.4.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
TUB Mega Hileli MOD APK [v0.4.9] 1 TUB Mega Hileli MOD APK [v0.4.9] 2 TUB Mega Hileli MOD APK [v0.4.9] 3 TUB Mega Hileli MOD APK [v0.4.9] 4 TUB Mega Hileli MOD APK [v0.4.9] 5 TUB Mega Hileli MOD APK [v0.4.9] 6

TUB Mega Hileli MOD APK [0.4.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Herhangi bir oyun nesnesinin manipülasyonuna dayalı büyük bir fiziksel çevrimiçi sanal alan. En iyi klasik sanal alan.


TUB 0.4.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı modu
  2. Tanrı Modu Araç
  3. Sonsuz mermi hilesi
  4. Yeniden Yükleme Yok
  5. Görünmez Oyuncu
  6. Sahte ölüm
  7. Hayalet araba hilesi
  8. Anti Tekme
  9. Reklamsız
Sandbox simülasyon oyunları, çok oyunculu oyunları aynı anda eğlendirmek için her zaman benzersiz ve etkileyici bir oynanışa sahiptir. Bu oyunların en güzel yanı, insanların sevdikleri her şeyi inşa etmelerine ve onlarla eğlenmelerine olanak tanıyan özellik ve işlevlerin her birinde saf yaratıcılıktır. Bu oyunlarda, TUB her açıdan mükemmel bir seçimdir çünkü oynanışı sonsuzdur ve oyuncuların keşfedip eğlendireceği birçok cazibe merkezi vardır. Ayrıca oyun, oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmeleri için mükemmel bir fırsat olan çevrimiçi çok oyunculu işlevselliği sunacak.


TUB v0.4.9 MOD APK


TUB, en iyi simülasyon oyunlarından biri haline gelebilecek birçok faktörün mükemmel bir birleşimidir. Herhangi bir alanı vurgulamıyor, ancak aynı anda birçok farklı şeyi kapsıyor ve oyuncular, sevdikleri her şeyi inşa etmek için özel içerik ve araçlara daha fazla erişime sahip olacak. Buna ek olarak, oyun gerçekçi ve canlı 3D grafikler sunacak ve oyuncuların birçok özel bakış açısıyla bir dünyayı keşfetmelerine olanak tanıyacak. Oyun, çeşitli görsel efektlerin yanı sıra grafikleri ve fiziksel sistemi ile oyuncuları şaşırtacak. Sadece grafikleri değil, oyuncuların sonsuz ve zengin bir hayal gücü ile dilediklerini tasarlamaktan keyif aldıkları oyuna arkadaşlarıyla birlikte katılma fırsatı bulacaklar.


TUB Mermi Hilesi


Sonsuz bir dünyada, oyuncuların kendi tarzlarında keşfetmek için birçok seçeneği olacak ve oyun, oyuncuların tam olarak keşfetmesi için birçok özel öğe sunacak. Birincisi, sorunsuz ve esnek kontrol mekanizması ve her şeyi kolaylıkla oluşturmak için mükemmel alet kullanan sistemdir. Her şeyden önce oyuncular, her bir kişinin kontrol stiline bağlı olarak kontrol mekanizmasını geniş ölçüde özelleştirebilir. Ayrıca, oyuncular çeşitli araçlara maruz kaldıklarında kontroller değişir ve onlara kendi tarzlarına uyacak şekilde deneyimlemek ve kişiselleştirmek için geniş bir seçenek sunar. Son olarak, oyuncu hala rahat değilse BT kontrolörlerine bağlanabilir ve oyun çok çeşitli cihazları destekleyecektir.


TUB Araba Hilesi


Oyun, oyuncu için herhangi bir tasarıma sahip değildir, ancak onlara yapı malzemeleri ve diğer unsurlar hakkında çok miktarda içerik sağlar. Bu oyunda oyuncular sevdikleri her şeyi inşa edebilir, hatta inşa etme yetenekleriyle bir ev veya şehir yaratabilirler. Bunun yanı sıra oyun, oyunculara birçok özel sistem sunarak, yapı mimarisinde ve daha pek çok konuda daha hızlı ilerlemelerine yardımcı olacak. Oyundaki her şey, oyuncunun her şeyi mükemmel bir şekilde inşa etmesini ve blokları ve çevredeki malzemeleri yerleştirirken mutlak bir hassasiyete sahip olmasını sağlayacaktır. Oyuncular isterlerse araçlar veya bilim kurgu tasarımları gibi çeşitli mekanik yapılar bile yapabilirler; Her şey sınırsız ve oyuncular için ilerledikçe veya her mekanizmayı kavradıkça karar vermeleri için ücretsizdir.


TUB Apk Hile


TUB, oyuncuların inşa etmesi veya eğlenmesi için birçok öğeye ve mutlak özgürlüğe sahip olduğundan, tüm sandbox oyunlarının özü olarak kabul edilir. Başka bir deyişle, oyunun herhangi bir kuralı yoktur ve sadece oyuncu hayal gücü ile her şeyi tek başına inşa eder. Bu nedenle, oyunda herhangi bir görev sistemi olmayacak, ancak fiziği etkileyici ve oyuncuların her şeyi her zamankinden daha canlı hale getirmesi için derinliğe sahip. Oyuncular ayrıca çevrimiçi oturumlara katılabilir veya sahip oldukları her şeyle eğlenerek ve isyan ederek kendi kendilerine ev sahipliği yapabilirler. Sahibinin kurallarına bağlı olarak, oyuncular istedikleri her şeyi yapmanın tadını çıkarabilir, hatta şehri çeşitli silahlarla havaya uçurabilirler.


TUB Apk indir


TUB, oyuncuların derinlere dalmaları için herhangi bir motivasyona sahip değildir; bunun yerine, oyuncuların çevreden ve diğer oyunculardan bulabilecekleri sonsuz eğlencedir. Ayrıca oyun, dev bir dünyaya uyum sağlamak için mükemmel şekilde optimize edilmiş olsa bile canlı ve gerçekçi 3D grafiklere sahiptir. Oyundaki her şey, özellikle görseller, her kişinin tercihlerine göre özelleştirilebilir ve kişiselleştirilebilir. Bu nedenle, oyun, oyuncuların zevk alması için her şeyi en canlı ve dürüst bir şekilde tasvir edecektir. Görsel öğelerin yanı sıra, oyunun fizik sistemi, ortamdaki her şeyin hareketini mizahi veya ilgi çekici hale getirir ve vurgular.


TUB Son Sürüm apk


Sandbox simülasyon türü genellikle oyuncuların uzun süre bağlı kalabileceği birkaç faktöre sahiptir. Yine de sundukları eğlence ve heyecan neredeyse sonsuz ve hatta kalite dolu. Aynı zamanda TUB'ın etkileyici bir özelliğidir ve oyun, oyuncuların arkadaşlarıyla alay etmekten veya yaratıcılıklarından en çılgın şeyleri birlikte yapmaktan zevk almaları için çevrimiçi bir mod sunar.


TUB – Çok Oyunculu Sandbox indir (MOD, Sonsuz Mermi Hilesi / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Cube Surfer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar