Zombie Hospital Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.9.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Hospital Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.9.0] 1 Zombie Hospital Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.9.0] 2 Zombie Hospital Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.9.0] 3 Zombie Hospital Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.9.0] 4 Zombie Hospital Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.9.0] 5 Zombie Hospital Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.9.0] 6

Zombie Hospital Tycoon Para Hileli MOD APK [1.9.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İyileşmek ve para kazanmak için benzersiz stratejiler oluşturun. Hastanenizde bir pandemi salgını olmaması için özen gösterilmelidir.


Zombie Hospital Tycoon 1.9.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
(harcadığınızda asla azalmaz)

Dünya virüsün patlak vermesiyle şaşkına döndü. Şehirdeki tüm tesisler harabeye döndü ve şimdi zombiler her yere saldırdı. Bir dizi insanın değişmesine ve tehlikeli hastalıklara yakalanmasına neden olur. Zombie Hospital Tycoon'a katılırken, savaşmak için değil, virüs bulaşmış bir dizi insanı iyileştirmenin bir yolunu bulmak için bir strateji bulmalısınız. Zombileri tekrar insanlara dönüştürecek bir tedavi bulun. Bu dünyadaki tüm insanların yönetimine ve tedavisine hazır mısınız? Hastanenin boş iş adamı ol ve hemen işine başla.


Zombie Hospital Tycoon v1.9.0 MOD APK


Toplumda bir zombi pandemisinin patlak vermesini ve yayılmasını önlemek için bir şeyler yapmanız gerektiğini anlamanın zamanı geldi. Oyuncular, kıyamet sonrası zombi dünyasındaki insanların enfeksiyon durumunu izleyebilmek için hastane tesisleri inşa etmelidir. 


Zombie Hospital Tycoon Para Hilesi


Bu, virüsün Zombie Hospital Tycoon'da dünyaya girmesini önemli ölçüde durdurabilir. Bu oyuna gelirken, tedavi kalitesini en iyi şekilde artırmak için hastanedeki hizmetleri geliştirmeye ve yükseltmeye dikkat etmeniz gerekiyor. Birincisi, ilaçlar için arıtma alanıdır ve onu hastanede en iyi yere yükseltir.


Zombie Hospital Tycoon Altın Hilesi


Oyuncular, hastanenizin her alanının, her köşesinin her zaman temiz olduğundan emin olmalıdır. Hastaların ve personelin ruh halini her zaman rahat ettirir ve hastalığın olumlu yönde dönüşmesine katkı sağlar.


Zombie Hospital Tycoon Elmas Hilesi


Oyunun başından itibaren bir şeye dikkat etmelisiniz. Adımları dikkatlice düşünmeli ve şöminenin yanında çalmak için TV, kanepe ve hatta gitar gibi çeşitli ev aletleri satın alarak hastaneyi evinizdeki kadar konforlu hale getirmelisiniz. Bir kez orada, hastanız mutlu olacak ve içindeki canavardan ayağa kalkacak.


Zombie Hospital Tycoon apk hile


Zombie Hospital'da her şeyi tek başınıza yapıp mükemmel sonuçlar alamazsınız. Oyuncu hastaneyi yönetemez ve iyi stratejiler geliştiremez ve aynı anda hastalığı tedavi edemez. Hastanede tedaviyi daha hızlı yapabilmek için çok sayıda personel istihdam etmelisiniz.


Zombie Hospital Tycoon Apk android Oyun Club


İşe aldığınız çalışanların belirli pozisyonlara ve yeteneklere sahip olduğundan emin olun. Stratejiye ve personelin hastaneye katkısına bağlı olarak birçok farklı seçenek sunacaksınız. Oyuncular onları birçok farklı pozisyon için işe alıp kovabilir ve tıbbi personel, bilim adamları veya bakıcılar olabilir.


Zombie hospital android oyun Club


Zombiler, İnsanları korkutan bir şeydir ve aynı zamanda en tehlikeli patojendir. Zombi Hastanesinde hastalara düzgün bakabilmeleri için işi herkese dağıtmalısın. Aksi halde sinirlendiklerinde onları kontrol edemezsiniz. Tüm hastaneyi ısırabilirler ve sonra sağlık personeli bile uğursuz bir patojendir. Hastaları her zaman stratejik olarak alın ve oynamalarına ve doğru şekilde yemelerine izin verin.


Zombie Hospital Tycoon Apk indir


Bu oyunda sahip olduğunuz hastanenin her unsuru, hizmet odasının kalitesi ile ilgilidir. Hastane hizmetlerine akıllıca yatırım yaparsanız, sizinki dahil herkesin güvenliğinin garanti altına alınacağından eminim. 


Zombie Hospital Tycoon Apk Dayı


Açıkçası, oyuncular hastanedeki her odayı iyileştirmek için güçleri yükseltmeli, geliştirmeli ve korumalıdır. Rekreasyon alanından her şeye dikkat edin, özellikle envanterde kalan ilaç miktarını kontrol edin. Bu oyunda yapmanız gereken her şey çok ve çok eğlenceli.


Zombie Hospital Tycoon indir (MOD, Para - Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Startup Empire - Idle Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar