Pixel Worlds MMO Sandbox Mega Hileli MOD APK [v1.7.30]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pixel Worlds MMO Sandbox Mega Hileli MOD APK [v1.7.30] 1 Pixel Worlds MMO Sandbox Mega Hileli MOD APK [v1.7.30] 2 Pixel Worlds MMO Sandbox Mega Hileli MOD APK [v1.7.30] 3 Pixel Worlds MMO Sandbox Mega Hileli MOD APK [v1.7.30] 4 Pixel Worlds MMO Sandbox Mega Hileli MOD APK [v1.7.30] 5 Pixel Worlds MMO Sandbox Mega Hileli MOD APK [v1.7.30] 6

Pixel Worlds MMO Sandbox Mega Hileli MOD APK [1.7.30] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok heyecan verici macera yaşamanıza, birçok değerli eşya almanıza ve yol boyunca birçok arkadaş edinmenize olanak sağlayacak.


Pixel Worlds 1.7.30 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. Mod Menüsü:
 2. Ad Sahtekarlık Devre Dışı
 3. Tanrı Modu “Hile Karşıtı Bazen Sizi Öldürebilir”
 4. Anti-Swim
 5. Anti-Bounce
 6. Anti-Wind
 7. Anti-Pinball
 8. Anti-Elastik
 9. Anti-Asansör
 10. Anti-Trambolin
 11. Anti-Deflektör
 12. Seti Çalışma Hızı x0 – x5 “Yüksek Hız Seni Tekmeleyecek”
 13. Yumruk Hızını Ayarla x0 – x3 “Yüksek Hız Seni Tekmeleyecek”
 14. Zıplama Modunu
 15. Ayarla Yerçekimini
 16. Ayarla Oyuncu Durumunu Ayarla “Yönetici Paneli Yasaklanabilir”
 17. BALIK HACK
 18. Yarı Otomatik Balık
 19. Normal Balık Hilesi
 20. GÖRSEL
 21. Arka Plan
 22. Ayarla Hava Durumu
 23. Ayarla Işıklandırma
 24. DÜNYAYI
 25. Düzenle
 26. Işık Daima Açık
 27. Sis Daima Kapalı
 28. Tuzak Daima Kapalı
 29. MISC
 30. Anti-AFK Tekme
 31. Seti Yüzer Boyut x1 – x5
 32. Daima Yüzer
 33. Anti-Pick
 34. Anti-Checkpoint
 35. Anti-Portal
 36. Anti-Kelime Sansürü
 37. Tohumu Havaya Yerleştirin
 38. Reçete
 39. Kilidini Aç Eğitim Hareketi

Pixel Worlds, tutkunuzun keyfini sonuna kadar çıkarmanıza izin veren ücretsiz bir oyundur. Her şeyi istediğiniz gibi inşa etme özgürlüğüne sahipsiniz. Oyunun sunduğu heyecan verici özellikler ile eğlenceli ve fantastik bir eğlence alanına sahip olacak, zihninizi rahatlatacak ve programdan birçok anlamlı hediye alacaksınız. Bu oyunda en iyi oyuncu olmak için tüm bilginizi kullanın.


Pixel Worlds v1.7.30 MOD APK


Pixel Worlds'e geldiğinizde, bir çiftlik inşa etme ve yaratma adımlarında tasarım becerilerinizi göstereceksiniz. Çiftçilere hayvanları en rahat şekilde yetiştirebilecekleri bir yer vererek hem biçim hem de kalite açısından güzel bir şekilde inşa etmeniz yardımcı olacaktır. Ayrıca, çiftliği daha eksiksiz ve görkemli hale getirmek için daha fazla eşya ve yüksek kaliteli mobilya satın almanız ve sağlamanız gerekiyor.


Pixel Worlds Para Hilesi


Üstelik, çiftçilik ve çiftçilik sürecinde, ender değerli taşları bulma şansına sahip olacak ve aynı zamanda değerli eşyaları toplama şansına sahip olacaksınız. Bunları ekstra gelir elde etmek için satabilir veya başka herhangi bir varlıkla ticaret yapmak ve takas etmek için kullanabilirsiniz.


Pixel Worlds Apk hile


Pixel Worlds sizi birçok yeni ve heyecan verici macerayla şaşırtacak. Bu yolculukta zindanda birçok dev canavarla savaşmanız gerekiyor. Zorlayıcıdırlar ve size hızlı bir şekilde saldırırlar, bu nedenle tetikte olmanız ve durumu ustaca ve esnek bir şekilde ele almanız gerekir. Ayrıca, çiftliğinizde size yardımcı olabilecek birçok nadir eşya da toplayacaksınız. Her birinin nasıl oynadığına bağlı olarak, bu heyecanlı ve eğlenceli savaşlarda farklı deneyimler yaşayacaksınız.


Pixel Worlds Apk son Sürüm


Pixel Worlds ekonomisi, insanlar ve dünya topluluğu tarafından yürütülecek ve yönetilecektir. Burada, gelirinizi artırmak ve ekonominizi geliştirmek için istediğiniz herhangi bir üründe ticaret yapabilirsiniz. Diğer birçok oyuncuyla kıyafet, ekipman veya diğer değerli eşyaları değiştirebilirsiniz. Üstelik tüm ürünlerinizin fiyatını belirleme hakkına sahipsiniz.


Pixel Worlds elmas Hilesi


Ancak bunun yanında dikkatli olmanız ve her durumda önlem almayı da bilmeniz gerekir. Diğer oyuncular da sizinle aynı şeyi yaptığı için onlar da yaptıkları işlemlerden kazanç bekliyorlar. Bu yüzden daha dikkatli olmalısınız, yoksa onların iş tuzağına düşer ve yanlış yönlendirilirsiniz. Beklenen sonuçları elde etmek için belirli bir pazarlama stratejisi geliştirirken yenilikçi ve net bir zihne sahip olmanız yardımcı olacaktır.


Pixel Worlds İndir gezginler


Pixel Worlds, karakterlerinizi istediğiniz gibi kurmanıza ve düzenlemenize olanak tanır. Karakterinizi daha güzel ve güzel kılmak için şapka, giysi, ayakkabı ve diğer birçok mücevher parçası gibi ürünleri üretin ve bulun ve takas edin. Hepsi olağanüstü yüzler ve yeni özellikler getiriyor, birçok oyuncunun bu inanılmaz karakter kadrosundan tamamen mutlu ve heyecanlı olmasına neden oluyor. Her karakterin farklı kişilikleri olacak ve en iyi kıyafeti giymelerine yardımcı olmak için onların tercihlerine güvenmelisiniz.


Pixel Worlds APK 1.6 60


Bu oyunu oynadıktan ve tüm görevleri yaptıktan sonra çok eğlenecek ve birçok yeni bilgi edinecek, ticaret, üretim ve daha pek çok konuda çok fazla deneyim kazanacaksınız. Ayrıca her stresli çalışma saatinden sonra rahatlayabilecek, bunun yerine bol ve keyifli bir enerji kaynağı alacaksınız.


Pixel Worlds Apk indir


Güzel bir çiftlik oluşturun ve onu en iyi şekilde geliştirin. Eğlenceli ve benzersiz maceralara atılın. Keskin ve güzel karakter görüntüleri ile canlı bir arayüzün keyfini çıkarın. Ticaret ve üretim yoluyla zevk almaktan çekinmeyin. Oynayın ve dünyanın her yerinden birçok arkadaşınızı tanıyın.


Pixel Worlds indir (MOD Menu, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Farming USA APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar