Terraria Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.4.4.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Terraria Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.4.4.5] 1 Terraria Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.4.4.5] 2 Terraria Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.4.4.5] 3 Terraria Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.4.4.5] 4 Terraria Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.4.4.5] 5 Terraria Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.4.4.5] 6

Terraria Ölümsüzlük Hileli MOD APK [1.4.4.5] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Minecraft tarzı oyunları oynayanların yabancılık çekmeyeceği harika bir oyun.


Terraria 1.4.4.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki seçeneklere sahip olan mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  1. Ölümsüzlük (sağlığınız bitse bile ölmezsiniz);
  2. Yüksek hasar;
  3. Envanterinizi açın ve maksimum yığınını elde etmek için bir öğe seçin;
  4. Tek tek öğeleri (silahlar ve zırh gibi) paylaşabilirsiniz.

Bazen Minecraft'ın nerede başladığını merak eden insanlar var mı? Terraria Hilesiz onlar için cevaptır. Bu, hayatta kalma oyununun en çok hayranı olmak için oyuna ilham veren oyundur. Terraria'da bulabileceğiniz neredeyse her şey zaten çok tanıdık geliyor. Yalnızca 2B'de yalnızca bir şey gösterilir. Elbette bu oyun için beklediğiniz orijinal deneyim budur.


Terraria v1.4.4.5 MOD APK


Terraria serisi, en ilkel malzemelerden yapılmış basit bir oyundur. Sadece bu formatta tadını çıkarabilirsiniz. Minecraft'ın bir yükseltmesini oynamayı umuyorsanız, kesinlikle hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Oyuncu dostluğuyla, her şeyi düzgün bir şekilde gösterme şeklini sevmemiz gereken bir düşürme grafik sürümüdür. Oyundaki karakterler basit bir şekilde tasarlanıyor, sadece karakterleri en basit şekilde gösteriyor gibi görünüyor. Sadece karakterinizin kim olduğunu tanıyabilirsiniz, hiçbir ayrıntı çok açık değil. Ancak oyunda görünen karakter sayısı da oldukça fazladır. Bu dünyadaki inanılmaz çeşitlilik, keşfetmeye değer saatlerce oyun sunuyor.


Terraria 1.4.4.5 Ölümsüzlük Hile Apk


Terraria gibi bir oyun çok çeşitli konular için uygundur. Bu nedenle, oyuncular birlikte özgürce oynayabilir veya daha fazla arkadaşını oyunu oynamaya davet edebilir. Hayatta kalma oynanışı da öğrenmesi kolaydır, böylece mümkün olduğunca çok insana tavsiye edebilirsiniz. İnternet bağlantısı sayesinde bir dünya aynı anda birçok karakteri barındırabilir. Dünyanız, birlikte bir şeyler inşa eden 7 oyuncuyla bağlantılı olabilir. Bu insanlarla bağlantı kurmanın 3 yolu var.


Terraria 1.4.4.5 Yüksek Hasar Hile Apk


İlk olarak, oyuncular Yerel Wifi sayesinde arkadaşlarını birlikte oynamaya davet ediyor. Bu şekilde, herkes bir wifi modemde oynarken performans en yüksek seviyededir. Cihaz-cihaz üzerinden çevrimiçi Wifi barındırılan oyunlar, uzakta yaşayan ancak yine de aynı dünyada birlikte oynamak isteyenler için iyi koşullar yaratacaktır. PC için Mobil Terraria Dedicated Server, oyuncuların çapraz platform oyunları oynayabilecekleri bir yerdir. Açık dünya oyununun tasarımıyla, ne kadar çok insan katılırsa, oyun o kadar eğlenceli olur.Terraria 1.4.4.5 Sağlık Hile Apk


Önceden, Terraria yalnızca çok az sayıda fanla oluşturulmuştu, bu nedenle denetleyici çok dikkatli değildi. Ancak, daha fazlası oynamaya başladıkça işler gerçekten değişti. 505 Games Srl, mobil versiyonunu piyasaya sürdüğünde onu platform için daha uygun hale getirdi. En bariz olan şey, kontrol sistemine alışmanın daha kolay hale gelmesidir. Kontroller ve savaş, günümüzde popüler oyunlarda yaygın olarak görülenlere benzeyecek şekilde düzenlendi. En önemli şey, temel öğelerin ekranın sol tarafında gösterilmesidir. Bu sayede oyuncular, maceralarında getirdikleri eşyaları yeni diyarlara hızla değiştirebilirler.Terraria Son Sürüm Apk indir


Dahası, son yamada oyuncular oyun kumandasının düzenini ellerine uyacak şekilde özelleştirebildiler. Bunlardan bazıları sayesinde birçok kişi oyunla en iyi deneyimi yaşayacak. Birçok farklı cihaz yüksek uyumluluk sağlayabilir, oynatıcılarıyla iyi etkileşim kurabilir. Ek olarak, maksimum ekran bağımlılığı elde etmek istiyorsanız, bir Bluetooth oyun pedi ekleyebilirsiniz. Bu modda oynamak görünürlüğünüzü en üst düzeye çıkaracaktır. Canavarlarla dövüşmek de çok daha kolaydır.


Terraria Full Apk 2022


Önceden, mobil cihazlar için Terraria sadece küçük bir alandı. Bu nedenle, bu platformdaki oyuncular, oyundaki içerik çok hızlı bittiği için genellikle çabuk sıkılırlar. Şu anda, oyundaki dünya genişletildi ve oyuncuların kendilerine uyacak boyutu seçmelerine izin veriyor. Küçük / Orta / Büyük boyutlarda oyuncular oyun oynamak için harcadıkları zamanı buna göre ölçebilirler. Oyunun büyük boyutu, PC sürümüyle aynı boyuta ve karmaşıklığa sahip olacaktır. Arkadaşlarınızla internet üzerinden oynamak için en büyük haritayı seçmek, oyuncular için kesinlikle en ilgi çekici çapraz platform deneyimidir.


Terraria Apk Son Sürüm Hilesiz


Minecraft'tan farklı olarak Terraria, gerçekten RPG dövüş oyununa dayalı bir oyundur. Burada, oyuncu canavar öldürme macerasında bir şövalyeyi kontrol ediyor. Macera sırasında size saldırmaya hazır 300'den fazla düşman türü var. Türleri ve güçleri farklıdır, bu nedenle büyük olasılıkla birçok kez mağlup edileceksiniz. Bununla birlikte, rezerve etmek için birçok canınız da var; Onları boşa harcamayın. Bunların arasında 15 patron, geçtiğiniz her konumun destansı sonu olacak. Çok güçlü olacaklar ve güç kullanım becerilerinize meydan okuyacaklar. Ayrıca oyunda sürekli olarak gerçekleşen birçok olay, oyuncuları birçok yere ve birçok benzersiz duruma yönlendirecektir. Etkinlikleri kazandığınızda, kesinlikle iyi ödüller alacaksınız. Genellikle, gelecek maceralarınız için son derece yararlı ekipman olacaklardır.


Terraria'yı İndir (MOD, Mega Hile / Ölümsüzlük)


Bir önceki android oyun olan Hungry Shark Evolution APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar