CSR Classics Para Hileli MOD APK [v3.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
CSR Classics Para Hileli MOD APK [v3.1.0] 1 CSR Classics Para Hileli MOD APK [v3.1.0] 2 CSR Classics Para Hileli MOD APK [v3.1.0] 3 CSR Classics Para Hileli MOD APK [v3.1.0] 4 CSR Classics Para Hileli MOD APK [v3.1.0] 5 CSR Classics Para Hileli MOD APK [v3.1.0] 6

CSR Classics Para Hileli MOD APK [3.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Pek çok nostalji barındıran tarihsel değerler, 60 yıl öncesine dayanan arabalar, 60'ların otomobil endüstrisindeki efsanevi arabalar


CSR Classics 3.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Araba hilesi. Tüm arabaların kilitleri açık.
CSR Classics - Bir zamanlar dünyadaki otomobil üretim endüstrisinin sembolü olan klasik otomobiller için bir yarış oyunu türü, ünlü isimler bir süredir yağmur yağıyor. Artık bu ünlü arabaları pistte sürebilir, koşabilir ve şehri gezebilirsiniz. Bu, NaturalMotion Games tarafından piyasaya sürülen bir yarış oyunu sürümüdür.


CSR Classics v3.1.0 MOD APK


Otomotiv imalat endüstrisinin en deneyimli ve deneyimli kişiler tarafından yapılmıştır. Pek çok nostalji barındıran tarihsel değerler, 60 yıl öncesine dayanan arabalar, 60'ların otomobil endüstrisindeki efsanevi arabalar: Pontiac, Shelby, Ford GT40, Plymouth Superbird. Ve Dodge, Ford, Mercedes, BMW, Chevrolet, Shelby Mustang GT500, Plymouth ve daha fazlasının diğer klasik modelleri de var. En sevdiğiniz arabalarla sizi tatmin edeceklerinden eminler. CSR Classics, dünya otomobil üretiminin birçok kilometre taşına işaret eden 50'den fazla klasik ve modern otomobil içerir. Her araba modeli, her dönemin tarihi ve kültürü ile dolu bir hikayedir. Bir sonraki heyecanlı yarış için hangi arabayı seçeceksin?


CSR Classics 3.1.0 Para Hile Apk


Sevgili arabanızı eski halinden en havalı arabalara yenilemeniz ve tamir etmeniz, eski paslı arabaları güçlü bir savaşçıya dönüştürmeniz gerekecek. Çiziklerle dolu eski plakayı lüks renkli renklerle yepyeni bir plakaya dönüştürüyorsunuz. Boya renginden, dikiz aynasına, ön cama, yağmur suyu sileceklerinden otomobilin iç tasarımındaki en güzel, lüks ve titiz değişikliklere kadar.


CSR Classics 3.1.0 Araba Hile Apk


CSR Classics'te, Chevrolet Camaro ile Dodge Superbee, Cobra hız savaşçısı ile Mercedes 300SL, Skyline GT-R ve Ford Mustang gibi savaşçılar arasında pek çok tavizsiz çatışma yaşanacak. , her saniye heyecan verici yarışlar. Yalnızca TV'nizden veya bilgisayar ekranınızdan görebileceğiniz savaşlar, artık pistte canavar sürüyormuş hissini hissedebilirsiniz. Şehrin en iyi yarışçılar ve hatta yaşadığınız ülke için düzenlediği en iyi yerel yarış etkinliklerine katılın. Şehrin kötü şöhretli çetelerine katılın, o şehrin her köşesinde birlikte yarışın, tüm gece birlikte yarışarak diğer tüm zorlu rakipleri geçip geçin. Bu duygu harika, son derece akılda kalıcı, değil mi? Bu şehir size ait olmaya hazır.


CSR Classics Hile Apk


Oyunun 24 MB boyutuyla, oyunun platformunun bu kadar özenle üretilmiş olması şaşırtıcı. Bu versiyon diğer yarış oyunlarına göre oldukça hafiftir. Oyunun boyutu bu kadar hafif olduğundan, piyasadaki temel telefonlar oyunla sorunsuz bir şekilde savaşmak için fazlasıyla yeterli güce sahiptir ve gereksinimler, Android 4.0 ve üzeri işletim sistemini çalıştıran cihazınızdan daha basittir. Artık piyasada mobil cihazlar Android 6.0 ve üstünü çalıştırıyor.


Csr classics 3.1.0 hile apk


Oyunun boyutu nispeten hafif, küçük olmasına rağmen oyuncuyu hayal kırıklığına uğratmasa da, istikrarlı görüntü ve ses kalitesi ile sokak köşelerinin görüntüleri detaylı bir şekilde çiziliyor ve antika arabalar en küçük parçalardan detaylı ve canlı çiziliyor. Oyuna eklenen ses çok esnektir ve aracınızın hızlanması, vites değiştirmesi veya frenlemenin her vuruşuyla eşleşir. Arabanın hırıltısı çok akılda kalıcı, oyuncunun coşkusunu ve kuyruğun arkasından yükselen dumanları canlandırıyor. Araba görkemli görünüyor.


Csr classics APK Son Sürüm indir


Yetkisiz eylemleri, kötü niyetli korsanlığı ve yetkisiz satın alma işlemlerini önlemek için, Play Store ana sayfasındaki ayarlar menüsünde "PIN Ayarla veya Değiştir" seçeneğini seçmeniz için bir çözüm sunuyoruz. Ayarlayın, bilgisayar korsanlarının hesabınıza girmesini önlemek için karmaşık PIN'ler oluşturmalı ve ardından arkadaşlar için yüksek kaliteli öğeler olan "Mal satın almak için PIN kullan" seçeneğini hızlı bir şekilde açmalısınız. Bu ayarla, CSR Classics'te bir satın alma işlemi için her ödeme yaptığınızda, önce doğru şifreyi girmeniz gerekir.


Csr classics Ücretsiz indir


Size heyecan verici, ilgi çekici hız çağını getirmeyi vaat ediyor. Grafikler keskin ve ses canlı bir şekilde eklenerek oyunculara pistteki rakiplere karşı yarışırken en gerçekçi hissi veriyor. Yenmenizi bekledikleri en güçlü, en zorlu rakipler, becerilerinizi geliştirmek için özenle CSR Classics oynayın, her haritadaki yolları ezberleyin, en iyi becerilerle rakiplerinizi geride bırakın. Oyuna özelleştirmeler yüklemek istediklerinde kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için basit, esnek seçenekler, oyun alışkanlıklarınızı değiştirmek istiyorsanız kontrol panelleri size özeldir. Dünyanın dört bir yanındaki her yoğun virajlı yolu fethetmek için bizimle birlikte güzel manzara grafikleri, oyunu daha çok sevmeniz için heyecan uyandıracak. Dünyanın 1 numaralı yarış oyunu serisinin bir sonraki dönemi girmenizi bekliyor!


CSR Classics'i İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi ve Arabaların Kilitleri Açık)


Bir önceki android oyun Grand War Napoleon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar