Combat Quest Mega Hileli MOD APK [v0.34.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Combat Quest Mega Hileli MOD APK [v0.34.10] 1 Combat Quest Mega Hileli MOD APK [v0.34.10] 2 Combat Quest Mega Hileli MOD APK [v0.34.10] 3 Combat Quest Mega Hileli MOD APK [v0.34.10] 4 Combat Quest Mega Hileli MOD APK [v0.34.10] 5 Combat Quest Mega Hileli MOD APK [v0.34.10] 6

Combat Quest Mega Hileli MOD APK [0.34.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu dünya korkunç yaratıklar tarafından istila edildi ve umutsuzca bir kurtarıcıya ihtiyacı var!


Combat Quest 0.34.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ölümsüzlük Hilesi
  2. Yüksek Hasar Hilesi
Buraya büyülü dünyayı koruma misyonuyla dönen Combat Quest, tüm insanlığın kurtarıcısı olmanızı istiyor. Bu oyun özeldir çünkü birçok tuzak ve kendi zekamızı kullanma ihtiyacı olan bir dünyayı deneyimlememize izin verir. Oyunun en önemli özelliği, her cihazın güncel olmasını sağlayan performans iyileştirmesidir. Modern oynanışla birleşen olağanüstü özellikler, oyunculara heyecan verici duygular getirmeyi vaat ediyor.


Combat Quest v0.34.10 MOD APK


Dünya mutlu ve her şey yolunda gidiyor. Tüm canlılar ve insanlar, görünüşte hiçbir engelle karşılaşmadan uyum içinde yaşıyorlar. Bir gün aniden garip yaratıklar ortaya çıktı ve dünyanın dağılması bahanesini kullanarak buradaki düzeni bozdular. Yakında dünya neredeyse tamamen çöktü. Yavaş yavaş dinamizmini yitiren dünya, duman ve ölüme gömüldü.


Combat Quest Ölümsüzlük Hilesi


Combat Quest'teki görevimiz dünya düzenini yeniden kurmak olacak. Ayağa kalkmalı ve bu canavar yaratıklardan barışı yeniden kazanmak için savaşmalıyız. İnsanlığın kurtarıcısı olacak ve bu dünyadaki her şeye hayat verecek olan biziz. Bu kötü yaratıklarla birlikte savaşmak için silahlar, mermiler, bombalar gibi birçok silah kullanın. Günümüzün modern teknolojilerinin yardımıyla onların vahşeti ile savaşabilirsiniz.


Combat Quest Hasar Hilesi


Eşsiz oynanışı ile Combat Quest, oyuncuların kalbinde pek çok izlenim bıraktı. Öncelikle her seviyede oynanıştan bahsetmek gerekiyor; vurgu bu. Her seviye, nesnelerimizi ve görevlerimizi açıkça gösterecek; her seviyenin geçmemiz gereken kendi zorluk noktaları olacaktır. Yaratıklar her seviyede güçleniyor ve zorluk, güçlü eşyaları ve silahları kullanmamız gerektiği kadar artacak.


Combat Quest Para Hilesi


Düşük seviyelerde, yüksek seviyeli dövüş için takas etmek ve biriktirmek için öğeleri avlamalısınız. Yıkmak için kendi cesaretinizi kullanmanızı gerektiren hayalet bir hapishaneyi keşfedin. Her beceri seti, her zorlukla yüzleşmek için bu beceriyi kullanarak sizi bunlardan birini seçmeye zorlar. Onlara kolayca ulaşmak için onları yere sererek silah ve mal çalmanız gerekiyor. Bir sonraki seviyeye geçmek için bu gereklidir.


Combat Quest Elmas Hilesi


Size çeşitli beceriler sağlanacak ve kullanımınıza bağlı olarak özgürce seçim yapabilirsiniz. Özellikle yeni katil kombosu, zorluk yaşıyorsanız arkanızdaki yaratıkları ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilecek yeni nokta. Düşmandan hızla kaçmak için koşma eylemini kullanın. Ödüller ve ilgili eşyaları kazanmak için düşmanları vurun.


Combat Quest Apk Hile


Topografik haritalar, geçtiğiniz yerleri ve gitmeniz gereken yerleri işaretlemenize yardımcı olur. Savaş için seçebileceğiniz çeşitli gelişmiş silahlar da görüntülenir. Bunlar Combat Quest'i benzersiz ve benzersiz yapan yeni özelliklerdir. Bu harika oyunun kendisinde çabucak kendinize bir rol seçin. Sizi daha akıllı yapacak bu gerçekçi 3D oyunu deneyimleyin.


Combat Quest İndir (MOD, Ölümsüzlük / Yüksek Hasar Hilesi)


Bir önceki android oyun 7Days Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar