Truck Simulator PRO Europe Full Para Hileli MOD APK [v2.6]

Puan: 4.83 (Oylar: 6)
Truck Simulator PRO Europe Full Para Hileli MOD APK [v2.6] 1 Truck Simulator PRO Europe Full Para Hileli MOD APK [v2.6] 2 Truck Simulator PRO Europe Full Para Hileli MOD APK [v2.6] 3 Truck Simulator PRO Europe Full Para Hileli MOD APK [v2.6] 4 Truck Simulator PRO Europe Full Para Hileli MOD APK [v2.6] 5 Truck Simulator PRO Europe Full Para Hileli MOD APK [v2.6] 6

Truck Simulator PRO Europe Full Para Hileli MOD APK [2.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Klasik İngiliz köprülerini, Eyfel Kulesi'ni veya Rusya'nın uçsuz bucaksız tropikal ormanlarını görebileceksiniz.


Truck Simulator PRO Europe 2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyuna giriş yaptığınızda kayıtlı profilde devam ederseniz para ve elmaslar yüksek olacaktır. Hilesiz oynamak istiyorsanız, yeni bir profil oluşturmanız yeterlidir.
  2. Sınırsız Elmas hilesi (gerçek parayla satın alın)
  3. Sınırsız Altın hilesi (harcadıkça artar)
  4. Full - Tam Sürüm (43.99 TL olan bu oyun bedava)

Keşfetmeyi ve gezmeyi seven birisiniz ama istediğiniz yere gitmeye uygun değil misiniz? Endişelenme; Truck Simulator PRO Europe oyunu doğruca sevgili telefonda, en basit şekilde bu konuda yardımcı olacaktır. Bu oyuna katılın; ünlü Avrupa ülkelerinde büyük kamyonları süreceksiniz. Yüzlerce kilometre uzaktaki engebeli yollardan, karla kaplı otoyollardan veya yüksek hızlı yollardan geçin. Bu zorlayıcı simülasyon oyununda beklediğiniz her şey.


Truck Simulator PRO Europe v2.6 MOD APK


Truck Simulator PRO Europe, Polonya'dan bir stüdyo oyunu olan Mageeks tarafından geliştirildi ve piyasaya sürüldü. Bus Simulator PRO 2017, Airport Bus & Plane Simulator, İnşaat Kamyonu Simülatörü ile oynadıysanız, birincil ürünleri zorlayıcı mobil simülasyon oyunudur… Bu, denemeniz gereken oyundur. Şu anda Google Play'de tam sürüm için 5 ABD Doları karşılığında sunuluyor (uygulama içi satın alma dahil değil). Bu oldukça yüksek bir fiyat, ancak bu oyunun getirdiği şey etkileyici.


Truck Simulator PRO Europe Para Hilesi


Avrupa'ya ücretsiz seyahat etmek? Evet, bu oyunla Avrupa'yı ücretsiz dolaşacaksınız. Şu anda, etrafta dolaşabileceğiniz 18'den fazla ünlü şehirle birlikte 10'dan fazla Avrupa ülkesi var. Klasik İngiliz köprülerini geçen ücretsiz Eyfel Kulesi'ni veya Rusya'nın uçsuz bucaksız tropikal ormanlarını görebileceksiniz. 


Truck Simulator PRO Europe nasıl indirilir?


Özellikle yayıncı, oyuncuya mümkün olan en keyifli deneyimi sunmak için 1: 1 oranında gerçek hayatla özdeş yol yolları tasarladı. Yollar açık bir dünya gibi tasarlandığından hemen hemen her yere gidebilirsiniz. Yol kenarındaki binalar, ormanlar, fabrikalar ayrıntılı olarak çizilmiş, doğru. Huzurlu kırsal alanlara, gürültülü fabrikalara veya soğuk karlı yollara bakıyor olacaksınız. Lafı açılmışken, arabaya oturup direksiyona tutunmak isteyen oldu mu?


Truck Simulator PRO Europe APK Dayı


Truck Simulator PRO Europe, oyunculara 6'dan fazla farklı araç sunuyor; Bu arabaları tercihlerinize göre özelleştirebilir ve yükseltebilirsiniz. Örneğin, arabanızı sprey boyayabilir, direksiyon simidini, aracınızın arkasını ve daha birçok şeyi özelleştirebilirsiniz. Ancak, ücretsiz değildir. Boya kapları veya başka şeyler satın almak için biraz para harcamanız gerekiyor. Bu miktar uzun bir yolculukla kazanılabilir. Sürüş becerilerinizi gösterin ve çekici ödüller kazanın. Bu parayı yeni arabaların kilidini açmak veya arabanızı süslemek için harcamak daha çekici hale gelir.


Truck Simulator PRO Europe apk : Oyun indir Club


Oyun bir acemi için çok fazla kişiselleştirmeye sahip. Örneğin, her ülke, her yol için hızı sınırlayabilirsiniz. Bu heyecan verici bir özellik çünkü bir kamyon şoförüyseniz, uzun mesafeler sürmek göz korkutucu bir iştir ve buna alışmak için biraz zamana ihtiyacınız vardır. 


Truck Simulator PRO Europe Apk Hile


Emin olun, oyun size mümkün olduğunca çok hizmet edecek. Sırada hava durumu sistemi var ve oyundaki zaman telefonunuzun saatine göre özelleştirildi. Yani bu oyunu akşam oynarsanız karanlıkta sürmeniz gerekecek, bu yüzden yolu görmek için ışıkları açmayı unutmayın. Ya da yağmur yağabilir, yolu daha kaygan hale getirebilir, direksiyonu kullanmak veya yokuş aşağı gitmek daha zor olabilir, dikkatli olun. Genel olarak, bu oyun çok gerçekçi bir simülasyon oyunudur.


Truck Simulator PRO Europe Apk indir


Önceki oyunlarından farklı olarak Truck Simulator PRO Europe, grafikler konusunda özenle hazırlanmış. Oyun bize gerçek 3D grafikler veriyor, şehirler ve yollar gerçeğe benzetiliyor. Cihazınız büyük bir ekrana sahipse bu oyun deneyimi çok daha heyecanlı olacaktır. Oyunda sesin çok fazla özel noktası yok ancak caddede araba kullandığınızı düşünmeniz için yapılıyor. Motorun sesi, ıslık, rüzgar, yağmur hepsi çok gerçekçiydi. Son olarak simülasyon oyunlarını seven, araba kullanmayı seven biriyseniz bu oyunu atlamayın.


Truck Simulator PRO Europe İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun City Fighter vs Street Gang APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar