Solitaire Story - Ava's Manor Para Hileli MOD APK [v27.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Solitaire Story - Ava's Manor Para Hileli MOD APK [v27.0.1] 1 Solitaire Story - Ava's Manor Para Hileli MOD APK [v27.0.1] 2 Solitaire Story - Ava's Manor Para Hileli MOD APK [v27.0.1] 3 Solitaire Story - Ava's Manor Para Hileli MOD APK [v27.0.1] 4 Solitaire Story - Ava's Manor Para Hileli MOD APK [v27.0.1] 5 Solitaire Story - Ava's Manor Para Hileli MOD APK [v27.0.1] 6

Solitaire Story - Ava's Manor Para Hileli MOD APK [27.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bağımlılık yapan oyun öğeleriyle zorlu üç tepeli solitaire kart seviyelerini çözerken her şeyi yenilerken ve dekore ederken eğlence kendi malikanenizde başlar!


Solitaire Story - Ava's Manor 27.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Yeterince paranız olmasa bile madeni paraları ve yıldızları kullanın!
Solitaire Story – Ava's Manor ile iskambil kağıtlarından, temizlikten, romantik aşktan vb. birçok çekici unsurla rahatlayacaksınız . Birçok binanızı dekore edin veya oyundaki zarif adamla çıkın. Hepsi size çekici bir solitaire Tripeaks kart oyunundan bolca eğlence getirecek. Artık tereddüt etmeyin, ancak birçok yeni şeyi keşfetmeniz için size açık olan güzel kalede kaybolmaya hazır değilsiniz!


Solitaire Story - Ava's Manor v27.0.1 MOD APK


Oyunun başında oyuncular devasa, tehlikeli bir binada karşılarında dururken bunalır. Temsil ettiğiniz karakter, bu kalenin gizemlerini keşfeden bir kız olacak. Bina çerçevesine girerken, üçlü oynamanın zorluğuyla karşı karşıya kalacaksınız; oyunu tamamladığınızda ödüllendirileceksiniz. Ödülünüz, düzenlemeniz için dağınık odaların ve mobilya parçalarının kilidini açabileceğiniz bir yıldızdır. Odayı düzgün ve tarzınıza göre düzenlemeniz gerekiyor. Her bir mobilya parçası sizin seçiminizdir; sadece ekranın altında görüntülenen mobilyalara tıklayın. Onları doğru yere götürün ve daha geniş bir oda göreceksiniz.


Solitaire Story - Ava's Manor Para Hilesi


Solitaire Story – Ava's Manor'daki her şeyi ekrana tek bir dokunuşla yepyeni hale getirebilirsiniz. Binadaki odaları boya renginden, merdivenlerin tasarımından veya bir resmin yerleşiminden yenileyin. İster klasik ister modern stili beğenin, her bir nesne, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı tasarım ve renkle tasarlanmıştır. Alanı ne kadar güzel yenilerseniz, o kadar çok altın yıldız alırsınız ve daha pahalı ve lüks mobilyaların kilidini açmanıza yardımcı olur.


Solitaire Story - Ava's Manor Yıldız Hilesi


Evcil köpeğinizin görünümü olan odaları yeniden dekore ettiğinizde de engeller çıkıyor. Zemini lekeleyecek ve iyice temizlemeniz gerekiyor. Ya da kırık bir akvaryum ve odayı su basmaya başlayan su gibi felaketlerle de uğraşmanız, odayı temizlemek için hemen temizlemeniz gerekiyor. Ya da kütüphanede beliren garip ayak izlerini takip ederek şöminenin gizemlerini araştırmak gibi yeni görevleri de gerçekleştirebilirsiniz. Ancak asıl göreviniz, süslemeniz için daha fazla oda olacağı kadar kart oynamaktır.


Solitaire Story - Ava's Manor Hile APK


Aynı zamanda ailenizin her odasında saklı olan sırları öğreneceksiniz. Ancak yeni odaların kilidini açabilmek için Solitaire Story – Ava's Manor'ın birçok farklı seviyesini geçmeniz gerekiyor. Bu, oyuncuların ne kadar hızlı kazanabileceklerini oynama becerilerine sahip olmalarını gerektirir. Ayrıca sevgilinizle parkta yürüyüşe de çıkabilirsiniz, romantik bir sahne sizin için yaşanır değil mi? Veya yöneticinizle arkadaş olarak da sohbet edebilirsiniz.


Solitaire Story - Ava's Manor APK indir


Solitaire Hikayesi – Ava's Manor, oyuncuları kağıt oynamaktan evi temizlemeye kadar birçok heyecan verici deneyime götürüyor. Evin yeni odalarında daha da derinlere indikçe, başka heyecan verici hikayeler keşfedeceksiniz. Canlı grafiklere ve birçok güzel mobilya parçasına sahip bir oyunla oyuncular, büyük evlerinde her şeyi yenilemeye başladıklarında memnun kalacaklar.


Solitaire Story - Ava's Manor indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pool Clash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar