Cube Escape Case 23 İpucu Hileli MOD APK [v4.2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 6)
Cube Escape Case 23 İpucu Hileli MOD APK [v4.2.2] 1 Cube Escape Case 23 İpucu Hileli MOD APK [v4.2.2] 2 Cube Escape Case 23 İpucu Hileli MOD APK [v4.2.2] 3 Cube Escape Case 23 İpucu Hileli MOD APK [v4.2.2] 4 Cube Escape Case 23 İpucu Hileli MOD APK [v4.2.2] 5

Cube Escape Case 23 İpucu Hileli MOD APK [4.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular uzun süre kurbanla ilgili tüm bilgi, belge ve videoları bulup toplamaya çalıştılar ve garip ölümü öğrenmek ve istismar etmek için günün her saati kendilerini ofise kilitlediler.


Cube Escape Case 23 4.2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. İpucu hilesi. Reklam izlemeden ipucu alabilirsiniz.
Cube Escape Case 23, bilinmeyen bir kadının doğal olmayan ölümünü araştırırken profesyonel özel dedektifiniz olmanın kapısını açar. Dedektif Dale Vandermeer olarak enkarne olarak, olay yerinde bulunan tüm ilgili kanıtları toplama yetkiniz var. Oradan, var olan diğer gizemli yerleri bulmak için ilgili ayrıntıları analiz edin ve izleyin. Bu keşif size birçok benzersiz duygu ve deneyim getirmeyi vaat ediyor.


Cube Escape Case 23 v4.2.2 MOD APK


Cube Escape Case 23, hayal gücündeki olayların gerçekleştiği sanal dünyada bir oyun olmasına rağmen, oyunun tüm görüntüleri ve arka planları gerçek hayattan esinlenmiştir. Ressam Lacus Fleo'nun karakterinden bahsetmek sadece hayali bir karakter gibi görünse de aslında isim Hollanda'da var olan bir gölün adı, yani bilim adamlarının karargahı.


Cube Escape Case 23 İpucu Hilesi


Olağanüstü dedektifin keşfine girerken, olağanüstü ve oldukça sıra dışı bir sahne sizi şaşırtıyor. Karakter, uzun yıllar pratikte ilk kez karşılaştığı, gelenlerle ilgili garip bir düşünce çizgisiyle konuşmak zorunda kaldı. Önsezi, karaktere burada sadece bir ceset değil, temel ipuçlarının olduğunu söyler. Yavaşça kurbana dokunun ve kurbanın ağzındaki kriket görünümünü görün.


Cube Escape: Case 23 oyna


Eşi benzeri olmayan bir suç mahallini keşfettikten sonra, oyuncu özel bir ceza soruşturmasına girer. Takip eden aylar boyunca, oyuncu olanları saplantı haline getirmeyi bırakamadı ve gözüne takıldı. Oyuncular kurban hakkında, Rusty Lake hakkında çok soru soruyorlar mı? Oyuncular uzun süre kurbanla ilgili tüm bilgi, belge ve videoları bulup toplamaya çalıştılar ve garip ölümü öğrenmek ve istismar etmek için günün her saati kendilerini ofise kilitlediler.


Cube Escape Case Hile Apk


Oyuncu ipuçlarını bulduktan sonra masasında derin bir uykuya daldığında bir kez daha anormal unsur ortaya çıktı. Oyuncu uyandığında, kalın belgenin dağınık resimlerinde gördüğü şapelin bu olduğunu görünce şaşkına döner. Neler olduğunu anlamasa da burada ipucu aramaya devam etti.


Cube Escape Case 23 indir (MOD, İpucu Hilesi)


Bir önceki android oyun Bottle Flip 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar