Rice Burner Para Hileli MOD APK [v0.7.0.4f5]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Rice Burner Para Hileli MOD APK [v0.7.0.4f5] 1 Rice Burner Para Hileli MOD APK [v0.7.0.4f5] 2 Rice Burner Para Hileli MOD APK [v0.7.0.4f5] 3 Rice Burner Para Hileli MOD APK [v0.7.0.4f5] 4 Rice Burner Para Hileli MOD APK [v0.7.0.4f5] 5 Rice Burner Para Hileli MOD APK [v0.7.0.4f5] 6

Rice Burner Para Hileli MOD APK [0.7.0.4f5] - Android için son sürümü ücretsiz indirebilirsiniz. Otomobilin ön, gövde ve arka tasarımı, tekerlek ve lastiklerin tasarımı, hatta otomobilin motorundaki en karmaşık yapılar gibi otomobille ilgili her şey ilginizi çekecektir.


Rice Burner 0.7.0.4f5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.Oyuna giriş yaptığınızda 5.000.000 jeton ve 5.000 altın ile başlıyorsunuz.
Kurulumu: APK dosyasını kurduktan sonra zipten çıkardığınız OBB dosyasını android / data içine yapıştırın ve oyuna girin.

Hız ve yarış arabaları tutkunu biri olarak, ancak asıl deneyim çok zor, aşağıdaki oyun sizin için faydalı bir çözüm olacaktır. Rice Burner, en iyi yarış turnuvalarının temeli üzerine kurulmuş özel bir yarış oyunudur. Bu nedenle, oyuncular oyuna gelirken gerçek bir yarışçının farklı aşamalarını ve görevlerini doğrudan gerçekleştirebilecek ve katılabilecekler. Böylece tutkunuzu ve dünyanın en iyi yarışçılarının çalışmalarını daha iyi anlayacaksınız.


Rice Burner v0.7.0.4f5 MOD APK


Yarışta elde edebileceğiniz şey hız ise, o zaman arabalar sizi büyük duygulara götürecek köprü olacaktır. Bir hız tutkunu olarak, kesinlikle 4 tekerlekli bir aşığı olacaksınız. Otomobilin ön, gövde ve arka tasarımı, tekerlek ve lastiklerin tasarımı, hatta otomobilin motorundaki en karmaşık yapılar gibi otomobille ilgili her şey ilginizi çekecektir.


Rice Burner Para Hilesi


Bu oyuna geldiğinizde, kendi cennetinize dalmış olacaksınız. Çünkü oyuna girerken gözlerinizin önünde kocaman bir araba dünyası açılacak. Tüm araçlar, oyuncuların deneyimlemesi için oyunun yaratıcıları tarafından oyuna yerleştirildi. Tasarımdaki basit arabalardan üst düzey, sofistike ve karmaşık süper arabalara kadar mevcut olacak. Üreticinin sayısı şu anda 150'den fazla farklı modeldir ve harika sürücüleri sürmeye davet etmeye hazırdır ve sonraki güncellemelerde daha da artmaya devam edecektir.


Rice Burner Altın Hilesi


Birçok benzersiz model ayağınıza getirildi ama hepsi damak zevkinize uygun değil mi? Rice Burner sizin için basit ve hızlı bir şekilde çözecektir. Oyunun benzersiz ve heyecan verici özelliklerinden biri, sürücülerinin kendilerine uygun bir araba oluşturabilmeleri için karmaşık görevleri deneyimlemelerine izin vermesidir. Bu özellik sayesinde birçok benzersiz ve ilginç model doğdu ve çekici kişisel süper otomobillerin arşivine eklendi. Oyuncular artık sadece yarışçı olmayacaklar, aynı zamanda kendi arabalarının yapımcıları da olacaklar. Dış tasarımdan iç tasarıma kadar her şey sizin tarafınızdan manuel olarak yapılacaktır. Dahası, arabanızı mükemmel şekilde çalıştıracak bir araba motoru bile yapabileceksiniz.


Rice Burner Apk Hile


Bir yarışçı, dış tasarımından mükemmel olan uygun bir araca sahip olduğunda, kokpitin içini ve motorun motorunu kullanma yeteneği, onu piste getirmek zorlu bir deneyim olacaktır. Sevgili arabanızı gerçek yarış pistlerinde sürmek çok farklı bir duygu olacak. Ayrıca zamana karşı yarışma, arkadaşlarla yarışma gibi farklı oyun modlarına da katılabileceksiniz.


Rice Burner Apk indir


Ve başarılı bir yarış oyunu kurabilmek için oyunun grafiklerinden de bahsetmek gerekiyor. Üretici, sürücüleri en iyi grafik kalitesine hazırlarken çok dikkatli. Bununla birlikte, benzersiz otomobillerin kendi olağanüstü becerilerini rahatça sergileyebilmeleri için özel yarış pistleri de bulunmaktadır.


Rice Burner Araba Hilesi


Eşsiz bir yarış oyunu bulmak çok zor olmayacak. Ancak hepsinden farklı olarak Rice Burner'ın sadece sizin sahip olabileceğiniz kendine has özellikleri var. Bu oyuna gelip benzersiz arabalar seçerek, tasarımından motoruna kadar kendi kişisel arabanızı da yaratabileceksiniz. Arabanızı piste götürün ve en iyi deneyimi yaşayın!


Rice Burner indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie War Rules of Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar